Diskuze krakonošovy stovky

Nový příspěvek:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
 

Výpis příspěvků:

Jirka - 19. 6. 2019 v 20:09

100% souhlas s vyjádřením pořadatelů!! Díky!!
Petr - 19. 6. 2019 v 17:32

Byl jsem na K100 prvně (před tím 7x B7), atmosféra komorní, pořadatelé ochotní a velice vstřícní. Příští rok si tom dám určitě znovu. Start ve vlnách za mne OK. Asi nemá cenu, aby vzhledem k času ti nejlepší běželi celou trasu po tmě.

Občerstovačky byly občesrtvením dost na hraně (a to nechci vůbec srovnávat s B7, kde občerstvovačky musí pojmout až téměř 3000 lidí) a musím se přidat s výtkou k jejich zásobení vodou, ev. ovocem. Pohyboval jsem se v první třetině a už v Harrachově se na mne voda nedostala. Jen náhodou jsem ji doplnil na doporučení u Pramene sv. Jána, kde právě doplňoval zásoby pořadatel. To samé ve Špindlu (tam byl tedy zase výborný čaj a birell:-) Na Luční bych také uvítal alespoň kolečko salámu.

Kontrola Lužická byla trochu špatně označená, a spousta lidí ji jednoduše minula. Taky si nedokáži vysvětlit časy těch nejlepších právě při průchodu touto kontrolou. Pochybuji, že Aleš Sedlák běžel tyhle kontroly obráceně nebo, že by se Radek Brunner dokázal přesunout ze Špindlu do Lužické za 3 minuty. Trochu to měření znehodnocuje a jen vnáší pochyby do jeho kvality.

Stejně bych asi přehlédl kleště "Strzecha Akademicka", nebo jak se to tam jmenovalo. Itinerář byl dost neskladný (já si ho přehnul na tři díly, aby se mi vešel), ale díky bohu za něj:-)

Karel - 20. 6. 2019 v 0:09

Asi tak. Podle komentářů spousta lidí Lužickou (Malý Šišák) minula. Gulášovka, zeleninová pro vege, pečivo, čerstvá voda s ledem nebo bez, teplý čaj i na doplnění + doplňkový prodej za lidovky - Redbull,Pepsi, G 10, P12, Natura 0,5l pet, tatranky..
Tomáš - 19. 6. 2019 v 13:06

Naprosto souhlasím s komentářem níže od Dana. Pro příště by to chtělo jednak zapracovat na organizaci občerstvení - například suchý rohlík na Luční boudě už byl vážně přes čáru, plus dostatek vody na všech stanovištích by měl být samozřejmostí, a to zejména s ohledem na výši startovneho. Za druhé bych doporučil důsledně kontrolovat procházení jednotlivých stanovišť, jelikož spousta lidí opravdu dolů do Polska nešla, případně dávali svá čísla svým kolegům, aby s nimi prošli kontrolou.
Lukáš - 19. 6. 2019 v 13:02

zdravím, trasa pochodu na 55 km byla super, šel jsem první rok, takže nemám s čím porovnávat. Náročné mi to přišlo dost, hlavně ten poslední kopec z Polska. O to víc mě štve, že spousta lidí do Polska ani nedošlo nebo ho neprošlo celé. Kamarád Polsko neprošel a není mezi diskvalifikovanými(naopak má lepší čas než spousta lidí). Na cestě na Luční budou jsem potkal desítky lidí, kteří šli úplně z jiného směru (místo aby odbočili do Polska šli na Luční rovnou). Nejde ani o čas nebo umístění, ale výsledky jsou pak hrozně zkreslené, protože lidí, co neušlo celou vzádlenost je mnohem víc. Kdybych se rozhodoval, že něco takévho půjdu a věděl bych, že nedošlo "jen" 65 lidí, tak bych šel, pokud bych viděl, že těch lidí je třeba přes 100, zvážil bych to a rozhodně bych se na to í víc připravil. Co se týče jídla, tak nejhorší na luční boudě jen scuhý rohlík..jinak jsem byl spokojený
Dan - 19. 6. 2019 v 12:46

Ahoj, šel jsem 55 a tak jak si tady většina stěžuje na občerstvení, tak já nemám s čím porovnávat, protože to byl můj první takový ,,závod,,. Mám radost, že se mi povedlo závod dokončit celý i v docela dobrém čase (když si započítám, že jsem nějaký čas ztratil čekáním na kamarády). No proč to píšu....výsledky jsou celkem zkreslený, jelikož spousta lidí do Polska ani nešla, popřípadě maximálně k prvním kleštičkám a zase nazpátek. Ve výsledích jsou však předemnou, jelikož to nikdo nezkontroloval. Stačí se podívat na mezičasy a hned poznáte kdo to šel skutečně celé Smajlík.
Jan - 19. 6. 2019 v 8:25

Za mě trasa K100 parádní, moc jsem si to užil. Vynechání Sněžky mi nevadí, hlavně když mají krnapáci klid... Nechápu ale postupný start, kvůli tomu, aby na cestách nebylo moc lidí najednou. Když už, tak vyslat na trasu lidi od nejrychlejších, ne od nejpomalejších... Takhle běžci z poslední vlny, museli všechny přebíhat a na občerstvovačkách bylo děsně plno až do Harrachova. Cesta na Šeřín totálně ucpaná a postupný start byl dost kontraproduktivní... To už by snad byl lepší hromadný start, kdy se závodníci roztrhají už při cestě kolem kapličky, ještě na asfaltové cestě a nevydupávají cesty v lese. Pokud šlo opravdu o ochranu míst mimo cesty, tak to byla nejhorší možná varianta startu. Na chudší občerstvení jsem tu už zvyklý, jídlo si nosím s sebou... voda se dala sehnat z potůčků... takže mi asi chyběla jen ta cola, která se nedala nikde koupit, když bylo téměř všude zavřeno. Cena startovného je opravdu dost mimo vzhledem k nabízenému občerstvení. Přijde mi, že organizátoři sami neví, jestli chtějí pochod nebo závod... nebo jestli chtějí závod a kvůli Krnapu se snaží dělat pochod? Jak jinak si vysvětlit, že je to jediná akce v ČR, kde se člověk může kvalifikovat na Western States, proto na něj chodí hromada běžců.... ti jsou ale samozřejmě zvyklí z jiných závodů na lepší organizaci... No možná už i chodci jsou zvyklí na lepší organizaci a občerstvení...Smajlík Každopádně, pokud zdraví dá, půjdu příští rok znovu Smajlík
Mirek - 19. 6. 2019 v 7:58

K55 trasa super, jen na Luční boudě nám organizátoři nabízeli vodu a suché rohlíky. Po 40 km chroupat suchý rohlík je stejné jako chroupat kus dřeva. Přivítal bych nějaké ovoce, meloun, pomeranč nebo alespoň jablko ...
Petr - 19. 6. 2019 v 7:12

https://youtu.be/GbQ0Ljm2Fzs
Lucka - 18. 6. 2019 v 19:09

Smajlíktam je jen 100Smajlík
D - 18. 6. 2019 v 18:17

Ahojte, jsou někde nějaké fotky z K55? Děkuji!Smajlík
Lucka - 18. 6. 2019 v 19:05

Od soboty😊.  fotoluu.rajce.idnes.cz

TOPlist