Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Odpovědět na příspevěk:

Michal - 5. 7. 2017 v 11:36

Ahoj přátelé,
Akce Krakonošova stovka se mi moc líbí a určitě bych se jí rád v budoucnu zůčastnil ale cítím respekt a trochu strach abych nepřecenil své schopnosti a síly a tak bych se zde rád zeptal vás zkušennějších. Aby jste měly představu o mé fyz. kondici tak bych se měl aspoň v několika číslech představit kdo jsem.
32 let, 67 kg, běžec a turista, závody: Běhej lesy Karlštejn 19 km 1:33:44, Prague Park Race Divoká Šárka 14 km 1:09:45, maraton Praha 3:02:55, půlmaraton Praha 1:24:39, mám za sebou dvě soukromé chodecké stovky a to konkrétně Beroun - Blaník 107 km(přes Brdy, středočeskou pahorkatinu, Slapy, Nevekov Votice) za 23,5h a druhá stovka byla z Blaníku na Říp 117 km(přes Prahu v lednu i ve sněhu) za 27h. Nyní jsem přihlášený na Jizerskou 50 v rámci seriálu Běhej lesy teď v září. Toto je taková moje stručná bilance ale Krkonoše jsou Krkonoše a tak se vás raději zeptám na názor než jít do něčeho po hlavě. Díky moc za odpovědi.


Vaše odpověď:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
  
TOPlist