Diskuze krakonošovy stovky

Nový příspěvek:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
 

Výpis příspěvků:

osel - 18. 6. 2018 v 9:30

díky mrkvičky, zdravíme z ÚL Smajlík
Petr Joska - 18. 6. 2018 v 6:43

Všem organizátorům a lidmi kteří pomáhali VELIKÉ Díky za přípravu zázemí, občerstevní a nádhernou trať, která se naštěstí obloukem vyhla pěší zóně zvaná Sněžka.
Počasí vyšlo parádně, takže super. Mě osobně nevadilo, že skolabovala časomíra. Hodinky mám na ruce a jestli to bylo o 5 min víc nebo míň neřeším.
Rut - 17. 6. 2018 v 18:41

Šla jsem poprvé K55 a závod mě nadchnul, příště možná zkusím 100. Chtěla bych poděkovat organizátorům, občerstvení na Lužické bylo super a i všichni ostatní organizátoři byli fajn. A jestli někdo znáte tu paní, co si propíchla stehno hůlkou, tak ji prosim pozdravujte a že přejeme brzké uzdravení.
Tomáš - 17. 6. 2018 v 18:08

I já děkuji za super závod! Užil jsem si to celé, i když jsem byl párkrát na vážkách, jestli to nevzdám :-) Občersvovačky byly super, jak tu psali ostatní.
Pro mě to mělo jedinou kaňku, a to byla časomíra - hlavně tedy její obsluha. Pána s paní to evidentně moc nebaví, nebo si to nedovedu vysvětlit. Při startu tam na nás řvali jak na malé děti, že prý všechno bylo napsané v propozích (co se týče snímání čipu). Já to bohužel nikde neviděl - celkově toho k tomu závodu moc řečeno nebylo. Spíše si to mezi sebou lidé říkali sami zde v diskuzi.
Doufám, že tam tihle dva příští rok nebudou a mohu se tak těšit na další ročník :-)
Hugozhor - 17. 6. 2018 v 17:45

Díky všem za organizaci, díky, že jste stále stejní a nepodléháte tlaku komerce a někdy i účastníků. Jen tu trasu přes Sněžku by jste měli vyjednat, třešíňka na dortíčku chybí. Soví sedlo dalo zabrat, ale bez Sněžky to není ono.
Martin - 17. 6. 2018 v 18:55

Já, když viděl to procesí co šlo na Sněžku, tak klidně i pro příští rok bych ji vynechal. Tlačit se tam s bandou polských důchodců, nemám zájem....Jinak paráda a všem okolo závodu moc díky! Za rok Zdar!
Martin - 17. 6. 2018 v 17:25

Dekuji poradatelum i vsem, kteri pomahali, za super pochod/zavod! Nekteri si stezuji na obcerstvovacky, asfalt, nebo dalsi - ja to naopak beru jako vyzvu, kterou s sebou tento zavod prinasi! Ma to svoje kouzlo a je potreba si to lepe sam naplanovat :-)

Na casomire se urcite da priste zapracovat. Me to take nezmerilo na Zalem a byval bych mel DNF i v cili, kdyby mi pri vyzvedavani diplomu nerekli, ze me nevidi v pocitaci a mam si to jit zkontrolovat s pani pod casomirou. Stane se! Tesim se na pristi rok.
Omajz - 17. 6. 2018 v 18:37

Jo, vynechat úsek do Valteřic, a aby soví sedlo dostalo nové grady, tak trasovat že sovího sedla přes Jelenku na Sněžku a obřím dolem do Pece :D
Honza - 17. 6. 2018 v 22:42

ze se nejde přes Sněžku, není rozmar organizátora, Sněžka nebyla povolena KRNAPem
Petr - 17. 6. 2018 v 16:58

Ahoj, časomíra byla fakt otřesná. Chyba se může stát na lidské straně i technické.V tom problém nevidím. Ale měli bordel na startovních časech, na cílových, špatné informace předem v mailu (psali, že číslo ma být vidětelné jen na prvních dvou měření. Nic o cíli.A tam to platilo taky, tedy jsem neměl přesný čas doběhu). Historické výsledky se nenačítají, nebo blbě. Bez cílových časů, mezičasu apod.Jistě je dobré toto dát vědět pořadateli (já tak učinil), ale myslím, že nebude od věci, když budete odezvu psát přímo na měřiče. Též jsem jim ve vší slušnosti odezvu poslal. Jinak opět skvělá akce, musíme si vážit každého, kdo něco takového dělá. Díky moc, Petr Mašek
Petr - 18. 6. 2018 v 0:57

a málem bych opomenul poděkovat všem pomocníkům na trati. Jako vždy skvělá páce z jejich strany, všichni moc fajn. Díky všem, kteří jdou takto pomoci. Někteří navíc na noční šichtu! Díky moc.
Kuba - 17. 6. 2018 v 16:21

Velké poděkování organizátorům za přípravu a průběh letošní K100. Skvělé značení hlavně Polskem, bezva kontroly, milá atmosféra na občerstvovačkách, prostě palec nahoru. A druhej samozřejmě pro kontrolu na Pomezkách, ta vždycky nakopne. Ještě jednou díky a za rok ahoj
Bohouš - 17. 6. 2018 v 15:46

připojuji s k poděkováním za úžasé ultra,za to že s Krakonošem ste vyjednali tak luxusní počasí které na hřebenech nepamatuji....a nějací rejpalově že se musej otáčet..ty budou vždycky všude :-) byla to úžasná akce...a to že by se někdo nechal někam popovézt autem..proč by to ty lidi dělali na takových akci?to si musí každý sám sáhnout do svědomí..za mě úžasná akce,na které je pro mě vždy vrcholem občerstvovačka na Piomezkách skelá rodinka tam i když kořalku nikdy nechtěj za rock jim jí tam vezmu zase:-) díky a těším se jako prase :-)))
Sam - 17. 6. 2018 v 13:08

A) It was a nice race ....but
B) I have to be honest and admit that if I had to rank the ultras I've been (I run 5-10 ultras per year in many countries for more than 12 years) this historical race would be on the last places for several -mainly organise related- reason and that's a pity as (if you exclude the huge persentage of asphalt ...probably more than 50%) the surroundings were pretty nice. When you make a ranking ofcourse someone has to be the last and the "competition" every year for "great" races is hard. I wont go to more details however as i didn't got the feeling that the organizators care for the feedback.

Thank you ofcourse for been there and help us enjoy our hobby...
K2R - 18. 6. 2018 v 11:46

Hi Sam, I am fully supporting your point of view, having such an event, with a ranking, being ITRA listed, UTMB and WS10 qualifier, pretending to not be a "race" but a hike is somehow hypocrite. Who do they want to attract ?

The lack of everything, from GPX to race presentation, from starting indication to marking, from correclty supplied refreshments (only water and tea, poor choice of food - I mean, guys, cheap chips and cheap cola at least), from food choice at the finish (no vegetarian option) to strange ranking (apparently some people had weird timing on K55, most likely shortcuting) is not correct.

It does not need a lot to improve the above, really not.

Hope organization is open to reviews, and is considering them.

sam - 18. 6. 2018 v 14:37

For a family-atmosphere organised hike, I guess, you can call it "great".

But for a UTMB, WS100 qualifier some things were surprisingly strange for me. I was following the proposed colored paths (only thing I could do without any official gpx) but there were so many arround me that seemed to go where ever they wanted... I am not a competitive runner at all and I really don't care how many people will be in front of me, but on the other hand it became quite tiring during the "race" to have to pass the same! people again and again and again :-) ...Not also a chance to meet new runners :-). And I suspect that in some cases I had to compete with cars too :-)

Also how the submited official trail on these international organizations is accepted when (except the uncontrolled shortcutting on the route itself) the actual timing starts about a couple of kms later from the "official" start (and why we were running Smajlík on those kms the ones who started at 9:00? I saw at the results people who started exactly at 20:00 which meant they were waiting already at the "timing" start). And why the timing company seemed to be so "tight" with their "duty" when the whole official measuring for all of the above reasons didn't really meant a lot. I don't think that this event the way it is handled like a company hike needs chip timing at all. They had many other areas to use this bugdet Smajlík

As about all of the other reasons (lack of many things like you said from food/refresments or even actual volunteers at many places, except the timing crue who seemed to care just for their "job") I can accept all of those when I was properly informed before. And maybe it was my fault that I didn't. But now I know how it is and I can only say that the whole event seemed -to me at least- somehow poor for an historical race like that. It felt like not running-related people who understand real runners' needs, organised an event the "best" they could...

Maybe I am wrong but this is what I got after all. Having to stand still on a cue on my burning feet for 20+ minutes at the finish line, after many hours on the road, for my offered soup when they could VERY EASILY prepare better at least this situation (I have also been as a volunteer to many races) didn't help with my feeling...
K2R - 18. 6. 2018 v 17:27

Agreed with all the above, and having hundreds of people at night, in the mountain, with no mandatory gears, no correct marking, not being informed in a pre-race (pardon, pre-hike) speech, is normal, because it is not dangerous at all, right ?

https://hradecky.denik.cz/nehod....html

What are they doing with the 600CZK ??? Mystery.

TOPlist