E-mail: fakultativ - für Mitteilung über Antwort auf Ihren Beitrag
Code abschreiben:

Beiträge-Liste:

romanZa - 16. 6. 2020 v 11:38

Hezký den,
velké díky a uznání za krásný závod B25. Počasí, nocleh, organizace, občerstvení, značení tratě - vše OK.
Jako poslední závodník - mám velké problémy s orientací - nejvíc oceňuji "sběrný autobus" - dvě sympatické běžkyně, které jsem měl po celou dobu v patách. Povzbuzovaly, radily, informovaly o příštím profilu tratě a vzdálenosti do cíle - no a taky jsme si pěkně popovídali.
Na všech občerstvovacích stanicích i přesto, že jsem přiběhl poslední, zbyla na mně jak voda tak iontové nápoje. Jen ty škvarky už jsem v cíli nestihl Smajlík- tak příští rok určitě zase!
(Ten poslední závodník...)
Honza Šírek - 14. 6. 2020 v 18:05

Moc dekuji za skvelou organizaci a moc prijemnou atmosferu!!
Marek - 14. 6. 2020 v 15:55

Poděkování všem pořadatelům. Běh na 25 km byl vzhledem k vlhkému a teplému počasí v místě a času náročnější, než jsem předpokládal...Občerstvení v průběhu závodu bylo maximální...a celkový dojem z akce na víc než 100%
Přeju hodně zdaru všem zúčastněným a ve věci zainteresovaným, příští rok opět Sportu Zdar....Smajlík

Honza Šístek - 13. 6. 2020 v 18:47

Rád bych ocenil organizační přípravu celého dnešního běhu. Byl jsem zde poprvé a moc se mi líbilo vše od hbité registrace přes taneční předvystoupení až po zajištění celé tratě i potřeb závodníků v cíli. A vše za hubičku Smajlík

Musím uznat, že trať člověka pořádně prověří, navíc s dnešním předbouřkovým horkem to byla silná kombinace. A smekám před všemi, kdo dokončili v čase kolem 2 hodin.
Michal Kukla - 24. 5. 2020 v 21:27

Zdar.. chtěl sem mrknout na starší výsledky a nějak mi to nejde načíst.. je chyba jen u mě?.. jde mo o roky 2014-2018 :-)
honza - 25. 5. 2020 v 22:57

ano, chyba u tebe
Bobik - 24. 5. 2020 v 13:45

Manželovi už přišel email s možností vrácení peněz už někdy před 14dny... Mě zatím nepřišlo nic... Zasílají to postupně a nebo je někde problém? Dík za odpověď 👍
Martina - 18. 5. 2020 v 8:49

Na B25 je uvedena cena 150 Kč, ale na Sportchallenge se píše o 250 Kč. Která cena platí?
Oldřich - 15. 5. 2020 v 11:28

Tomáši, kliknul jsem na první odkaz, přesměrovalo mě to na sportchallenge a byla tam hláška DEKUJEME. Tak uvidíme. Smajlík
Tomas - 15. 5. 2020 v 8:20

Jde vam nekomu vybrat moznost volby vrácení startovného? Odkaz me presmeruje na sportchallenge a je tu jen hlaska "Chyba :("