Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nový příspěvek:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
 

Výpis příspěvků:

Kristýna - 16. 6. 2013 v 16:16

Díky moc organizátorům za letošní přípravu K100. Absolvovala jsem podobnou akci poprvé a bylo to fajn.
Vyhlášení žen na K100 fotili asi 4 lidi na mobil - bylo by možný fotky někde zveřejnit nebo poslat na Kristyna78@seznam.cz? Díky moc! :-)
Jirka - 16. 6. 2013 v 15:56

Děkuji organizátorům za dobře připravený závod. Jen malá výtka k občerstvení v Harrachově. Chybělo pivo Krakonoš  :-) !!! Chleba byl jen se sádlem bez cibule a brzo došel. Chleba s marmeládou, nebo medem žádný. Čaj došel a dlouho nikdo nedoplnil. Slečna sama za barem nestíhala, nedivím se. Pokud si vzpomenu na ročník 45 a občerstvení na autobusovém nádraží, tak tam to bylo perfektní. Na Pomezkách a v Peci super!!! Díky za všechno, berte to jako postřeh pro příští ročník. Přeji vše dobré.
Honza - 16. 6. 2013 v 15:46

Taky musím poděkovat za parádní akci. Šel jsem poprvé takovou stovku, oproti jiným ultramaratonům- závodum, jsem čekal občertvovačky, ale naprosto v pohodě. Musím poděkovat jednomu chlapovi co na mě houknul abych neodbočil na K25 za třídomým.
Malá výtka, škoda že nebylo déle světlo, abych se mohl kochat nádhernou přírodou.
Přístí rok znovu.
Michal - 16. 6. 2013 v 22:41

Rádo se stalo Smajlík
Franta - 16. 6. 2013 v 13:37

Dotyčného pána jsem taky potkal. Dokonce jsem ho potkal už podruhé, jak se vrací na místo, kde blbě uhnul a nešlo o pár kroků rozhodně. Konkrétně šlo o úsek s kontrolou v Domu mysliveckém na modré. No každopádně měl můj obdiv za svůj pozitivní přístup Smajlík.
Za akci taky díky, sice mám na pár dní berle, ale to je můj problém, špatný boty Smajlík.
Ondřej Neuman - 16. 6. 2013 v 12:56

Díky moc za fajn závod!!! Vše úplně super, jen bych příště lépe označil odbočku na zelenou t.z. do Polska nad Špindlerovkou - hodně lidí šlo dál po červené a až pak odbočovalo dolů po žluté, nebo zelené... Dokonce jsme na černé v Polsku potkali i pána, který to šel celé po hřebeni po červené t.z. a z Obřího sedla se vracel zpět na 59km na kontrolu :-(
ja - 16. 6. 2013 v 14:00

Pod toto se musim podepsat, onu zminovanou odbocku jsem take minul a vracel jsem se pres kilometr, kde jsem po ceste nazpet potkal dalsi osobu, ktera sla take spatne a odbocku minula...
Aleš P. - 16. 6. 2013 v 11:37

Dobré poledne Smajlík I já se připojuji s díky za bazvadnou organizaci a průběh letošního závodu.Své udělalo jistě i krásné počasí.Jediný problém jsme měli pod Rejdištěm, kde je ještě stará modrá, která Vás svede mimo silnici do lesa na stezku a tak jsme si trošku zašli.No vůbec nic se neděje, nekritizuji, jsem velice spokojen, jen případný námět do budoucna.Šel jsem poprvé a jsem nadšen, takže se určitě ještě někdy objevím.Aleš
Tomáš Figura - 16. 6. 2013 v 11:01

Děkuji organizátorům za krásný závod! Krakonošovi za vydařené počasí! Za rok nazdar!Smajlík
Michal Kukla - 16. 6. 2013 v 8:17

Díky moc za super akci. Letos mi to vážně sedlo! jen bych ted potřeboval půjčit nějaký zdravý nohy :D
Tak zase příště!
Tom - 14. 6. 2013 v 10:43

Napadá mě otázka ohledně možnosti sprchy v cíli po doběhu, existuje? :-)
New - 19. 6. 2013 v 10:55

Je, v Pelíšku je jeden sprchový kout ...Smajlík
Petr Bulíček - 13. 6. 2013 v 19:54

Tak letos mi to nevyšlo. Trochu mně zlobí nárt na levém chodidle. A to tak, že to chce spíš klid než rozběhat. Takže pokud by někdo chtěl zaujmout moje místo ve startovním poli K100 je volné (startovné uhrazeno).

TOPlist