Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Odpovědět na příspevěk:

Vláďa - 23. 9. 2022 v 15:10

Já sice jdu K100 poprvé, ale beru si to, co mi funguje do hor na treky. Beru si na sebe kraťasy (a případně návleky na lýtka, které taky trochu zahřejí). Na sebe merino triko s krátkým a čelenku (večer ještě bude teplo na prvním kopci). Do batohu mikinu, Hardshell bundu, 2x merino triko (taky s krátkým), outdoorové kalhoty (kdyby byla zima), ponožky a trenky. S sebou si beru i lékárničku, kde mám alu fólii a ještě podobnou věc igelitovou věc - to kdyby bylo nejhůř. Do batohu jsem si přihodil ještě jednu alu, kdyby byla moc velká zima, nebo kdyby nějaký jiný účastník na tom byl špatně. Ale nevím, zda to můžu doporučit, batoh je poměrně těžký (což osobně mi zas tak nevadí, když nepoběžím a jsem relativně zvyklý nosit batoh, ale chápu, že to není pro každého).


Vaše odpověď:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
  
TOPlist