Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nový příspěvek:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
 

Výpis příspěvků:

Jan Týče - 21. 6. 2015 v 15:56

I já se připojuju s velkým poděkováním pořadatelům, byla to krásná dobře zorganizovaná akce, která se mi moc líbila, i když jsem nebyl úplně fit. Za rok zase určitě rád přijedu.

A aby to příště bylo třeba ještě o malinko lepší, přidávám níže (trochu delší) zpětnou vazbu (neberte prosím v žádném případě jako kritiku).

1) Cesta kolem Karpacze vedla podle všeho jinudy, než bylo na slepé mapě nebo na gps v diskusi. Pokud vidím rozpor mezi mapou (gps) a neurčitým značením, jdu podle mapy (gps). U té konkrétní odbočky z asfaltky jsme na místě diskutovali, jestli šipka ukazuje na cestu podle gps, nebo jestli míří po silnici (že tam byla údajně třetí varianta mezi, jsme si fakt nevšimli). Přelézání padlých stromů v raním deštíku, ale taky nebylo špatné :-) Možná byste v této diskusi mohli mít moderátora, který by k některým postům vyjadřoval oficiální stanovisko za pořadatele. Oficiální gpx trasy taky není k zahození.

2) Při současném startovném jde o jeden z dražších pochodů a jiní za tuto nebo nižší cenu holt nastavili občerstvovací laťku hodně vysoko. Občerstvení bylo více než dostatečné, ale nesmíte se divit, když vám zhejkčaný lidi brblaj, že za to pětikilo byste mohli mít toto nebo ono - já bych třeba uvítal kolu, korbáčiky, slané arašídy a určitě nějaké ovoce. Výborné bylo, že kontrola v Harrachově a ta další byly pod střechou, kde je teplo. Tolik masa v guláši, co jsem dostal v cíli, jsem už dlouho neviděl a ty polské sušenky byly taky výborné. Akorát v Harrachově jsem nepochopil, proč nemůžu místo předplaceného piva nebo vody dostat kofolu, když je hned ve vedlejší pípě. A už konečně vím, jak chutná pito Argus. Nepamatuji si, kdy předtím jsem úmyslně vylil něco s obsahem chmele - jestli tam teda vůbec nějaký je... Pokud najdete na dvoře vypálenou trávu, tak to je od toho utrejchu ;)

3) Už asi taky chápu, proč vám trička přivezli na poslední chvíli. Tiskařská firma si patrně byla moc dobře vědoma, že to zmastila, a že se jí tam na záda nevešla část textu. Doufám, že vám dodatečně dají aspoň 50% slevu...

4) Když se to měří přes čipy a je to prezentované jako kvalifikační závod kamsi do Ameriky, tak bych uvítal uvedení pořadí a času na diplomu. Takhle si ho tam neoficiálně musím dopsat sám. Na webovkách Sportchallenge by bylo dobré u kontrol uvádět, na jakém jsou kilometru. Vyhnul bych se dotazům typu: "Vidím, že jsi teď byl v Peci, kolikátý to je kilometr?"

5) I když se považuji za fanouška rocku i metalu, tak kapela v cíli, na mě působila spíše rušivě, museli jsem ji při hovoru překřikovat, a když chtěl někdo z cíle telefonovat, tak musel jít pryč.

6) To pódium na náměstí se stavělo, jen kvůli té chvilce před startem? V ozvučení každopádně chyběl odposlech. S ním bychom ale zase přišli o vtipný moment - vysvětluje se trasa a z reproduktorů není chvíli nic slyšet (což řečník samozřejmě neví), kromě až nakonec proneseného "a pak už to je tak, jak to všichni znáte" :-)))

7) Možná mě ostatní diskutující ukamenují, ale vůbec mi nevadilo, že se nešlo přes Sněžku. Prostě kopec jako každej jinej.



Martin - 21. 6. 2015 v 17:24

Honzo s většinou věcí souhlasím. I na dobré akci je pořád co zlepšovat.
Ale se Sněžkou ne. Přes Polsko zajímavé, ale nebyla to Krakonošova stovka.  
Michal - 21. 6. 2015 v 19:49

Pěkně napsané, ale asi na špatném místě. Tady to pořadatelé vůbec nečtou. Otázkou je, zda čtou vůbec někde něco.
Martin - 21. 6. 2015 v 19:53

Ale čtou. Pouze nevím proč přímo nereagují? V minulosti bylo spousta zde napsaných připomínek vyslyšeno.  
Prochy - 22. 6. 2015 v 9:22

Mimo Snezky naprosty souhlas, hlavne neschopnost organizatoru dodat presnou trasu kolem Karpacze. Jeste se zeptam, videl nekdo na obcerstvovackach iontovy napoj?
michal - 23. 6. 2015 v 12:04

Ahoj Honzo,jsem rád že jsem na Tebe narazil zde v diskuzi.Ozvi se mi na mail.
Měj se Michal
Micha Žibřid - 23. 6. 2015 v 12:06

Tak mail ještě jednou
Michal - 21. 6. 2015 v 15:18

bez Snežky je to jiný a pro mě horší,příští ročník když nebude Sněžka budu zvažovat,kdybych neměl srovnání s ročníky před tak za 1,po srovnání bez Sněžky za 3,jinak organizace i bez Krakonoše výborná
Daniel Stránský - 21. 6. 2015 v 13:30

Chtěl bych poděkovat pořadatelům za perfektně odvedenou práci,výborné občerstvení,dobré značení,počasí na chození ideální,zkrátka výborná akce.Škoda té Sněžky,ale za to nemůže pořadatelSmajlík
Díky a ahoj za rokSmajlíkSmajlík
Ondřej Stískal - 21. 6. 2015 v 11:58

Předně bych chtěl poděkovat všem lidem na kontrolách za jejich skvělou práci, krakonošovi za pestré a osvěžující počasí a souputníkům za krásný pochodSmajlík

Pak bych měl jeden dotaz na organizátory, a sice bych se rád zeptal, proč jsem uveden jako diskvalifikovaný, přestože jsem prošel všechny kontroly, všude poctivě ukázal a nahlásil svoje číslo a dodržel trasu včetně podběhnutí Sněžky přes Karpacz. Na webu sportčelendže jsem prý byl červený již asi hodinu a půl po startu, přestože úvod trasy jsem šel naprosto identicky po boku Michala Kukly až na Mísečky a on figuroval v listině řádně. Jediné, čeho jsem se snad dopustil proti sportovním trendům byl pochod v bavlněném oblečení a použití dřevěných klacků (sebraných však ve III. zóně KRNAP) místo trekingových cvakacích hůlek. Neberu si to osobně, ale požaduji po sportchallenge nápravu zveřejněných informací! Děkuji za pochopení.
Honza - 21. 6. 2015 v 14:06

Koukam, ze tam jako jedinej nemas DNF, ale DNR. To je "do not resuscitate", ne? Tos musel poradatele necim hodne nastvat :-)
Ondřej Stískal - 21. 6. 2015 v 21:00

Je fakt, že registraci jsem si koupil od Martina Alberta 19.6. dopoledne, což ale pořadatelé připustili a na startu po mě u organizátorů nikdo nic platit nechtěl a na konci jsem normálně dostal diplom. Tak jestli se to na sportchallenge nestihlo přeregistrovat, tak ať jsem tam pod pseudonymem Albert, nebo ať mě resuscitují :-)
Michal Kukla - 22. 6. 2015 v 22:50

Potvrzuji, že Ondra vážně poctivě drtil přes kontroly se mnou... Nechápu, proč je v červeném poli.. i když rozebírat něco zde na diskuzi je asi zbytečné.. stejně to nikdo odpovědný nečte..
Ondřej - 21. 6. 2015 v 18:50

Nejsem organizátor, ale o kousek níž vidím, že jste měnil registraci na poslední chvíli. Nemůže to s tím souviset? Nezapomněl jste zaplatit na startu ten poplatek za převedení (od určitého data, pokud jsem dobře četl instrukce, už převedení nebylo zdarma)?
Honza - 23. 6. 2015 v 10:15

Ahoj Ondro, za DNR se omlouváme, vzniklo to zmatkem na prezentaci - technické důvody nemá smysl vysvětlovat. Příště nám prosím rovnou řekni nebo napiš. Není v našich silách pročítat stále diskuzi ;-)
Josef - 21. 6. 2015 v 10:49

ahoj všichni závodníci,

má někdo z vás uloženou trať na endomondu?

díky
Pepa - 21. 6. 2015 v 11:22

Ahoj, tady je moje..
https://www.endomondo.com/routes/546508912
Sklenarova - 19. 6. 2015 v 15:16

Prosím,pokud to letos někomu nevyšlo,sháním 3 registrace na K55..moc děkuju  737 624 407
zdeňka - 19. 6. 2015 v 15:02

Ahoj...původně jsem to pochopila tak,že K55  má neomezenou kapacitu a je možné se přihlásit až na místě,a teď nemůžu nic takového najít..jak to tedy je?  předem děkuji za odpověď
Martin Dungl - 19. 6. 2015 v 12:41

Kdyby někdo stále sháněl registraci na trasu 100km, nabízím za cenu dobrovolnou. martin.dungl at gmail.com , 776 823 875
Richard Černý - 19. 6. 2015 v 12:01

Ahoj, nejede dnes někdo přes Poděbrady na K100? Jinak jedu busem. Pokud ano ať zavolá na tel. 774 823 356. Díky Richard
Martin Albert - 19. 6. 2015 v 11:57

Zduř. Pokud má někdo ještě zájem o registraci na K100 i s tričkem, dejte vědět.
Volejte na 603202022. Albi Smajlík
Ondřej Stískal - 19. 6. 2015 v 13:26

Děkuji, dle dohody nabídky rád využiju.

TOPlist