Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nový příspěvek:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
 

Výpis příspěvků:

Petr - 27. 6. 2012 v 17:32

Na startu jsme vyplňovali spolu data narození a pak se společně vyfotili. Červený rtiko, černé kraťasy, červené brýle, černé krátké vlasy a kolo kellys. Jestli chceš fotku, napiš svůj mejl na sms 739240472Smajlík Moc nám to sluší...
Olaf - 26. 6. 2012 v 23:11

Pěkná reportáž od Jonnyho.
http://bn100.webnode.sk/news/...ovka/
Olaf - 24. 6. 2012 v 22:05

Krakonošova stovka 2012 v mezinárodních ultramaratonských tabulkách DUV:
http://statistik.d-u-v.org/getre...13270
Pavel Wehrberger - 24. 6. 2012 v 11:34

Chtěl bych poděkovat všem pořadatelům, dobrovolníkům, majitelům zařízení kde byly kontroly. Je hezké poznat podnikatele z hřebenů Krkonoš i z té lepší stránky. Tímto se omlouvám kontrole v Harrachově a na Lužické boudě, že jsem tam nepustil ani korunu, vše napravím o letošní dovolené. Šel jsem prvně a byl to pro mě životní zážitek, bez nadsázky!!! Díky a zase za rok.
Olaf - 21. 6. 2012 v 19:54

Také děkuji pořadatelům za letošní akci. Omlouvám se za pozdní příchod, tropické peklo mě zmohlo. :-))

Nápor účastníků jste zvládli nad očekávání dobře. Nejvíce mě překvapila nově umístěná kontrola v Harrachově. Skvělé místo. No a hlavně následná nová varianta trasy přímo kolem Mumlavského vodopádu. Mnohem lepší než ta asfaltka po druhém břehu.  

Tak zase za rok ahoj.Smajlík

Jo a kdyby se někomu chtělo. Tak 27.7.2012 organizujeme stovku Týnišťské Šlápoty http://dalkovepochody.cz/tsodkd.htm přes Kralický Sněžník a Orlické hory. Dají se tam získat další potřebné kvalifikační body na UTMB.
Kotec - 22. 6. 2012 v 11:08

Máš dorazit před desátou dopoledne jako já... Smajlík Ale vážně, chci také poděkovat za skvělou akci a také pogratulovat všem, kteří dorazili do cíle i v tom děsném horku... myslím, že jste podali větší výkon než my, kteří jsme se horku vyhnuli (já aspoň bych to přes den prostě asi nedal).
Jarda - 21. 6. 2012 v 15:24

Nechci rejpat, ale pořád mi chybí ve výsledcích cca 100 lidí - Kde jsou? dočkáme se někdy vůbec kompletních výsledků? Myslím, že si to zasloužíme ...
Martin - 21. 6. 2012 v 17:42

Jardo jestli to nebude tím že těch 100 lidí prostě nedošlo do cíle a tak nemohou být ve výsledcích.
Luboš - 21. 6. 2012 v 6:48

krásná akce to bylaSmajlík, velké díky všem pořadatelům!!!
Marcel - 20. 6. 2012 v 11:05

Par fotek od těch kteří nikam nespěchali :o)
https://plus.google.com/photo...ejywE
Petr Kniha - 19. 6. 2012 v 22:53

Dobrý den, mohu poprosit o body pro Ultra-Trail du Mont-Blanc ?? díky  Knížka číslo 557
mapo - 20. 6. 2012 v 8:30

Já Ti nevím, ale já loni napsala do přihlášky na C-C-C do poznámky jen odkaz na výsledkovou listinu. Žádné potvrzení, co se týče bodů po mně nikdo nechtěl.
Radim - 25. 6. 2012 v 8:32

Přesně tak, Frantíkům bumážky netřeba, je to tam víc gentlemantský, na jejich www doplníš závody a ročníky a je to. Jediný lejstro na CCC a spol. (aspoň loni to tak bylo), co potřebuješ, je anglicky psaný požehnání od jakýhokoli MUDr. s razítkem, to oskenuj, pošli a vymalováno.
Honza - 19. 6. 2012 v 12:37

Ahoj, výborná akce, Bohužel nás zmohlo teplo a nestihli jsme to do 24 hodin.
Díval jsem se na výsledky z jiných ročníků a jsou zařazeni i účastníci po limitu. Chtěl jsem se zeptat zda by to nebylo možné uveřejnit i letos? Smajlík  
Pořadatelé K100 - 19. 6. 2012 v 22:08

Ano bylo, ale bohužel nemáme evidenci všech časů závodníků, kteří došli po limitu. Napište nám vaše jméno nebo číslo a čas kdy jste přišel, popřípadě i čísla závodníků, kteří došli s vámi.

TOPlist