Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Odpovědět na příspevěk:

Zdenda - 19. 6. 2019 v 21:37

Už jsem nechtěl nic psát ale článek od pořadatelů mě k tomu donutil. Tedy postupně. K100 je dálkový pochod. Chcete říct, že je možné jen chůzí ve náročném horském terénu zvládnout 102,3 km za 24 hodin?? Průměrnou chůzí 4 km/h je to za 25 hodin plus 11 kontrol. Když na každé kontrole strávím jen 10 minut (přece je jen neproběhnu když jde o pochod, že) tak plus 1,5 hodiny navíc. To je 26,5 hodiny. Odstavec z nedostatků jsme se poučili jasně říká že nechápete vůbec nic. To si vážně myslíte že 1,25 litru stačí na tak náročný pochod? To není ani denní dávka vody doma na gauči. Víte proč si účastníci doplňovali keml. Ne? Protože ho už vypili! Já vypil za celou dobu kolem 6 litrů vody. Kdyby jste četli pozorně tak většina lidí si to užila stejně jak já. Nádherná akce. Vyčítají vám hlavně tu vodu. Něco tak základního a levného. Klidně kohoutkovou


Vaše odpověď:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
  
TOPlist