Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nový příspěvek:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
 

Výpis příspěvků:

Martin Jabůrek - 31. 3. 2014 v 22:00

Dobrý večer můžete mi vysvětlit proč jste vyřadili přítelkyni Kateřinu Hucovičovou a Josefa Hucoviče ze seznamu zaplacených?????? ( K 100) Jak je to možné???? Platba byla převedena na Váš účet 5.3.2014.Organizátor: Máte v tom hodně velký bordel, že????Jste schopni vůbec tento závod organizovat????Martin JabůrekSmajlík
Libor E - 29. 3. 2014 v 19:58

Chtěl jsem se zeptat zda budou kontroly na Pomezních boudách a v Peci letos o trochu dříve ??? Minulý rok byla řada závodníku na Pomezních boudách a v Peci dřive než byla otevřena kontrola. Kontrola v Peci by mohla být tak od 9-té závodní hodiny.. Jde mi o to jak se bude řešit - že člověk nemá na čipnuto - když tam bude dřív než otevře kontrola??

Díky Libor
Viktor - 19. 3. 2014 v 23:01

Ahoj, bude Krakonova 100 zaradena aj tento rok medzi Qualifying Races na 2015?
Kamil - 7. 3. 2014 v 13:08

Ahoj,jak je to s přihlášením na K55?Minulý rok se platilo rovnou před startem,teď tady čtu,pouze elektronicky přes sportchallenge,tam mi přihlášení nejde,kde je chyba?Bude stačit registrace těsně před startem a bude se jednat o stejný typ pochodu-běhu bez měření času čipem a výsledku pořadí v cíly?
Díky Kamil
JirkaŘ - 12. 3. 2014 v 14:14

Kamile, problém je v tom, že se nyní ani nejde přihlásit. Pořadatelé zastavili přihlašování z důvodu, který mi přišel v mejlu (poslali každému přihlášenému). Tady je přepis :
"Dobry den vazeni sportovci, velmi nas tesi, ze zajem o hlavni trasu je tak veliky, ze jiz presahl 450 ucastniku.
Z toho duvodu jsme nuceni prihlasky pozastavit.
Pripominame, ze startovne (400,- Kc pro K100) je nutne uhradit do 31.3.2014.
Nezaplacene prihlasky potom budou uvolneny pro dalsi zajemce, kteri se nevesli do kapacity pochodu nyni."

No a jak vidíš v soupisce, tak jich více jak polovina nezaplatila... tak počkej až to odblokují...
Veronika - 13. 3. 2014 v 8:13

No ona ta soupiska nezaplacených nebude zas tak přesná - jak psali organizátoři, mají nějaký problém s Českou spořitelnou, takže v nezaplacených skončil třeba i můj parťák, který ale platil ve stejný den co já. Takže až to bude aktualizováno o klienty České spořitelny, možná už to těch 400 lidí přesáhne...Doufám teda, že to bude brzy, docela by se hodilo vědět, na čem jsme a jestli jsme to oba stihli nebo jestli se tam najednou z nezaplacených nepřesune třeba 200 lidí, co zaplatili dřív, ale nebylo to evidováno...
Otakar - 14. 3. 2014 v 8:46

Oni to asi nebudou jenom klienti ČS, já mám KB a jsem taky v nezaplacených, přestože před měsícem jsem byl v zaplacených. Organizátora jsem kontaktoval, ale dodnes se mi neozvali.
Martin Jabůrek - 6. 2. 2014 v 19:23

Ahoj kdy se můžu přihlásit na stovku?
Jirka - 6. 2. 2014 v 19:39

???
Jezevec - 27. 2. 2014 v 12:34

NE, ty se prosímtě nikam nehlaš Smajlík
Martin - 5. 2. 2014 v 12:56

Chtěl jsem se zeptat proč je K100 omezena na 400 lidí?
Nneí to škoda když je o akci takový zájem?
Luboš - 5. 2. 2014 v 14:36

Minulý rok se to tady také řešilo a pořadatel odpovídal takto:

Pořadatelé K100 - 28. 5. 2013 v 13:08

kapacita není omezená samotným krkonošským parkem, ale zázemím pro účastníky co se týče sprch, ubytování, úložných prostor, kuchyně a jiné......
Martin - 6. 2. 2014 v 14:16

To by šlo ale možná vyřešit domluvou s protější základní školou na náměstí Míru.
Tam je možnost dalšího zázemí, je tam tělocvična, další sprchy atd.
Pamatuji že tam dříve K100 startovala.
Martin - 4. 2. 2014 v 20:57

Eva Dvořáková ; to jsi nemyslela vážně vid bejbe???:-)))
Eva Dvořanová - 1. 2. 2014 v 19:53

Dobrý den,

můžeme se přihlásit na stovku s dvouletým dítětem které povezeme v cyklo vozíku?
Pokud ano, máme děcku vyplnit registraci?

Díky za odpověď.
Pavel - 3. 2. 2014 v 23:03

No některé úseky budou s vozíkem hodně náročné. Asfalt tak 30%, 20% budete nosit a zbytek bude drncat. Zamyslel bych se nad tím, jaký zážitek z toho bude mít dvouleté dítě. Jestli mu třeba nebude lépe s babičkou u vody na písku.
Luboš - 4. 2. 2014 v 7:19

Hezky decentně jsi to napsal...
Myslím ale, že se jednalo o vtip, nebo by snad toto mohl někdo myslet vážně???
Jirka - 1. 4. 2014 v 11:25

Tak jsme se zasmáli - a teď vážně
Robert - 23. 1. 2014 v 18:27

Kiedy rozpoczną się zapisy na tegoroczną edycję biegu?
Petr - 20. 1. 2014 v 22:39

kdy bude prosím otevřena registrace na rok 2014

TOPlist