Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nový příspěvek:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
 

Výpis příspěvků:

Luboš - 20. 4. 2015 v 22:27

Na Facebooku se mezi účastníky dálkových pochodů vede bouřlivá diskuze ohledně zákazu výstupu na Sněžku při K100. Byl jsem požádán, abych přepsal svůj nápad sem, tak teda kopíruju celej svůj příspěvek ....
Když se úředník po..re, tak se po..re ... Tady mám za rohem D8 (jsem správcem FB stránky, že jí chceme dostavěnou). Když chceš z Lovosic do Ústí, musíš jet dopravně ne zrovna bezpečnou Portou Bohemicou, kterou navíc ekologicky poškozuju emisema. Tzn. v zájmu nás, co bydlíme od Ústí do 100 km, co chceme jezdit pohodlně až do Německa, je dostavěná D8, která je a) bezpečnější b) ekologiočtější jak průjezd PB kolem Labe. Jenže tu je jeden litoměřickej magor Studnička a pár magorů z Brna (hlavně ten mediálně známej dement Patrik) který nám, místním, v dostavbě D8 všemožně bráněj a úřady s nima skoro nic nezmůžou ... no a pak mi povídejte o zařízlejch úředníčkách z KRNAPu ... pokud je tady nějakej organizátor, kterej garantuje, že po mě nebude bordel, je chyba na straně úředníčka. Naopak se mi líbíla ta akce z minulýho víkendu, kdy se čistila ČR. Nejzajímavější byla reportáž v rádiu z čištění Beskyd, kdy organizátorka B7 Piechowicz hlásila, že největší bordel v Beskydech byl v kousek od obcí, tzn. hlavní bordel nebyl od turistů, ale od domorodců. Takže obávat se, že při K100 poškodím Krkonoše je idiocie. Jako pěšák na Sněžku při K100 lezu kolem sobotního poledne, nemám pocit, že by tam v tu chvíli bylo víc lidí, jak normálně. "Loudaví" turisti se vyptávaj, co jsme za magory, koho to napadlo ujít jen tak z pr..le 100 km? A mají docela zájem o vysvětlení trasy, ptají se na pocity. Poláci se můžou strhat z čísel na batohách ... Jedinej problém je snad jen úzká cesta mezi klečí od Směžky k Jelence, kde se s protijdoucíma blbě vyhýbá, ale to tam je běžný i za obyčejnýho víkendu. Jako běžnýmu turistovi by mi asi vadilo kdyby na ně neurvale řval nějakej nadrženec s číslem, ať mu uhnu, že mu překážím, já osobně kdyby mě hnul žlučí, bych mu ještě začal překážet víc, ale většinou spíš takovýhle lidi jsou slušný, slušně mě osloví, jestli by mě nemohli předběhnout, takovejm ještě fandím ...a vůbec, co takhle jako organizátor K100 za spoluorganizátorství KRNAPu tak tejden až dva po K100 zorganizovat "After party K100" ... vyhlásit, už přes závodem akci ohledně úklidu trasy, tzn. dobrovolníkům z okolí (já to tam mám 140 km , já ne, ale pro lidi z dosahu, tak do 50 km) dát pytle, stanovit trasu (např. od Jílemnický boudy po Dvoračky) kterou s tím pytlem projdou a posbírají všechno, co na tu trasu nepatří (i to, co tam zbylo ne po účastníkách K100). Jako odměna, nějakej táborák, klobása, lahváč. Předpokládám, že by se přihlásilo cca 30 lidí. Startovný 400 Kč je v porovnání s počtem občerstvení 2x dražší, jak náklady, tzn. organizátoři K100 by měli mít dostatek financí na after-akci, KRNAP by měl čistčí Krkonoše víc, jak před pochodem a účastníci očistný after-akce by měli minimálně dobrej pocit, turistickej výlet, spojenej s užitkem a zábavou ... no teď to vypadá, že si tu vymejšlím, ale já jen píšu to, co psali v novinách o úklidu Milešovky minulý víkend ... to musí na 100% fungovat i v Krkonoších. Úklid spojený se jménem K100, by K100 zved renomé. Vždyť podobně je to v Beskydech s B7 ...
Jirka - 23. 4. 2015 v 8:03

Člověče, neděláš ty do politiky ? Tvůj styl by tomu odpovídal: Ať to ti místní uklidí. A něco jim za to dejte, třeba buřta a pivo. A toho buřta ať si klidně ohřejí na ohýnku. Já nemůžu, to víte, rád bych, ale ta dálka, ta dálka....
Luboš - 23. 4. 2015 v 10:05

díky za reakci ... ne, politik fakt nejsem ... bydlím na Podřipsku a jet na jednorázovou jednodenní akci do Krkonoš není zrovna ekonomicky ani časově zajímavý ... nicméně za rohem mám Říp, Milešovku, Lovoš ... kdybych věděl dopředu, že něco takovýho jako popisuju se chystá (úklid  za klobásu, pivo ...), tak bych šel ... co jsem čet, úklid Milešovky na začátku byl o pár lidech, dneska se na to hlásí asi sto lidí ... udělat něco podobnýho pod hlavičkou K100 v Krkonoších, KRNAP by měl pak problém zakázat při K100 výstup na Sněžku ... Myslím, že by to fakt fungovalo ...
Jana - 20. 4. 2015 v 11:06

Ahoj, neprodává někdo registraci na K100??? Prosííííím

734 267 792
Egon - 20. 4. 2015 v 9:04

čau,

koupím dvě registrace na K100 (lukas.hartych@gmail.com)
Barbora Kavková - 20. 4. 2015 v 8:37

Zapoměla jsem napsat, že ty registrace jsou na 55 Smajlík
Barbora Kavková - 20. 4. 2015 v 8:36

Ahoj všem sportovcům, prodám dvě registrace se dvěma triky (dámské S a pánské M). Bohužel nemůžeme dorazit kvůli práci.
Hezký den,
Bára
Martin Lakoštík - 17. 4. 2015 v 11:28

Ahoj,
z pracovnych dovodov sa nemozem zucastnit K100, ponukam moju registraciu na predaj. First come, first served :D
Piste prosim na email
Martin
Roman - 17. 4. 2015 v 12:36

Ahoj, odkoupím registraci ale nenapsal jsi svůj mail.
Martin Lakoštík - 17. 4. 2015 v 12:41

Luděk - 17. 4. 2015 v 6:37

Chtěl bych koupit registraci na K 100. Díky
Jakub - 15. 4. 2015 v 22:09

Ahoj všem,
rád bych odkoupil 3 registrace na stovku. Kdo by měl volnou registraci, dejte vědět. Děkuji, Jakub
724900425
Jarmila - 14. 4. 2015 v 17:32

Ahoj, odkoupím tři registrace na K100. Děkuji Jarmila
Radek - 14. 4. 2015 v 12:11

Ahoj, rád bych odkoupil dvě registrace na K100.
Díky moc, Radek
+420 603 212 119

TOPlist