Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nový příspěvek:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
 

Výpis příspěvků:

Blanka - 19. 1. 2016 v 6:06

Zdravím všechny nespokojené. Všiml si někdo,že třeba takový František Volf, Jiří Černý, Barbora Štěpánková, Martin Štěpánek, jsou zaregistrování 2 krát, někteří i 3krát? Stejný ročník... Že by zrovínka letos tolik dvojčat a trojčat? To jen postřeh pro ty co to nestihli...
Malda - 19. 1. 2016 v 8:48

To bude všechno URČITĚ jenom náhoda Smajlík Třeba Štěpánek, Štěpánková je "velmi časté příjmení". Je jich přihlášeno stejně jako Nováků.
Nebo to holt mají na kšeft. Uvidíme, až se začnou připisovat platby.
Blanka - 19. 1. 2016 v 8:56

Jojo... Časté příjmení, stejný ročník, stenljné bydliště... Zvláštní... Zázraky se dějí...
Petr - 21. 1. 2016 v 12:10

Tak Martin Š. už má dvakrát zaplaceno. Divné, divné,...divné.
Blanka - 21. 1. 2016 v 12:20

Že by přeci jen ty dvojčata? Nebo bude vyhlášena dražba?
Jirka - 21. 1. 2016 v 21:24

Dvojčata se stejným křestním jménem ? :-) Spíš ta dražba. A to je pravděpodobně z téže rodiny v nezaplacených ještě 3x Barbora Š....
Martin - 18. 1. 2016 v 0:12

Tak panove organizatori, asi delate z lidi opet blbce. Pul roku vam tam vysi informace ze to kolegove ze Sportchallnge (nebo take Sportchallenger jak pisete) spusti 18. Ledna. No a vy to spustite uz 15?? Co je to zase za zmatky? Doufam ze toto budete resit. Myslim ze jeste nastvete spoustu lidi kteri to dnes zjisti.

Organizace 0, komunikace 0 myslim si, ze pokud to takto povedete dal, tak tento zavod take brzy skonci v propadlisti dejin.

A doufam ze mi to misto ve startovce zajistite.
Martin - 18. 1. 2016 v 0:29

To je pravda, byly tu dva různé termíny spuštění registrace 2016.
Ale 19. 12. 2015 bylo toto po urgenci zde opraveno.

Je to chyba, ale těžko s tím teď něco udělají. 500 účastníků si opravy termínu všimlo včas. A víc nás jít už asi nemůže? Jediná možná rada, zkus sledovat uvolněné registrace.
Martin - 18. 1. 2016 v 0:46

To je sice pekne ze to opravili 19.12. Ale prislo by mi rozumne nechat toho 18.1. Spoustu lidi sem nechodi kazdy den. No nic to bude jeste mela.  Ale co se divim. Zmatky jako kazdy rok.  Nechapu kdo rozhodl o te zmene terminu. To je proste od organizatoru nechutna podpasovka.
Tom S - 18. 1. 2016 v 7:32

Souhlasím, stejná zkušenost. Akorát jsem to od včerejšího večera už trochu rozdýchal. Nic ve zlém, ale po tolika letech fungování akce by se podobné lapsy už stávat neměly.
Jan Prokeš - 16. 1. 2016 v 21:19

Kde zjistím, že moje platba za startovné byla přijata? Díky
Martin Krédl - 16. 1. 2016 v 20:39

Také nesouhlasíte s omezováním počtu účastníků na K100, která predstavuje pouze lenost organizátorů a jejich podlézání KRNAPu. Proč nebyla dříve účast limitována... Přijeďte a přijďte i na start. Označení PROTESTNÍ ÚČASTNÍK na batohu.
Martin - 16. 1. 2016 v 21:34

Hele klídek.
Nikdy v historii K100 nebyla takto vysoká účast. Jednání s KRNAP byla jistě velmi složitá.
Na padesátý ročník se podařilo vyjednat původní trasu přes Sněžku.
Za to organizátorům patří velký dík.

Neorganizovaně si můžeš mimo závod jít kudy chceš a kdy chceš.
Ale nějaká volná místa se jistě ještě uvolní.
Martin Krédl - 17. 1. 2016 v 19:55

Jistě jsi myslel mimo oficiální závod :-) Pamatuji si totiž, jak start musel být v 2011 odložen, neboť se na něm najednou neočekávaně objevil velký počet účastníků. Když jsem se ptal potom lidí, zjistil jsem, že sociální média zafungovala. Myslím si, že zrovna u 50. ročníku by bylo vhodné ukázat postoj vůči nesmyslnému a arogantním přístupu KRNAPu vůči K100. Na startu, na trase, v cíli.. Tento rok by neměl být limit stanoven.
Touareg - 18. 1. 2016 v 14:07

Heled jestli jsi frustrovanej, ze jsi se nestihl narozdil od dalsich 500 lidi prihlasit, existuji i lepsi zpusoby, jak se s nim vyporadat, nez ta hysterie, co tady predvadis. Jak uz bylo receno vyse, vetsina podobnych akci ma stanoveny limit, dokonce i silnicni zavody, kvuli kterym uzavrou pul centra mesta, to tak maji. Pokud se chces nejaky akce zucastnit, v prvni rade je dobry zacit respektovanim pravidel stanovenych poradatelem. Tu tvoji protestni akci bych vymyslel mozna nekdy kolem treti tridy na zakladce.
Martin Krédl - 19. 1. 2016 v 16:15

Sorry, ale hodně si pleteš nesouhlas s frustrací a hysterií. Respektování pravidel stanovených pořadatelem.. Limit je jednak pravidlo pouze vynucené KRNAPem, jednak je nesmyslně omezující. Když už zmiňuješ respektování pravidel, organizátoři by se měli zamyslet nad chaosem kolem termínu přihlašování a vícenásobnými přihláškami. Takže se "stačilo" přihlásit méně než 500 lidí, ale pořadatelé již několik let za sebou moc dobře ví, že zájem je vyšší. Proč není limit stanoven na základě poznatků z předcházejících ročníků, o reálném zájmu.. Měl bys mít víc respektu k těm, na které se nedostalo. Již loni jsem si říkal, jestli bude 50. ročník limitovaný. Je to výsměch ze strany KRNAPu.
Bohumil Šroubek - 17. 1. 2016 v 9:10

já tedy jdu K100 letos teprve po třetí,ale každý roční byla účast omezená kolem 550 startujících co si vybavuji,omezená je i účast na K55,ale jak bylo zmíněno určitě se uvolní místa přeci jen je to ještě půlroku a nikdo neví co se kde přihodí,a tuším že loni organizátoři po nějaké době po jednání s KRNApem navyšovali kapacitu jinak už se moc těšíme,držíme palce a pevné nervy :-)
Petr - 17. 1. 2016 v 17:12

Tak pokud vím, počet účastníků se neomezoval do roku 2011.
A to startovalo na stovku maximálně 285 lidí.
Od roku 2012 je počet omezen. Kvůli KRNAP?
2012 - 400
2013 - 400
2014 - 500
2015 - 550 bez Sněžky
2016 - 500
Tak tady nelži.
Martin Krédl - 17. 1. 2016 v 19:43

Jaké lhaní... Uvádíš pouze, kolik mohlo startovat. Již několikátý ročník organizátoři dopředu přiznávají, že limit dost převyšuje zájem. Pouze neomezený start může ukázat skutečný zájem. O účast je i přes limit vzrůstající zájem. Navýšení o 10 procent je slabé. Stanovení limitu je u 50. ročníku ostudné. Že by u krnapáků přetrvávala hořkost z loňského vypískání při hromadném startu.. Je to pouze arogance z jejich strany vůči organizovaným akcím. Letos další ústupek. Za cenu Sněžky zrušen hromadný start.
Petr - 17. 1. 2016 v 20:36

A kolik bys jako chtěl proboha?
Tisíc, deset tisíc, milion?
Drtivá většina masových sportovních akcí je omezena limitem i mimo národní parky.
Tady nám KRNAP určil docela vysoký limit. Jiné sportovní akce v KRNAPU mají strop už na 300 lidech. Postupný start se mi ale vůbec nelíbí, trochu jsem čekal nějaký slavnostní start 50. ročníku.
Když ale odstartujeme všichni hned ve 20:00. Může být start vlastně taky hromadný. Nebo to bude nějak omezeno páni pořadatelé? Smajlík  
Martin Krédl - 19. 1. 2016 v 16:22

Není třeba přehánět už ani tím tisícem. Dovolím si říct, že absence limitu by ukázala reálný zájem, který by byl přijatelný pro KRNAP. Jen by se to chtělo oprostit od potřeby rozhodovat, schvalovat, nechat se doprošovat. Ten hromadný start ve 20.00, dobrý nápad Smajlík
Michal - 16. 1. 2016 v 13:17

Olala,tak to je smula,silne jsem to podcenil a ostrouhal,hold si to dam bez startovneho a vezmu si o dve tatranky víc!
Martin Krédl - 16. 1. 2016 v 20:52

Rádi se s tebou setkáme v DDM ve 20.00 na protestním startu.
Jirka V. - 15. 1. 2016 v 21:25

Tak jsem to prošvihl, kdybyste si někdo účast rozmyslel, rád účast odkoupím + 100 Kč.
Honza, Sportchallenge - registrace - 15. 1. 2016 v 14:20

Dobrý den,
limit na k100 je naplněn. V tuto chvíli nezbývá než doufat, že někdo nezaplatí a jeho přihláška bude automaticky smazána (po týdnu). Během příštího týdne snad zprovozním náhradnický přihláškový systém. Musíme to ale dobře promyslet.
Za pořadatele děkujeme za obrovský zájem a omlouváme se, jestli nestíháme odpovídat na všechny vaše dotazy.
Na viděnou v červnu,
Honza
Petr - 15. 1. 2016 v 14:30

Po tydnu znamena vč dnu volna? a automaticky se to o pulnoci sparuje a uvolni se mista, kdyz nekdo nezaplati ?  
diky za info
Jana, Sportchallenge - 15. 1. 2016 v 14:38

Ve skutecnosti to zavisi spis na tom, jak rychle dostanem informace o platbach. My nad tim hluboce zapremyslime a dame vedet tady na forum po week-endu, co bude nejlepsi pro vsechny pritomne. Diky.
Petr - 16. 1. 2016 v 14:34

Zkuste hluboce. :-)   ať ti co to nestihli kvůli neplaticum o závod nepřijdou diky
Markus Loos - 15. 1. 2016 v 12:10

Hi!

Is it possible to pay the 600 CZK in euro by banktransfer?

kind regards,
Markus Loos
Tourer - 15. 1. 2016 v 12:21

Should be, you will receive IBAN once you register
Markus Loos - 15. 1. 2016 v 13:14

Who is the owner (name) of the bank account? I need it for payment.
Thanks
Markus Loos - 15. 1. 2016 v 13:24

(Beneficiary)
Tourer - 15. 1. 2016 v 13:39

Is it that important? I dont have much experience in terms of international transfers. Actually it was not required in my case. As for bank code, it is 0800 - Ceska sporitelna, but thats probably not what you're asking for.
Jana, Sportchallenge - 15. 1. 2016 v 14:09

Account Name is: Dům dětí a mládeže Pelíšek, Vrchlabí  
If you have any problems with payment, write to timing service () or to organizers.
Blanka - 13. 1. 2016 v 20:36

Ahoj všem. Letos není hromadný start v 21.00? To si každý odčipne a vyrazí mezi osmou a devátou, prostě kdy chce?
Martin - 13. 1. 2016 v 20:42

Tak to je hodně zvláštní.
To tam ještě včera nebylo?
To je veliká podle mě škoda. Hromadný start na náměstí měl svoje velké kouzlo.
Na Krakonošově stovce byl od pradávna. A zrovna 50. ročník bez hromadného startu?
Že by požadavek KRNAP?
miras - 14. 1. 2016 v 8:14

Tak to je fakt bida s tim startem, predpokladam, ze to bude pozadavek KRNAP za to, ze pristoupili na trasu pres Snezku...Smajlík
Martin - 14. 1. 2016 v 13:14

K100 mám moc rád.

Ale opět je zde tradiční nulová komunikace organizátorů na webu. Smajlík
Čas od času zde přibude nějaká útržkovitá informace a to je všechno.
Účastníci se tady pak mezi sebou sami dohadují, jak to vlastně bude.

Myslím tento přístup nekomunikace pořadatelů, této legendární akci dost škodí.

Těším se na viděnou ve Vrchlabí. Smajlík
miras - 14. 1. 2016 v 13:29

Souhlas a take se tesim na videnou!Smajlík
Marek - 15. 1. 2016 v 22:37

Jaká bída? Kdekoliv jsem startoval, tak hromadný start bylo to největší zlo. První 3 hodiny jdeme v obrovském chumlu, kde pomalejší brzdí rychlejší, furt se někdo otáčí a svítí do očí a podobně. Takže roztažený start je alespoň pro mě krok správným směrem. Pokud to tak zůstane, tak krása. Smajlík
Milan - 18. 1. 2016 v 16:24

Jsem pro hromomadný start!
Je tradice od začátku co pamatuju.
Nevím proč by na 50. ročníku neměl být?
Podkud bude start v 8, těžko ti někdo bude 3 hodiny svítit do očí, když je do 10 světlo.
Pokud nerad chodíš v chumlu mezi lidmi, asi nemá smysl účastnit se masové akce. Projdi si to sám jindy!
Mám moc rád tu atmosféru společného startu a prvních kilometrů. Předpokládám že i většina ostatních.
Tourer - 12. 1. 2016 v 13:51

V cem konkretne bude letosni rocnik o 100 Kc lepsi nez ten lonsky a o 200 lepsi nez predlonsky?
Martin - 13. 1. 2016 v 10:53

Stačí si přečíst pořádně propozice! Třeba letos je tričko v ceně startovného.
Tourer - 14. 1. 2016 v 19:50

Propozice jsem si četl. Klidně dám 450 za start bez trička, nevidím důvod, proč ho lidem nutit za vyšší cenu startovného.
Milan - 15. 1. 2016 v 13:28

Pokud nechceš tričko, rád ho od tebe potom odkoupím. Za pár let bude mít tričko z 50.ročníku velikou cenu.

TOPlist