Výsledky Krakonošovy stovky

Trasa K 100, výsledky pro rok 2012

Ženy

Poř. St. č. Jméno Příjmení Oddíl Ročník Čas
1. 438 Monika Vavrochova CZE 196814:55:00
2. 621 Renata Linhartová CZE 197016:12:00
3. 432 Barbara Sembol VINIS 47 / CZE 196417:09:00
4. 298 Lenka Váchová CZE 198418:00:00
5. 408 Mila Kuzmierz POL 198018:53:00
6. 226 Martina Němečková CZE 196519:07:00
7. 540 Hanka Klimplová CZE 198819:11:00
8. - 9. 513 Olga Machačová CZE 198419:18:00
8. - 9. 523 Vendula Kovarova CZE 198019:18:00
10. 415 Lída Filipová TERC / CZE 197019:24:00
11. 333 Eva Zborníková CZE 198319:43:00
12. 544 Johana Mackova CZE 199220:06:00
13. 359 Markéta Brabcová CZE 198621:08:00
14. 234 Lucia Friedlaenderová CZE 198121:10:00
15. - 17. 511 Martina Nývltová CZE 197521:26:00
15. - 17. 490 Kristina Házová ŽENY SOBĚ / CZE 197121:26:00
15. - 17. 510 Jana Fidlerová CZE 197521:26:00
18. - 19. 308 Iva Hejkrlíková CZE 198221:47:00
18. - 19. 310 Věra Hejkrlíková CZE 195421:47:00
20. 538 Tereza Kunstmüllerová CZE 198122:37:00
21. 244 Hana Křováková CZE 198123:00:00
22. 542 Zuzana Gelnarová CZE 199123:04:00
23. 288 Andrea Nováková CZE 198323:23:00
24. - 25. 551 Magdalena Šoubová CZE 198023:40:00
24. - 25. 552 Kateřina Šoubová CZE 197723:40:00
26. 612 Zdenka Kabátková CZE 197723:49:00
27. 331 Tereza Hofmanová LKP Prachov / CZE 198423:53:00
  613 Stáňa Bursíková CZE 1980Po limitu (25:00:00)
  527 Jana Jindrová CZE 1955Po limitu (28:00:00)

Muži

Poř. St. č. Jméno Příjmení Oddíl Ročník Čas
1. - 2. 224 michal veselý warmpeace / CZE 197911:50:00
1. - 2. 314 Miroslav Štrop CZE 197911:50:00
3. 517 Pavel Bolehovský Kerteam / CZE 197112:14:00
4. 463 Tomáš Svoboda Všechovice / CZE 197012:43:00
5. 448 Jiří Veleba CZE 198312:51:00
6. 324 Lukáš Šmahel CZE 197812:54:00
7. 279 Thomas Rosse Budvar-Racing-Team.de / DEU 197712:55:00
8. 494 Lukáš Masák KPO / CZE 197712:58:00
9. 217 Lukáš Pilař XRNNRS/SkinsOstrava / CZE 198013:03:00
10. 325 Lukáš Hůlka Forrest Gump Club / CZE 198213:29:00
11. 214 Maciej Dworak POL 198613:34:00
12. 230 Petr Chuchvalec GGRIN Benešov / CZE 198313:38:00
13. 218 Vladan Moravec Continental x-race / CZE 197813:43:00
14. - 16. 329 Ján Pristach CS-1000 / SVK 197013:52:00
14. - 16. 337 Jan Suchomel CZE 198113:52:00
14. - 16. 633 Tomáš Gotvald CZE 197713:52:00
17. 480 Martin Cupák BOKUKO / CZE 197113:54:00
18. 578 Lukáš Partl Ještěd Boys Liberec / CZE 198413:59:00
19. 609 Jaroslav Hrabica CZE 198014:15:00
20. 257 Tomáš Ulma CZE 196414:31:00
21. 404 Maciej Zyto maciejzyto.com / POL 197414:49:00
22. 603 Petr Hrubý CZE 197314:55:00
23. - 24. 317 Grzegorz Kłopotowski POL 197515:12:00
23. - 24. 387 Krystian Ogły POL 197715:12:00
25. - 26. 479 Radim Prahl proAlt / CZE 197415:13:00
25. - 26. 584 Martin Závodník Moravec Benešov / CZE 197915:13:00
27. 205 petr KUBIŠTA zličín / CZE 197015:14:00
28. 430 Filip Klepl KLESPOL Praha / CZE 196615:15:00
29. 336 Rostislav Wagner CZE 197315:16:00
30. 367 Jan Hais CZE 199415:17:00
31. 582 Lubomir Okruhlica Nezávislost BA / SVK 195215:18:00
32. 370 Josef Balatka CZE 197015:24:00
33. 216 Adam Lusawa LOTOS Jabłonna / POL 198015:29:00
34. 520 Tomáš Tichý Sokol Praha Jih / CZE 198115:31:00
35. 525 Marcel Pašek Melechov team / CZE 197515:35:00
36. - 37. 201 Paweł Kuźniar POL 198115:36:00
36. - 37. 286 Karel Svoboda CZE 198515:36:00
38. 441 Petr Barcal Loucna 956 / CZE 197915:45:00
39. - 40. 292 Luboš Ruta CZE 197715:46:00
39. - 40. 352 Petr Pecháň Cyklo Harant Pecka / CZE 196815:46:00
41. 206 Zdenek Crha CZE 197915:47:00
42. 425 Martin Kupka CZE 198215:50:00
43. 421 Martin Jónáš Chvaleč / CZE 199315:51:00
44. 364 David Mišurec CZE 198115:52:00
45. 417 Zdeněk Otta CZE 196515:54:00
46. 455 Vilém Dolejš KČT LOKO Teplice - dalkovepochody.cz / CZE 197315:55:00
47. 537 Krystian Korzański 36HDCzB / POL 197916:03:00
48. 629 Radomír Viej CZE 197616:04:00
49. 618 Jiří Hrubeš CZE 196816:12:00
50. 407 JANUSZ ADAMSKI POL 196916:25:00
51. 379 Miroslaw Wira biegajznami.pl / POL 195916:26:00
52. - 54. 222 Tomáš Honegr MTB Hellfisch Aminostar / CZE 197916:39:00
52. - 54. 608 Jáchym Kubeček HK Pardubice / CZE 197716:39:00
52. - 54. 739 Jan Mareček CZE 197816:39:00
55. 580 Oldřich Machovský CZE 197216:50:00
56. 434 Zdeněk Eibel DNR Jihlava / CZE 198216:51:00
57. 625 Rafal Falowski POL 197016:52:00
58. 435 Jaroslav Boráň SVK 198016:58:00
59. - 62. 299 Tomáš Zágoršek CZE 199216:59:00
59. - 62. 301 Zdenek Strouhal Staněk sport Turnov / CZE 195916:59:00
59. - 62. 353 Radek Mareš CZE 197616:59:00
59. - 62. 248 Jaroslav Koptiš CZE 198316:59:00
63. 431 Zbyszek Sembol VINIS 47 / CZE 196417:09:00
64. - 68. 251 Ondřej Pospíšil CZE 198217:12:00
64. - 68. 347 Josef Škvor CZE 195517:12:00
64. - 68. 483 Jwalanta Voelckner SCMT / DEU 197017:12:00
64. - 68. 496 Pataka Špaček Sri Chinmoy Marathon Team / CZE 197217:12:00
64. - 68. 237 Tomáš Zaplatílek CZE 198617:12:00
69. 402 Michal Černý CZE 198117:21:00
70. 557 Petr Kniha CZE 197017:22:00
71. 260 Štefan Karak SVK 195117:54:00
72. 300 Kamil Zágoršek CZE 196618:00:00
73. 361 Jiří Lobotka CZE 198718:03:00
74. - 76. 372 Pavel Marek Jenštejn / CZE 196818:05:00
74. - 76. 225 Martin Čechura Bootcamps Plzeň / CZE 198818:05:00
74. - 76. 208 Petr Havel BOOTCAMP Plzeň / CZE 196818:05:00
77. 241 Pavel KOLLER Bezdědice / CZE 197018:17:00
78. 628 Boris Kaliský CZE 198218:20:00
79. 269 Jiří Petr Bonbon Praha / CZE 198118:21:00
80. 270 Pavel Špás CZE 198518:41:00
81. 382 Slawomir Krajewski doliniarze.com / POL 195618:43:00
82. 395 Rafał Stypiński POL 197818:53:00
83. 210 Jiří Lešák CZE 198818:54:00
84. - 85. 639 Radek Macura CZE 197518:56:00
84. - 85. 637 Tomáš Votava CZE 197418:56:00
86. 356 Jakub Souček CZE 198319:05:00
87. 747 Pavel Baciak CZE 197719:11:00
88. - 91. 227 Vladimír Diatka CZE 196719:12:00
88. - 91. 297 Ivan Martynek SVK 197219:12:00
88. - 91. 541 Jiří Škop CZE 197619:12:00
88. - 91. 567 Jaroslav Štěpán CZE 197419:12:00
92. - 93. 278 František Paseka CZE 196819:13:00
92. - 93. 357 Martin Průša - / CZE 197619:13:00
94. 424 Jan Stískal CZE 198019:21:00
95. 643 Petr Kotlář TERC / CZE 198219:23:00
96. - 98. 268 Oldřich Berka CZE 198319:35:00
96. - 98. 545 Karsten Pippig Sparkasse Vogtland / DEU 196719:35:00
96. - 98. 365 Steffen Wenzel Hoyerswerdaer SV 1919 / DEU 196219:35:00
99. - 102. 393 Martin Friedl KME / CZE 198319:38:00
99. - 102. 219 Krzysztof Przybylak POL 197319:38:00
99. - 102. 396 Jiří Cafourek CZE 198919:38:00
99. - 102. 508 MARTIN DOMIN HLADOJEDI / CZE 197919:38:00
103. 423 Ladislav Mazůrek CZE 195119:43:00
104. - 105. 209 Marek Zakrzewski MniamMniam.pl / POL 197019:50:00
104. - 105. 212 Piotr Czarnowski MniamMniam.pl / POL 197219:50:00
106. 599 Jaroslav Malý CZE 197719:55:00
107. 271 Adam Černoch CZE 197519:59:00
108. 751 Jakub Černý CZE 198720:06:00
109. 418 Jiří Kubíček CZE 196320:12:00
110. - 111. 401 Ondřej Stískal EKORA / CZE 197820:21:00
110. - 111. 420 Michal Kukla CZE 199020:21:00
112. - 113. 606 Josef Mahdal CZE 194020:28:00
112. - 113. 605 Vladimír Repáč CZE 196020:28:00
114. 589 Pavel Švarc Baník Příbram / CZE 194220:30:00
115. - 116. 591 Matěj Červený CZE 196420:40:00
115. - 116. 450 Roman Jirák CZE 197520:40:00
117. 243 Petr Musil CZE 197420:54:00
118. - 119. 215 Zdeněk Řezáč CZE 197620:55:00
118. - 119. 351 Vojtěch Klail CZE 198020:55:00
120. - 121. 429 Tomas Grochol CZE 197220:59:00
120. - 121. 416 Petr Luberda DVtech.cz České Budějovice / CZE 196520:59:00
122. - 123. 533 Josef Vojtěch Horolezci Hodkovice n/Moh. / CZE 197921:08:00
122. - 123. 534 Martin Vojtěch CZE 197521:08:00
124. - 125. 556 Jakub Machačka CZE 198721:10:00
124. - 125. 569 Jan Procházka KPO / CZE 198221:10:00
126. 526 Rostislav Dorňák CZE 198721:21:00
127. 451 Ivan Černý CZE 195921:26:00
128. - 133. 276 David Krajči Krajanda Team / CZE 197821:28:00
128. - 133. 400 Jan Novotný Parent Project / CZE 197521:28:00
128. - 133. 419 David Středa KČT Hradec Králové / CZE 197121:28:00
128. - 133. 398 Josef Jiříček Parent Project / CZE 197421:28:00
128. - 133. 255 Bartosz Gerono POL 198421:28:00
128. - 133. 277 Ján Krajči Krajanda Team / CZE 197121:28:00
134. - 136. 436 lukas khol CZE 198321:31:00
134. - 136. 503 Piotr Paliński POL 196521:31:00
134. - 136. 502 Tomasz Krawietz SKW Jelenia Góra / POL 197621:31:00
137. 307 Tomáš Kováč HKF Bratislava / SVK 198321:44:00
138. 309 Antonín Hejkrlík CZE 195221:47:00
139. 456 Tomáš Goga CZE 198421:50:00
140. - 144. 749 Marcin Biegański POL 199321:54:00
140. - 144. 549 Tadeusz Mleczek POL 195821:54:00
140. - 144. 303 Michal Bezchleba CZE 198121:54:00
140. - 144. 596 Honza Bartoníček CZE 198321:54:00
140. - 144. 489 Vít Randýsek CZE 197421:54:00
145. - 146. 585 David Souček CZE 197522:03:00
145. - 146. 586 David Vojtěchovský CZE 197322:03:00
147. 384 Grzegorz Krupa POL 197322:09:00
148. 439 Bohuslav BUREŠ CZE 197022:16:00
149. - 150. 376 Marek Dubský CZE 199122:18:00
149. - 150. 576 Michal Horak CZE 197722:18:00
151. - 152. 266 Filip Mareš CZE 199022:20:00
151. - 152. 267 Matěj Šimek CZE 199122:20:00
153. 360 Jiří Humpolíček CZE 198022:21:00
154. - 155. 532 Filip Lán CZE 198022:24:00
154. - 155. 332 Leoš Pojmon CZE 197622:24:00
156. - 157. 207 Otakar Kozlík radioklub OK1OMY / CZE 195922:30:00
156. - 157. 363 Jiří Ransdorf runfree / CZE 195722:30:00
158. 228 Waldemar Jackiewicz POL 196922:34:00
159. 539 Jiří Kunstmüller CZE 197822:37:00
160. 346 József Verőcei TTT / HUN 196322:38:00
161. - 163. 622 Vojtěch Bezdíček CZE 199122:39:00
161. - 163. 428 Jaroslav Pospech POAS Klub Hranice / CZE 196522:39:00
161. - 163. 741 Jan Neubauer CZE 198622:39:00
164. - 165. 587 Jiří Kapl CZE 197422:40:00
164. - 165. 381 Jiří Pokorný Slaný / CZE 197422:40:00
166. 322 Rostislav Robovský SK Městec Králové / CZE 195422:41:00
167. 616 Petr Dufek Pathfinder/Horáci / CZE 198522:44:00
168. 555 Jakub Dvořák CZE 198922:45:00
169. - 170. 411 Pavel Prokop CZE 197922:47:00
169. - 170. 409 Pavel Košař CZE 197222:47:00
171. 446 Martin Drastík CZE 198622:48:00
172. - 174. 999 xxx xxx CZE 195022:49:00
172. - 174. 560 Libor Štourač Ac Track and Field Brno / CZE 197822:49:00
172. - 174. 282 Martin Procházka CZE 198122:49:00
175. 221 Petr Gabko CZE 196923:00:00
176. 283 Martin Drozd CS1000 / SVK 198223:03:00
177. 543 Martin Gelnar CZE 196923:04:00
178. 249 Roman Volek OKČT Bučovice / CZE 198023:08:00
179. - 181. 380 Dan Strnad SAN / CZE 197323:11:00
179. - 181. 597 Ladislav Liška CZE 197023:11:00
179. - 181. 390 Lukáš Růžička Dharmoví tuláci / CZE 198923:11:00
182. - 183. 497 Zdeněk Žáček CZE 197923:12:00
182. - 183. 614 Karel Špírek CZE 197323:12:00
184. - 185. 473 Miroslav Havel CZE 195523:14:00
184. - 185. 474 Eduard Sýkora CZE 195423:14:00
186. 615 Jan Homola CZE 197223:15:00
187. - 194. 233 Petr Kazda Czech Chrbonín Team / CZE 198423:17:00
187. - 194. 262 Stanislav Hušek CZE 196823:17:00
187. - 194. 316 Jakub Kochan POL 198123:17:00
187. - 194. 265 Pavel Surý CZE 196823:17:00
187. - 194. 321 Maciej Szewczyk POL 198423:17:00
187. - 194. 601 Jan Mácha CZE 197123:17:00
187. - 194. 232 Radek Kazda Czech Chrbonín Team / CZE 198623:17:00
187. - 194. 422 Aleš Kadlečík CZE 198523:17:00
195. 475 Richard Černý CZE 197223:23:00
196. - 198. 755 Michael Heschel DEU 195623:24:00
196. - 198. 378 Josef Rajský CZE 198623:24:00
196. - 198. 757 Adam Frank DEU 196323:24:00
199. - 200. 758 Roland Kaulfuss DEU 195423:25:00
199. - 200. 756 Kaj Mildner DEU 196923:25:00
201. 575 Jan Vrbata Nadšenci z Posázaví / CZE 198623:33:00
202. - 203. 290 Ondřej Fiala CZE 197823:37:00
202. - 203. 330 Martin Fojtík CZE 197723:37:00
204. 740 Luboš Čoupek CZE 195323:38:00
205. - 206. 635 Ondřej Vlk CZE 198323:44:00
205. - 206. 644 Zbyněk Malík CZE 198423:44:00
207. - 208. 478 Jiří Hofman CZE 197023:49:00
207. - 208. 462 Hynek Podivín kčt loko teplice / CZE 196123:49:00
209. - 210. 223 Pavel Wehrberger CZE 197423:53:00
209. - 210. 469 Jan Černý CZE 198423:53:00
  454 Olaf Čihák KČT LOKO Teplice - dalkovepochody.cz / CZE 1978Po limitu (28:00:00)
  374 Jan Sedlák CZE 1984Po limitu (28:00:00)
  754 Peter Goller DEU 1961Po limitu (28:32:00)
  753 Hadel Jürgen DEU 1960Po limitu (28:32:00)
  743 Jan Simet CZE 1956Po limitu (34:00:00)

Celkem trasu nedokončilo 108 účastníků.


Zpět na přehled výsledků
TOPlist