Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nový příspěvek:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
 

Výpis příspěvků:

Johana Macková - 18. 6. 2012 v 13:01

Dobrý den,
došla jsem do cíle spolu s Jakubem ČERNÝM  v čase 20:06:00. Nahlásila jsem svoje číslo 544,obdržela diplom,..ale ve výsledkové listině nemůžu najít svoje jméno. Je možné,že se někdo spletl a napsal si špatné číslo?? Mohli byste se na to prosím podívat?
Děkuji,
Johana Macková
Pořadatelé K100 - 18. 6. 2012 v 13:10

Dobrý den,
ano, zřejmě došlo k opomenutí vašeho čísla při přepisování do počítače.
Za chybu se omlouváme, nyní je to již v pořádku.
Johana Macková - 18. 6. 2012 v 13:17

Chtěla bych moc poděkovat pořadatelům K100za opravu výsledků,skvělé zabezpečení po trati,za nezapomenutelné zážitky a Krakonošovi za nádherné počasí. :-))
Hodně zdaru a nashle příští rok.Smajlík
Tomáš Tichý - 18. 6. 2012 v 11:29

Dobrý den,
jsem Tomáš Tichý a mam na Vas velkou prosbu ohledne letosni vysledkovky na stovce.
Do cile jsem dobehl v case 15:31:39 a nahlasil jsem svoje cislo 520. Byl jsem ale v dost dezolatnim stavu:-) a zrejme to z mych ust vyznelo jako 220(coz je dost podobne). Tim padem se na mem miste objevil borec s cislem 220 a ja na vysledkovce vubec nejsem. Stovku jsem sel s kamaradem Marcelem Paškem, kteremu jsem v cili trochu utekl, dorazil chvilku po me..a vcera me na to upozornil.
Muzete prosim muj vysledek opravit?
Predem moc dekuji nejen za to ale i za celou stovku, krasny zazitek. Uz se tesim na pristi rok.
Tomas Tichy
Pořadatelé K 100 - 18. 6. 2012 v 11:45

Dobrý den,
děkujeme za upozornění, nyní je to opraveno. Člověk s číslem 220 se nám již ozval, že se této akce neúčastnil, takže ste nám doplnil to chybející místo :-).
Martin Drozd - 18. 6. 2012 v 9:01

Prosime tiez o vystavenie potvrdenia o obsolvovani - UTMB body (Martin Drozd, Zuzana Gelnarova, Martin Gelnar) - poslat na email
Dakujeme
Martin Drozd - 18. 6. 2012 v 9:00

Dobry den,
zatial sme sa nenasli vo vyskedkoch K100, mali sme cas 23:03 hod. Mena: Martin Drozd, Zuzana Gelnarova, Martin Gelnar
DakujemSmajlík
Pořadatelé K100 - 18. 6. 2012 v 11:20

Dobrý den,
nyní je to již v pořádku, výsledky byly doplněny do času 24 hodin. Další výsledky účastníků, kteří došli po limitu budou v brzké době následovat. Výsledky prosím berte pouze jako předběžné (při tak velkém počtu účastníků je to velmi náročné vše zpracovat).

Děkujeme za pochopení.
Radim - 18. 6. 2012 v 8:35

Natočil jsem při běhu pár záběrů, snad jako vzpomínka to bude někomu milé:
http://www.youtube.com/watch?v=7U-RZBRsX-4
Radim
dodatek - 18. 6. 2012 v 19:38

Bylo to nějaké rozmazané, opravil jsem, nyní snad lepší. Zdar!!
Pavel KOLLER - 17. 6. 2012 v 22:30

Děkuji organizátorům k bezvadně připravenému pochodu, který neměl chybu :-). Nejkrásnější stovka co jsem zatím ušel Smajlík.
Poznámka k počasí....kdo dodržoval pitný režim tomu vedro nevadilo Smajlík
Vladimir - 17. 6. 2012 v 21:54

Ahoj,
budou k dispozici vysledky K55?
Diky, V
Pořadatelé K100 - 18. 6. 2012 v 11:59

Dobrý den,
bohužel u pochodů se výsledky nezaznamenávají. Vyjímkou je trasa K 100, která je brána jako kvalifikační závod pro Ultra-Trail du Mont-Blanc (více o tomto závodu zde: http://www.ultratrailmb.com/).
Rostislav Robovský-drak - 17. 6. 2012 v 21:52

Velké poděkování ženám ke zdolání Krakonoše.Ostatním za velkou snahu ho zdolat.SmajlíkMé osobní fadovsví Olince M.a Martině N.(gratuluji)TnR-drak
Ondra Stískal - 17. 6. 2012 v 21:27

Krakonoš si asi řekl - loni jsem je hodně trápil s tím deštěm, to si moji stovkaři nezaslouží. Udělám jim sluníčko Smajlík
Michal TheMelin Kukla - 17. 6. 2012 v 21:17

velice přísná záležitost... to vedro bylo vážně šílený

TOPlist