Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Odpovědět na příspevěk:

Petr - 19. 6. 2019 v 17:32

Byl jsem na K100 prvně (před tím 7x B7), atmosféra komorní, pořadatelé ochotní a velice vstřícní. Příští rok si tom dám určitě znovu. Start ve vlnách za mne OK. Asi nemá cenu, aby vzhledem k času ti nejlepší běželi celou trasu po tmě.

Občerstovačky byly občesrtvením dost na hraně (a to nechci vůbec srovnávat s B7, kde občerstvovačky musí pojmout až téměř 3000 lidí) a musím se přidat s výtkou k jejich zásobení vodou, ev. ovocem. Pohyboval jsem se v první třetině a už v Harrachově se na mne voda nedostala. Jen náhodou jsem ji doplnil na doporučení u Pramene sv. Jána, kde právě doplňoval zásoby pořadatel. To samé ve Špindlu (tam byl tedy zase výborný čaj a birell:-) Na Luční bych také uvítal alespoň kolečko salámu.

Kontrola Lužická byla trochu špatně označená, a spousta lidí ji jednoduše minula. Taky si nedokáži vysvětlit časy těch nejlepších právě při průchodu touto kontrolou. Pochybuji, že Aleš Sedlák běžel tyhle kontroly obráceně nebo, že by se Radek Brunner dokázal přesunout ze Špindlu do Lužické za 3 minuty. Trochu to měření znehodnocuje a jen vnáší pochyby do jeho kvality.

Stejně bych asi přehlédl kleště "Strzecha Akademicka", nebo jak se to tam jmenovalo. Itinerář byl dost neskladný (já si ho přehnul na tři díly, aby se mi vešel), ale díky bohu za něj:-)







Vaše odpověď:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
  
TOPlist