Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Odpovědět na příspevěk:

Radim (liny-bezec.webnode.cz) - 18. 2. 2013 v 9:15

OK, Jirko, beru, co píšeš. Pořád jsou tu ale argumenty na zvážení: K100 je  mimo jiné kvalifikační závod pro prestižní UTMB. Já sice nechci, aby na každý odbočce strašili pořadatelé a startovný pak činilo třeba patnáct stovek, na druhou stranu regulérnost a stejný podmínky se možná nevyžadovaly v dobách čistě dálkového pochodu, v režimu ultramarathonu je však dobrým zvykem, když organizátor MINIMÁLNĚ deklaruje, že zkratky jsou nepřípustné nebo když dokonce vyhlásí nějaké sankce za nedodržování.
Ke KČT - nic proti tvému gustu, ani já nehoruji za zkracování (rychlejší cesta = lepší cesta), podobné je to u boudy Mír, na té krásné planině, tam si to lidi krátí, když si chtějí kazit karmu Smajlík, pohoda, neřeším. Ale u mnou uvedeného místa je to jako na nějakým přiblblým dětským dopravním hřišti Smajlík, doleva doleva doprava rovně doleva doleva doprava doprava.... nahoru dolů jako jo-jo...
Ve vší úctě tedy, zajímá mě zejména stanovisko DMM Pelíšek a organizačního týmu.


Vaše odpověď:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
  
TOPlist