Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nový příspěvek:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
 

Výpis příspěvků:

Vasek - 26. 6. 2015 v 16:57

Ahoj, nevíte zda jsou někde fotografie? Ze 100km a 25km? díky.
Petr z Usti n.L. - 24. 6. 2015 v 20:01

Ahoj všem, 55ku jsem si užil, počasí vyšlo super.. Jediná výtka k organizátorům je, že nosím triko 100, včetně mapy trasy na zádech... myslím si, že 55ka by si také zasloužila svoje triko.. příští rok bych chtěl jít možná opět 100ku jako loni, jen bych apeloval na méně asfaltových cest...Petr
Lída - 23. 6. 2015 v 14:07

Ahoj všichni,
nevíte někdo náhodou převýšení u 55-tky ?
Alespoň nějak přibližně...
Děkuju
Daniel Stránský - 23. 6. 2015 v 18:04

Garmin fenix mi ukázaly 2003 metrů nastoupáno takže plus minus to bude okolo těch dvou kilometruSmajlík
Pospa- Mountain maniacs - 23. 6. 2015 v 11:40

Ahoj Všem,organizátory musím pochválit protože byl i slabší ročník s občerstvením.
Jinak ke značení dávám také velké mínus,pokud se človek ocitl na nějakém místě úplně sám měl docela problém a ptát se Poláků na cestu bylo docela vtipné.Každopádně vše dopadlo dobře a závod jsem si užil.
Gratulace všem kdo vyrazil.
Jen snad s tím Krakonošem ať se lépe domluví na start,abychom tam zase nemuseli volat jako děti na Čerta a MikulášeSmajlík
A příští rok už půjdu opravdu naposledySmajlík
Malda - 23. 6. 2015 v 11:08

Já si pořád marně snažím uvědomit, kde bylo v Polsku nějaké špatné značení. Dolů jsme ve třech dorazili asi kolem půl osmé a bez bloudění Domek Laboranta našli. Po šipkách a jednou za čas s kouknutím do plánku cesty, pro jistotu.
Radek - 23. 6. 2015 v 12:24

No v podstatě tam bylo jen jedno místo, kdy se z asfaltky rovně odpojovala červená. Na mapě tady na webu je stále ještě ta červená. Na mapě na startovním čísle už je přebarvená na fialovo, ale tvar zůstává. Kdo měl z webu staženou variantu do GPS od Olafa, tak ta to trasovala taky tam tudy. Ve světle těchto faktů potom nebylo úplně jasné jestli šipka doleva na pravé straně té červené značky znamená dolů doleva po asfaltu nebo rovně po červené.
Prochy - 23. 6. 2015 v 15:15

Presne tak, kdyby to bylo zanesene do normalni a ne slepe mapy (a samozrejme spravne), tak clovek nemusi resit jak tedy ma jit.
Jirka Ransdorf - 23. 6. 2015 v 9:50

Ahoj, něco jsem o té letošni K100 napsal na www.horydoly.cz, nevím, jak se na to díváte vy. Ahoj Jirka
Olaf - 23. 6. 2015 v 13:07

Sestup do Karpacze i výstup na Soví sedlo se mě líbil.
Průchod Karpaczem byl o ničem, to je lunapark.
Sněžka je ale Sněžka. Tu nic nevynahradí. :-(
Jana Bryknerová - 23. 6. 2015 v 8:10

Zpráva pro Zdeňka Sládka z Bezna - startovní číslo 478
Máme pro Tebe pár fotek z cíle. Kontaktuj mě pls na mailu , přepošlu Ti je.
Jana Bryknerová, Jičín
P.S. endorfiny fungujou, pocity jsou super
Pavel - 22. 6. 2015 v 18:26

Oznamuji, že já a moje číslo 504 jsme nedokončili. Poslední prošlá kontrola Lužická bouda. Telefonicky jsem oznámil na číslo pořadatelů v sobotu 9:36h.Prosím vymažte mě z pořadí. Pokud půjdu příště budu se více snažit.
Díky PavelSmajlík
Jirka Stejskal - 22. 6. 2015 v 13:21

taky bych chtěl poděkovat za pěkný, cenově velmi přijatelný závod - běžel jsem 55. Počasí bylo perfektní, lepší ani být nemohlo, žádný vedro, fakt super. Pokud se týká občerstvovaček, i tady to bylo nadstandardní - alespoň pokud srovnávám tyhle v podstatě dálkoplazí akce. Průběh Polskem byl super, ještě jsem tam nikdy nebyl a moc se mi to blátíčko líbilo.
Příští rok možná zkusím to kilo.
Jediná kritická poznámka - chtělo by to fotografa(y), nebo alespoň vymyslet sdílení fotek závodníků / účastníku - třeba přes Instagram.
Zdenda Bouda - 22. 6. 2015 v 12:47

Byla to moje první stovka a mám opravdu velkou radost, že jsem se doplahočil do cíle. Euforie ve Vrchlabí byla veliká a celá stovka byla pro mě jednou velkou poutí a nezapomenutelnou zkušeností. Díky všem organizátorům a Martinovi z HK, který mi dělal skvělou společnost z Míseček až do cíle, opravdu byla sranda.
Pár mých postřehů a poznámek:
- občerstvení bylo všude super, chleby z džemem mě vždy nakoply, gulášovka na Lužické taktéž
- počasí z Vosecké na Lužickou masakr (i sníh na Sněžných jamách), rozhodnutí z Lužické pokračovat bylo odměněno umoudřením počasí
- kilometrovníky na orientační mapce podle mě moc nesouhlasí (hlavně od Pomezek do cíle to trochu hapruje)
- kapela v cíli rušila až iritovala, člověk si chce relaxovat, poklábosit, vychutnat pivko/guláš, ale to v tom rámusu moc nešlo, vůbec nejde o žánr, ale o hlasitost
- cesta z Polany do Karpacze mohla být značená lépe
Kdyby příští rok vyšla Sněžka, tak by to bylo super. Určitě chci jít zase.

TOPlist