Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nový příspěvek:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
 

Výpis příspěvků:

David Obročník - 21. 6. 2011 v 3:44

V životě jsem žádný dálkový pochod nešel a na tento jsem se dostal spíš náhodou, díky mé ženě a jejímu kamarádovi. I přes téměř nulovou přípravu a "lehké" podcenění výstroje (obyč. Merrelky, tričko, mikina, Softshellka, plátěné kalhoty a šusťáčky, vše krásně promokavé) se nám podařilo přežít a dorazit do cíle Smajlík. Až splasknou opuchlé nožičky, začne v hlavě vrtat červík, jestli by se to příště nedalo malinko vylepšit. Jen ženě budu asi muset sehnat nějakýho běžce, aby se mnou nemusela půlku trati mrznout a měla šanci na bednu Smajlík. Dík organizátorům za parádní akci, počasí za značné zvýšení kvality "závodu" a mé drahé polovičce za podporu na trase. A za rok, kdo ví...Smajlík
Olaf - 20. 6. 2011 v 23:53

Ahoj.
Jak píše níže Michal, měli bychom organizačnímu štábu hlavně poděkovat. Dělají to opravdu s láskou a pro lidi. Za lidové startovné bylo na trati 8 výborných občestvovaček. Čekali na nás všude i tom dešti. Po té co měkčí účastníci po prvních dešťových kapkách odpadli, zbylo všude všechno už i na ty poslední. Trochu nechápu poznámky o masérech v cíli a dekách. To snad borci co chodí na K100 nepotřebují? Nebo jo? Smajlík Čipi to je otázka? Dost by se to asi organizátorům prodražilo.
 
Zmatky u prezentace a při startu způsobené opět neskutečně velkým nárůstem účastníků, každý rozumný člověk pochopí. O proti jíným, třeba zrušený Vsetínský Špacír dva dny přes startem, to zvládli bravurně.

Gratuluji rekordmanům, vítězům i všem co dokončili a užili si to. Počasí bylo sice kapku tvrdší, ale bejvávalo i mnohem horší a taky se došlo. Smajlík

Tak zase za rok!

Jo a kdyby se někomu chtělo. Tak 22.7.2011 organizujeme stovku Týnišťské Šlápoty http://dalkovepochody.cz/tsodkd.htm přes Kralický Sněžník a Orlické hory. Dají se tam získat další potřebné kvalifikační body na UTMB.

Olaf - http://dalkovepochody.cz
tomák1967 - 21. 6. 2011 v 16:23

to je slovo!  bylo to superSmajlík
Zdeněk Řezáč - 20. 6. 2011 v 20:25

Ahoj:o)

Chtěl bych všem, kteří se podíleli na organizaci K100, poděkovat za skvělý zážitek:o) bylo to úžasné a doufám, příští rok nashledanou...
Ivča - 20. 6. 2011 v 20:19

Dobrý den, mám hned dva dotazy nebo technické ...
1) zda je možné doobjednat tričko letošního ročníku

2)bylo by možné ve výsledcích tu skupinku co došla, ale po limitu nějakým způsobem zbavit označení diskvalifikace a zařadit je tak jak to bylo loni do skupinky "došli po limitu" ? vím že je to slovíčkaření, ale pak by bylo fér uvést ve výsledcích i ty, co to ani nedošli a vzdali
Zdeněk Řezáč - 20. 6. 2011 v 20:34

...souhlasím:o) pakliže je to uvedeno takto, měli by tam být zapsáni i ti ostatní, co vůbec nedošli do cíle, z čehož by bylo zřejmé, že i time nad 24 hodin byl v tom počasí výborný výkon:o) neboť v tomto případě je ten výkon těchto lidí značně znevážen:o(
Jirka - 20. 6. 2011 v 22:33

A příští rok se bude stačit jenom přihlásit, zaplatit startovné a zůstat doma. Do výsledkové listiny bude dotyčný zapsán automaticky.
Zdeněk Řezáč - 20. 6. 2011 v 22:47

...mno to asi ne, neboť startovní číslo jako takové, stejně dostaneš až při registraci na startu v místě pochodu!
Petr Chuchvalec - 19. 6. 2011 v 22:29

Ahoj,vaše K100 se mi opravdu líbila.Trať super a i počasí krásně vyšlo.Doufám,že příští rok se zde opět objěvím.P.S.Je popřípadně možnost doobědnat tričko?Díky
Petr Novák - 19. 6. 2011 v 21:29

Dobrý den, děkuji za príma turisticko-sportovní zážitek a těším se na další ročník.
Tomáš Zágoršek - 19. 6. 2011 v 21:12

Dobrý den,

mám důraznou reklamaci mého výsledku na letošní Krakonošově 100: jsem číslo 261, čas příchodu 13:18, nejsem se na výsledkové listině!

Prosím o brzkou opravu
Andrea Nováková - 19. 6. 2011 v 17:14

Dobrý den,
děkuji za skvělý pochod, ale nějak jste mě asi zapomněli napsat do výsledkové listiny K 100. Měla jsem číslo 320 a došla jsem v 18:59 takže čas bych asi měla mít 21:53. Předem děkuji za doplnění do seznamu.

S pozdravem, Andrea Nováková
Olaf - 19. 6. 2011 v 19:39

Ahoj čas jste doplnili špatně. Přišla v 18 hodin a 59 minut. Čas mám být 21:53 !!!
DDM Pelíšek - 19. 6. 2011 v 20:46

Čas byl opraven, za chybu se omlouváme.
Belbo - 19. 6. 2011 v 12:26

K100: pěkný pochod, mám zážitek :-). Uvítal bych více jídla/pití (aby zbylo i na amatéry) nebo event. dek apod. i za cenu zvýšení startovného na hranici kolem 300 Kč např. Předejít přihláškám na poslední chvíli lze větším rozdílem mezi verzemi startovnými: letos 150 a 170Kč, třeba 150 a 250 Kč. Jelikož se to chystám napřesrok opravdu dojít , mohl by být v cíli nějaký velký stan, kde by byl masér a zdravotník (Smajlík)!
Pavel - 19. 6. 2011 v 14:40

To si dÄ›láš srandu ne. Ĺ el jsem skoro poslednĂ­. JĂ­dla bylo všude dost a my co jme došli žádnĂ©ho masĂ©ra nepotĹ™ebujeme! Gratuluji vĂ˝tÄ›zĹŻm, ale i všem ĂşspěšnĂ˝m účastnĂ­kĹŻm.  Jediná malinká vĂ˝tka k chaotickĂ© prezentaci.  Jinak všechno super. OrganizátorĹŻm moc dÄ›kuji.  
VSA - 19. 6. 2011 v 21:13

Horni Misecky a Harrachov jsem mijel asi 1hodinu pred uzaverou a uz nebyl caj a ni nic na zub. Dal uz bylo vseho dost. Me to bylo sumak, nejak zastavam nazor, ze si ma kazdy vse tahnout v batuzku. Ale kdyz je, tak po tom chnapnu Smajlík

Taky dekuju vsem za usporadani teto akce, krasne jsem se prosel. Na priste koukejte poresit to pocasi a tim nemyslim, ze budou padat kropupy Smajlík

PS: Ta virivka a maserka je super napad! Smajlík
Belbo - 20. 6. 2011 v 10:58

Ještě poznámka: K100 jako vlajková loď víkendu bude zřejmě získávat na prestiži (viz novinky: zařazení k100 jako kvalifikace na horský marathon Mount Blanc), což se projeví i v účasti: letos 260, napřesrok 360 ??. Takový akce se prostě dostávají do módy (viz prudce rostoucí obliba městských marathónů). Organizace se tomu bude muset kapacitně přizpůsobit: na startu a na Žalým budou muset třeba bouchat razítka 2 lidi (teoreticky ideální jsou ovšem čipy jako u marathonů, aby rodinní příslušníci mohli on-line sledovat své hrdiny Smajlík). Ještě dva výkřiky do tmy: start na náměstí? profil na FCB? (možnost strukturované diskuse). Tak příští rok naviděnou Smajlík
Radim - 21. 6. 2011 v 17:08

To je myslím velká pravda. Tenhle závod si zaslouží být a nejspíš i bude ještě populárnější. Bude nejspíš třeba se na to přichystat. Start na náměstí by pomohl. Zrušení razítek v místě startu (samoúčelná extra-fronta) rovněž. Možná i víc než jedna (pánská) sprcha v Pelíšku (?). Každopádně to letos byl velkolepý zážitek! Díky. R.
Michal Trýzna - 17. 6. 2011 v 19:23

jak to funguje s ojdezdem kj 35 ? to přijedu k DDM a hned jedu ?:-D

TOPlist