Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Odpovědět na příspevěk:

Zdeněk - 2. 8. 2021 v 20:00

Můžu mluvit za poslední 3 ročníky. Podrobná mapa ani GPX soubor nebyl a zřejmě asi ani letos nebude. Stále je minimum informací k nám účastníkům jako v minulých letech. Vždy se našlo několik nadšenců, kteří zde umístnili mapy.cz a z ní se dal GPX vyexportovat. Bohužel většinou žádnému z nás se nepodařilo přesně odhadnout úmysly pořadalů. Zkusil jsem ji již vytvořit a vychází mi na 94,5km. Až po Pec p.Sn. mi to sedí z rokem 2017. V propozicích je pro K55 "Luční bouda – Chalupa “Na rozcestí” – Strážné - Vrchlabí". Tento úsek se běžel v roce 2019. Tak si myslím, že z Pece to povedou na závěrečnou trasu K55. Víc budeme asi vědět až zveřejní mapku ve formátu JPG s popisem "bufetů" a kontrol. A i to pak nebude úplně jisté, protože v roce 2018 obrázek měl např. uvedeno pro Pec "Info centrum Veselý výlet" a propozice "Hospoda Zelený potok". Správně bylo to druhé.


Vaše odpověď:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
  
TOPlist