Diskuze krakonošovy stovky

Nový příspěvek:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
 

Výpis příspěvků:

Robert - 18. 6. 2018 v 11:23

Jel jsem nesoutěžní Krakonošovu jízdu a bylo to fajn. Čas jsem si změřil sám a kontroly jsem jen projel. Jediný nedostatek byla na mapce vyznačená kontrola na rovince, která však nebyla obsazena. Problém s tím měl jen pán v restauraci, kterého se několikrát projíždějící ptali kde kontrola je. Jinak trasa příjemná i když náročná a počasí výborné. Jistě se nekdy zase rád zúčastním
osel - 18. 6. 2018 v 9:30

díky mrkvičky, zdravíme z ÚL Smajlík
Petr Joska - 18. 6. 2018 v 6:43

Všem organizátorům a lidmi kteří pomáhali VELIKÉ Díky za přípravu zázemí, občerstevní a nádhernou trať, která se naštěstí obloukem vyhla pěší zóně zvaná Sněžka.
Počasí vyšlo parádně, takže super. Mě osobně nevadilo, že skolabovala časomíra. Hodinky mám na ruce a jestli to bylo o 5 min víc nebo míň neřeším.
Rut - 17. 6. 2018 v 18:41

Šla jsem poprvé K55 a závod mě nadchnul, příště možná zkusím 100. Chtěla bych poděkovat organizátorům, občerstvení na Lužické bylo super a i všichni ostatní organizátoři byli fajn. A jestli někdo znáte tu paní, co si propíchla stehno hůlkou, tak ji prosim pozdravujte a že přejeme brzké uzdravení.
Tomáš - 17. 6. 2018 v 18:08

I já děkuji za super závod! Užil jsem si to celé, i když jsem byl párkrát na vážkách, jestli to nevzdám :-) Občersvovačky byly super, jak tu psali ostatní.
Pro mě to mělo jedinou kaňku, a to byla časomíra - hlavně tedy její obsluha. Pána s paní to evidentně moc nebaví, nebo si to nedovedu vysvětlit. Při startu tam na nás řvali jak na malé děti, že prý všechno bylo napsané v propozích (co se týče snímání čipu). Já to bohužel nikde neviděl - celkově toho k tomu závodu moc řečeno nebylo. Spíše si to mezi sebou lidé říkali sami zde v diskuzi.
Doufám, že tam tihle dva příští rok nebudou a mohu se tak těšit na další ročník :-)
Hugozhor - 17. 6. 2018 v 17:45

Díky všem za organizaci, díky, že jste stále stejní a nepodléháte tlaku komerce a někdy i účastníků. Jen tu trasu přes Sněžku by jste měli vyjednat, třešíňka na dortíčku chybí. Soví sedlo dalo zabrat, ale bez Sněžky to není ono.
Martin - 17. 6. 2018 v 18:55

Já, když viděl to procesí co šlo na Sněžku, tak klidně i pro příští rok bych ji vynechal. Tlačit se tam s bandou polských důchodců, nemám zájem....Jinak paráda a všem okolo závodu moc díky! Za rok Zdar!
Martin - 17. 6. 2018 v 17:25

Dekuji poradatelum i vsem, kteri pomahali, za super pochod/zavod! Nekteri si stezuji na obcerstvovacky, asfalt, nebo dalsi - ja to naopak beru jako vyzvu, kterou s sebou tento zavod prinasi! Ma to svoje kouzlo a je potreba si to lepe sam naplanovat :-)

Na casomire se urcite da priste zapracovat. Me to take nezmerilo na Zalem a byval bych mel DNF i v cili, kdyby mi pri vyzvedavani diplomu nerekli, ze me nevidi v pocitaci a mam si to jit zkontrolovat s pani pod casomirou. Stane se! Tesim se na pristi rok.
Omajz - 17. 6. 2018 v 18:37

Jo, vynechat úsek do Valteřic, a aby soví sedlo dostalo nové grady, tak trasovat že sovího sedla přes Jelenku na Sněžku a obřím dolem do Pece :D
Honza - 17. 6. 2018 v 22:42

ze se nejde přes Sněžku, není rozmar organizátora, Sněžka nebyla povolena KRNAPem
Petr - 17. 6. 2018 v 16:58

Ahoj, časomíra byla fakt otřesná. Chyba se může stát na lidské straně i technické.V tom problém nevidím. Ale měli bordel na startovních časech, na cílových, špatné informace předem v mailu (psali, že číslo ma být vidětelné jen na prvních dvou měření. Nic o cíli.A tam to platilo taky, tedy jsem neměl přesný čas doběhu). Historické výsledky se nenačítají, nebo blbě. Bez cílových časů, mezičasu apod.Jistě je dobré toto dát vědět pořadateli (já tak učinil), ale myslím, že nebude od věci, když budete odezvu psát přímo na měřiče. Též jsem jim ve vší slušnosti odezvu poslal. Jinak opět skvělá akce, musíme si vážit každého, kdo něco takového dělá. Díky moc, Petr Mašek
Petr - 18. 6. 2018 v 0:57

a málem bych opomenul poděkovat všem pomocníkům na trati. Jako vždy skvělá páce z jejich strany, všichni moc fajn. Díky všem, kteří jdou takto pomoci. Někteří navíc na noční šichtu! Díky moc.
Kuba - 17. 6. 2018 v 16:21

Velké poděkování organizátorům za přípravu a průběh letošní K100. Skvělé značení hlavně Polskem, bezva kontroly, milá atmosféra na občerstvovačkách, prostě palec nahoru. A druhej samozřejmě pro kontrolu na Pomezkách, ta vždycky nakopne. Ještě jednou díky a za rok ahoj
Bohouš - 17. 6. 2018 v 15:46

připojuji s k poděkováním za úžasé ultra,za to že s Krakonošem ste vyjednali tak luxusní počasí které na hřebenech nepamatuji....a nějací rejpalově že se musej otáčet..ty budou vždycky všude :-) byla to úžasná akce...a to že by se někdo nechal někam popovézt autem..proč by to ty lidi dělali na takových akci?to si musí každý sám sáhnout do svědomí..za mě úžasná akce,na které je pro mě vždy vrcholem občerstvovačka na Piomezkách skelá rodinka tam i když kořalku nikdy nechtěj za rock jim jí tam vezmu zase:-) díky a těším se jako prase :-)))

TOPlist