Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nový příspěvek:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
 

Výpis příspěvků:

Michal - 16. 4. 2013 v 8:22

Ahoj, chtěl bych se zeptat, zda má někdo zaznamenaný výškový profil "100"..... pořadatel či někdo z GPS z minulých ročníků. Rád bych ho získal ještě před startem, je to docela prima věc pro plánování sil, doplňování energie atd. Pokud někdo má, prosím o zaslání na nebo o odkaz kde ho lze najít. Díky moc
Lucie - 16. 4. 2013 v 20:28

Ahoj, taky bych profil ráda věděla předem, pokud je to možné Smajlík
Pořadatelé K 100 - 17. 4. 2013 v 13:15

Dobrý den,
výškový profil naleznete od této chvíle na adrese: http://k100.ddmvrchlabi.cz/cz/im...l.jpg nebo na stránce s informacemi o trase K 100.

Omlouváme se za kvalitu a horší čitelnost popisků v obrázku výškového profilu, ale lepší kvalitu nemáme k dispozici. Děkujeme za pochopení.
Michal - 17. 4. 2013 v 13:20

Dobrý den,
moc děkuji, výškový profil je parádní (a kvalita úplně v pohodě).... Smajlík
RobertL - 15. 4. 2013 v 17:54

Je mozna platba startovneho aj v inej mene ako CK (adekvatna suma v Eur)? Vdaka
Poředatelé K100 - 17. 4. 2013 v 11:37

Dorbý deň, pri platbe na učet sa mena automaticky prevádza na českú. v eurách je to cca 17 euro
Martin B. - 15. 4. 2013 v 17:23

Co to má jako být ty přihlášky? Smajlík Proč mě na sportchallenge oslovují "ahoj bikere" a přejí "pedálu zdrar"? Na kole nejezdím a ani ho nemám.
K100 je přece v první řadě tradiční běh a pochod!
Graficky je to také velmi nepovedené? Zlaté loňské přihlášky. Smajlík
Honza - 15. 4. 2013 v 12:23

Avizovat termín registrace dopředu a v uvedený čas registraci neumožnit není až tak vtipné, ne? Stránky sportchallenge a registrace "závodníka" ale vzhledem k přehlednosti a vzhledu vtipné jsou, tak aspoň tak. Retru zdar.
Petr - 15. 4. 2013 v 11:36

Dobrý den, je možnost v místě startu a cíle úschova zavazadel? Děkuji
K100 - 17. 4. 2013 v 11:39

Dobrý den, ano je možnost si na startu uschovat zavadla ;)
K100 - 10. 4. 2013 v 10:33

Dobrý den, bohužel K55 se na kole jet nedá, ale máte na výber z KJ132, KJ100, KJ80, KJ35. dekuji za pochopení.
Marek Fiedler
Lukas - 10. 4. 2013 v 10:24

Trasa K55 sa da ist aj na koke?
RobertL - 20. 2. 2013 v 10:16

Po ostatne roky K100 bola aj kvalifikacnym zavodom pre UTMB. Prekvapivo aktualne v zozname kvalifikacnych zavodov pre UTMB 2014 nie je ani jediny dialkovy pochod organizovany v CR. Pretoze je to tiez jeden z dovodov, preco som sa podujatia chcel zucastnit, rad by som vedel ci ide o docasny stav, alebo organizatori ceskych dialkovych pochodov tento rok ignoruju spolupracu s org. UTMB? Vela zdaru
Olaf - 20. 2. 2013 v 16:40

Ahoj.
Většina akcí o kvalifikaci požádáno. Letos si se schválením ale dávají na sekretariát UTMB dává na čas. Tak uvidíme.
Radim (liny-bezec.webnode.cz) - 15. 2. 2013 v 12:02

Chtěl bych apelovat na organizátory, aby vyřešili problém se seběhem do Dolního Lánova. Kdo tam byl, dám mi snad za pravdu, že modrou značku tam značil nejspíš opilý nebo (v lepším případě) v mlze bloudící značkař. Na několika desítkách metrů, v přehledné a dobře prostupné části lesa, tam udělá snad 10 prudkých obratů.....Smajlík
To by samo o sobě jistě nevadilo, ale někteří to tam samozřejně napálí přímo (protože to je nakonec správný směr) a tím se ostatní poctivě se motající dostávají do zbytečné nevýhody. Nejde o to, přeznačit trasu KČT, i když se divím, že to ještě nikoho z KČT nenapadlo, jen na tom úseku vyznačit pro účely závodu rovně jsoucí trasu (jde odhadem o cca 150 metrů, motáním cca půlkilometru). Děkuju za zvážení tohoto návrhu.Smajlík
Jirka - 16. 2. 2013 v 17:22

Radime, já na tom místě byl a za pravdu ti nedávám.
Ke tvé vsuvce, proč ještě nikoho z KČT nenapadlo trasu přeznačit – to by se mělo dít proč ? KČT snad nevytyčuje své turistické trasy tak, aby byly co nejkratší. Nehledě k tomu, že musí určitě respektovat i určitá přírodní specifika. To samé platí zcela jistě i pro organizátory K100. Onen, dle tebe, „správný směr“ by se jistě dal aplikovat na více úseků pochodu (jak ty píšeš závodu), ale nemyslím, že by to bylo dobře.
Myslím, že je v pořádku respektovat trasu tak, jak je a případné „zkracovatele“ trasy ponechat jejich osudu a svědomí…

Radim (liny-bezec.webnode.cz) - 18. 2. 2013 v 9:15

OK, Jirko, beru, co píšeš. Pořád jsou tu ale argumenty na zvážení: K100 je  mimo jiné kvalifikační závod pro prestižní UTMB. Já sice nechci, aby na každý odbočce strašili pořadatelé a startovný pak činilo třeba patnáct stovek, na druhou stranu regulérnost a stejný podmínky se možná nevyžadovaly v dobách čistě dálkového pochodu, v režimu ultramarathonu je však dobrým zvykem, když organizátor MINIMÁLNĚ deklaruje, že zkratky jsou nepřípustné nebo když dokonce vyhlásí nějaké sankce za nedodržování.
Ke KČT - nic proti tvému gustu, ani já nehoruji za zkracování (rychlejší cesta = lepší cesta), podobné je to u boudy Mír, na té krásné planině, tam si to lidi krátí, když si chtějí kazit karmu Smajlík, pohoda, neřeším. Ale u mnou uvedeného místa je to jako na nějakým přiblblým dětským dopravním hřišti Smajlík, doleva doleva doprava rovně doleva doleva doprava doprava.... nahoru dolů jako jo-jo...
Ve vší úctě tedy, zajímá mě zejména stanovisko DMM Pelíšek a organizačního týmu.
Olaf - 19. 2. 2013 v 1:41

Ahoj Radime nejsem organizátor, ale K100 chodím už dlouhá léta. Vždy večer před startem při výkladu tratě organizátor říká přehled povolených zkratek.
Je jich celkem hodně a když to pořadatel povolí tak tam většina lidí chodí. To se týká i zkratky u boudy Mír. Původně tou pěšinkou vedla i oficiální značka.

U toho seběhu do Lánova máš pravdu je to tam takové zvláštní. Přímím směrem by to asi bylo pro obyčejné turisty příliš prudké a tak to značkaři označili takto dokola.  Smajlík
Jirka - 19. 2. 2013 v 13:16

Jestli tedy, Radime, s dovolením, ještě mohu já - pravdou je, že to posuzuji spíše z mého pohledu dálkového chodce než ultramaratonce. I když jsem s potěšením zjistil, že i já se díky zařazení K100 do kvalifikace pro UTMB vyskytuji v mezinárodních ultramaratonských statistikách. Smajlík  
Nicméně si stále myslím (ale nevím, zda je to onen důvod, proč se tam trasa klikatí), že existují i takové věci, jako ochrana přírody a v místě, kde lesem po spádnici jde (běží, brzdí, padá) a tím nutně zanechá své stopy několik desítek (stovek) lidí , pak hrozí eroze….  A v tom případě, taktéž ve vší úctě, mne nějaký ultramaraton vůbec nezajímá…
Jiri Ransdorf - 16. 4. 2013 v 11:32

Radime - mluvíš mi z duše. Myslel jsem, že je to těma kilákama v nohách, ale asi to byly spíš promile značkaře!Smajlík
Jiří Ransdorf - 16. 4. 2013 v 11:34

Radime, naprostá pravda. Myslel jsem, že jsou to kiláky v mých nohách, ale asi to byly spíš promile značkaře - šílenej kus trati!!!Smajlík
Petr - 7. 2. 2013 v 7:51

přeji všem krásný den, kdy že to bude otevřená registrace už se nějak nemužu dočkat :-)

TOPlist