Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Odpovědět na příspevěk:

Jan - 20. 6. 2019 v 8:31

Vyjádření pořadatelů ohledně vody taky nechápu. Na zádech jsem nesl 1,5litru vody, v Harrachově byla vypitá a logicky jsem musel vak doplnit, jsem proto neukázněnej? Myslím, že lidi co si vodu nenesli vůbec, by se dali spočítat na prstech jedné, max dvou rukou. Ti ale téměř celou trasu běží a často mají svůj support, který na ně čeká s autem na zastávkách a pijí svojí vodu, mají svoje občerstvení... Protože na chleba se sádlem neběhají.
Pokud si někdo zkracuje trasu a má radost z dobrého času, je to jeho osobní úpadek. Většina lidí jde 100km a chce skutečně ujít 100km, jinak by se na tu akci nehlásili. Každý si dnes trasu trackuje svým gps zařízením a lehce může dokázat, zdali si někde něco zkrátil a nebo čestně prošel jak se mělo. Chápu, že organizátoři nemůžou uhlídat vše a nemůžou mít všude kontroly, každý má svoje svědomí a je jen na něm, zdali se rozhodně podvádět...
Osobně se mi akce moc líbila, jediná reklamace je na nedostatek vody. Pokud ji příště bude více, budu 100% spokojený. Organizátorům držím pěsti, aby měli hodně sil při vyjednávání s KRNAPem a boudaři, chápu že to může být dosti vysilující...


Vaše odpověď:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
  
TOPlist