Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nový příspěvek:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
 

Výpis příspěvků:

Karel - 20. 5. 2015 v 13:14

Radku, asi jsi nikdy nic tak velkého neorganizoval a proto nevíš , že každý pořadatel musí mít přehled kolik že  lidí ještě zvládne . Musí při těchto počtech pro každého zajistit  mj. mapky, čipy, občerstvovačky a dobrovolníky nepočítám.... A bez  peněz předem  to nejde, protože  řada lidí  od toho nakonec může cuknout a bezbřehá ta akce taky být nemůže. Ať se Ti v Tvém  soukromém pochodu daří a nic Tě  tedy nestresuje...
Ondřej Stískal - 20. 5. 2015 v 14:16

Ahoj Karle, souhlasím s tebou, že organizovat v takovém počtu lidi není dvakrát snadné a pro nějaké boty je vždy pochopení. Letošní vývoj K100 (a to i dlouhodobý vývoj akce rok od roku) mi ale opravdu stojí za to postavit se k tomu popsaným způsobem a vyslat tak DDM i KRNAPu nějakou zpětnou vazbu k zamyšlení pro další úspěšné ročníky. I vám mnoho zdaru !
Martin K. - 21. 5. 2015 v 2:16

Ondřeji já bych řekl, že pořadatelé zvládají svoji práci velmi dobře a moc se snaží aby vše fungovalo i když je zájem o akci takto velký. Já Krakonošovu stovku chodím pravidelně od roku 1996 a mohu tak posoudit jak velký kus práce odvedli.  
Zákaz trasy přes Sněžku je neuvěřitelný úlet Krnapu, za který myslím pořadatelé vůbec nemohou.
Pokud chceš vyrazit na soukromý výlet po stopách K100, bylo by možná férové zvolit jiný termín.
Přihláškový systém je jinak znovu otevřený až do kapacity 550 lidí a tak se v klidu můžeš znovu přihlásit bez kupování cizí registrace. Těším se na případné setkání na startu.    
Vit - 21. 5. 2015 v 11:31

pořadatelé za úlet nemohou, ale mohli by požádat KRNAP o jasné vysvětlení důvodů zákazu
Ondřej Stískal - 23. 5. 2015 v 9:28

Se Sněžkou to tak bude, jsem si jistý, že se pořadatelé snažili. Sorry, ale když se přihlásím a hned nezaplatím (což pravidla umožňovala) a poté pořadatelé pravidla změní a vyškrtnou mě, za to teda mohou a slušné to dvakrát není.
Jirka - 23. 5. 2015 v 17:36

Ondřeji, 7. ledna bylo pořadateli stanoveno a vyhlášeno, že pokud přihlášený účastník nezaplatí do 14 dnů, bude vyškrtnut...
Martin - 23. 5. 2015 v 21:11

To není pravda v době přihlášení toot pravidlo neplatilo. Poté se tato informace objevila na stránkách k100 ale žádné emaily s informací pro již přihlášené nepřišly. Takže pokud se někdo přihlásil a poté nesledoval stránku k100 tak se o této změně nemusel ani dozvědět. A to i přes ujišťováni neskutečných amatérú a diletantů ze sportchallenge.cz
Jirka - 23. 5. 2015 v 21:53

Informace o povinnosti zaplatit do 14 dnů se objevila druhý den přihlašování, takže je pravda, že pokud se někdo přihlásil hned první den a pak se již na stránky K100 nedíval, nemusel se to dozvědět.
Martin - 24. 5. 2015 v 21:14

Presne a myslim ze techto lidi bylo vzhledem k obrovskemu zajmu o k100 celkem dost.
Ondřej Stískal - 21. 5. 2015 v 15:09

Martine přes přihláškový systém se aktuálně na K100 přihlásit nelze.
Ondřej Stískal - 20. 5. 2015 v 10:43

Tak já jsem se v zimě přihlásil a tradičně jsem každý rok platil tak měsíc předem, proč někomu půjčovat peníze tolik dopředu - a ejhle, už nejsem přihlášen. A upřímně na nějaké změny trasy a změny pravidel po uzavřeném smluvním vztahu (po přihlášení) asi kašlu, stejně jako na přeprodávání registrací. Chodím s drobnými přestávkami K100 od roku 1998 a půjdu ji i letos a klidně bez registrace, občerstvení, diplomu a přes Sněžku, nač se stresovat Smajlík
Tomaš - 19. 5. 2015 v 21:33

Ahoj Kamaradi . . Pokud by někdo chtěl prodat registraci na K100 . Prosim ozvěte se !  Finanční odměna !
PetrH - 19. 5. 2015 v 11:51

Dobrý den,
prosím je třeba se předem registrovat na cyklo 130km, nebo stačí přímo až v den startu?
Děkuji!
Tom - 19. 5. 2015 v 11:18

Ahoj :-) Neprodal by někdo registraci na K100 ?? Předem děkuji Tom :-)
Lukáš - 18. 5. 2015 v 16:36

Prodám registraci na K100, v případě zájmu napiš na . Díky, Lukáš
Lukáš - 25. 5. 2015 v 9:53

Registrace je již prodána...
Michal - 18. 5. 2015 v 10:47

Ahoj,
prosím organizátory,jestli by byli tak ochotní a neofotili nakreslenou trasu (tu novou)v mapě,jinak asi netrefíme :-)
Nebo budeme bojkotovat rozhodnutí Krnapu a půjdeme přes Sněžku a HOTOVÉ!!!Jediná argumentace Krnapu na zákaz je označení K100 za závod,kdyby to byla pouť,přechod nebo měla jiné označení Krnap by nic nezakázal-je to dle mého názoru zkostnatělá nepružná organizace,jde jim maximálně honit lidi po hřebenech na skůtrech nebo čtyřkolkách,neměří všem stejným metrem,ale to tu všichni moc dobře víme!
Martin - 18. 5. 2015 v 18:11

No já jsem docela zvědavý, zda vůbec někdo ze zástupců KRNAP po tomto zhovadilém a diskriminujícím rozhodnutí bude mít odvahu vylézt na náměstí ve Vrchlabí na pódium a vysvětlit pravdivé důvody startujícím do přímo do očí?
Zatímco loni se Krnapákům na náměstí tleskalo, letos se toho určitě nedočkají.Smajlík
Petra - 17. 5. 2015 v 22:35

Ahoj,
chtěly bychom s kamarádkou jít K25, ale nenašla jsem žádnou registraci. Poradíte mi prosím někdo, jak na to?
Díky
Pepa - 20. 5. 2015 v 0:25

Pokud se nepletu, registrace předem je nutná pouze na K100 a K50, na K25 je registrace na startu...
Petra - 20. 5. 2015 v 8:56

Takže není potřeba se nějak dopředu registrovat? Vše probíhá až při startu? Promiň jestli se ptám jako blondýna, ale Krkonoše mám trochu z ruky, tak ať nejezdím zbytečně Smajlík
Pepa - 21. 5. 2015 v 0:54

Řekl bych, že na hlavní stránce příspěvek ze 7.1. by to snad mohl objasnit - tam zmínka o registraci předem není. Ta je nutná u K100, K55 a B25 (ne K25)
Lukáš - 16. 5. 2015 v 11:30

ORGANIZÁTORůM - průchod Karpaczem není v mapě dohledatelný dle zveřejněné trasy, můžete to prosím upřesnit, opravit? Díky
Jirka - 16. 5. 2015 v 23:43

No - průchod Karpaczem - ono to není ani moc jasné ještě před tím Karpaczem - vypsanou tam mají tuto trasu: Špindlerovka, Strzecha Akademicka, Bialy Jar, Polana, Centrum Informacyjne KPN Domek Laboranta, Pomezní boudy.... Měl jsem za to, že Strzecha Akademicka i Bialy Jar byly vynechány a z Polany se mělo jít do Karpacze....
Krtek - 17. 5. 2015 v 1:36

Ono je to celé nějaké narychlo zfušované. Třeba ty časy kontrol ??
Na Žalý a Mísečkách zavírají nějak brzo, to snad polovina lidí nestihne? Od Harrachova dál je zas nějaká divná otvíračka a rychlíci tam budou jistě už o několik hodin dříve. Smajlík
Loni byla kontrola v Peci oficiálně už od 5:30 ne? Bez Sněžky to bude o dost rychlejší.
Martin - 15. 5. 2015 v 8:45

Ahoj všichni stejná prosba jako Petr novou trasu naklikanou v gpx můžete někdo poskytnout? Díky moc za pomoc.

TOPlist