Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Odpovědět na příspevěk:

Tryskáček - 18. 6. 2018 v 15:48

Celou trasu K55 jsem se držel na 3. mužské pozici. První kolega bohužel na Kiosku špatně odbočil a tudíž jsem byl v tu chvíli 2. muž (3. celkově). Celou dobu mě NIKDO nepředběhl. Teprve cca 5km před cílem jsem upadl, doběhl mě velmi obětavý sporťák, pomohl mi zaškrtit ránu a šel přede mě. Jaké bylo překvapení v cíli, když jsem tam měl 8.pozici. Shodli jsme se s kolegy, se kterými jsme se celou dobu míjeli a viděli se po celé trase na špici, že je také nikdo takový nepředbíhal. Podali jsme tedy věcnou poznámku u pořadatelů. Jeden z mužů neměl kontrolu na Lužické a byl diskvalifikován. Ostatní se ale překontrolovat nepodařilo. Nejde nám o umístění, ale o fér akci, kterou už jsem absolvoval 5x a nikdy jsem nedoufal, že se tohoto dočkám.


Vaše odpověď:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
  
TOPlist