Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nový příspěvek:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
 

Výpis příspěvků:

Martin Jabůrek - 30. 12. 2013 v 18:08

Ahoj je tu někdo kdo už se těší na K 100 stejně jako já?:-)))))))))))
Pavel - 23. 9. 2013 v 11:44

ahoj, nevíte termín 2014. Děkuji
Honza S. - 1. 8. 2013 v 17:46

Ahoj, jak to funguje s bodama pro kvalifikaci na UTMB? Musí si o ně člověk nějak říct? Je potřeba něco udělat?
David - 28. 6. 2013 v 14:30

Nejake fotky z B25 nebudou ?
Tomáš - 27. 6. 2013 v 18:39

Budou nějaké fotky? Díky.
lp76 - 25. 6. 2013 v 3:34

Začnu chválou - akce to byla úžasná, na ten počet účastněných perfektně zvládnutá. Velký dík pořadatelům.

K výši startovného nemám námitek, značení bez problémů, trasa byla známa předem. Zaváhal jsem snad jen u Mysliwski boudy, ale obě cesty vedlo k boudě a u Špindlerovky, kde jsem přehlédl odbočku k Lužický boudě, i když jsem po ní koukal - to ale není chyba pořadatelů.

Pokud bych měl mít nějakou připomínku, tak jedině více komunikace od pořadatelů - v Harrachově mě zkontrolovali, ale že mám nárok na malý pivo jsem se dozvěděl až od obsluhy. Namazané chleby jsem přehlédnul asi díky pokročilé noční hodině, možná jsem toho přehlédl (nebo přeslechl) víc :-)
Martin Jabůrek - 20. 6. 2013 v 22:30

Zdravím všechny,super akce,příští rok ahojjjjjjjjjjjjjjjjjj:-)
Pavel - 20. 6. 2013 v 21:46

Ahoj, díky všem za vše a ještě vkládám odkaz na jedno čtení o stovce: http://carpathianrunner.blogspot.cz/2013/....html
Salome - 20. 6. 2013 v 13:03

Bude to znít divně, ale ráda bych poprosila ty, kdo cestou mluvili s děvčetem v sandálích a sukni, aby dali vědět, jak nakonec dorazili. Já jsem si bohužel jména nedokázala zapamatovat.
David - 20. 6. 2013 v 10:46

Ahoj, diky za super akci B25, tesim se na pristi rok. Bude nejake foto z B25 ?
D.

TOPlist