Rübezahlshundert-Diskussion

Neuen Beitrag einfügen:

Ihr Name:
E-mail: fakultativ - für Mitteilung über Antwort auf Ihren Beitrag
Text:
Einfügen Smiley:
Code abschreiben:
 

Beiträge-Liste:

Charles - 4. 8. 2019 v 22:56

Do you have 2020 race dates yet? I may be in Germany and would love to do this event if it works out
Honza - 25. 6. 2019 v 15:11

Šel jsem poprvé s parťákem  Standou, jen chůzí pod 22 hod., na občerstvovačkách ztrávili dohromady 75 min., trochu si zašli, takže celkově 105 km.

Na startu se smáli mému baťůžku, po Harrachově bez vody už ne, rozdávali jsme spolu se Standou, potřebným zásoby z baťůžků.

Celou akci jsem si neskutečně užil, za což děkuji pořadatelům.

Přidám se ke kritice nedostatku vody, občas špatné značení - Lužická, Karpacz u lanovky, kleštičky v Polsku směrem do Karpacze jsme objevili jen díky upozornění ostatních.

Závěrem - podmínky měli všichni stejné a krásně jsme si to užili.
Tomáš Suchý - 24. 6. 2019 v 5:49

Musím poděkovat pořadatelům za skvělý zážitek,za sebe musím říct,šel jsem se svou 15-letou dcerou trasu K 55,klobouk dolů před stovkařema kteří absolvovali celou trasu ,dle mého názoru těžká trat,hlavně krásné stoupání z Orlinku,mít 80km v nohách a jít takový kopec dá zabrat.Sportu zdar a přístě naschledanou.Smajlík
Mirek Sevelda - 25. 6. 2019 v 12:36

Klobouk dolů před Vaší dcerou. Šel jsem za váma ve konci K55 a tempo bylo dobré a holčina nevypadala vůbec unaveně ani znechuceně.
Víťa Randýsek - 22. 6. 2019 v 12:21

Nezapomeňte v lednu netrpělivě čekat na přihlášení  Smajlík Můj tip je startovné za 1000,- , občerstvení jako vždy a zájem veliký. A o tom to je ! Smajlík   Ani za 800,- nic moc radši nečekám,tak si nesu vždy od startu 2,2l pití + nějaké jídlo. Takže chybějící voda na Mísečkách mě nevadila a doplnil jsem na Dvoračkách. Ale tak každý to má jinak. To je jasné....   více vody a nějaké ovoce by uvítal asi skoro každý že ...                  
Martin - 22. 6. 2019 v 1:58

Dotaz... při 55 jsem na Žalý půjčoval jednomu borcovi nůž na úpravu bot. Pak jsem ho předešel ještě pod Lužickou. Zajímá mě, zda došel do cíle?Pokud ano,tak si zaslouží velká uznání! Martin
Tomáš - 22. 6. 2019 v 7:51

Ahoj, děkuji za půjčení nože, došel jsem, ale ještě jsem po cestě dvakrát řezal Smajlík. Super akce, díky pořadatelům!
Martin - 22. 6. 2019 v 12:35

Jsi BOREC !!! Jít Krakonoše v podstatě v pantoflích... !!!
Jakub Nechanický - 22. 6. 2019 v 0:28

Veřejně bych chtěl ještě jednou moc poděkovat celému organizačnímu týmu za krásnou, dostatečně zajištěnou - kvalitní a cenově uspokojivou akci, které se v budoucnu znovu rád zúčastním - nenechte se prosím odradit - Srdcaři a milovníci hor Vám zůstanou... ;)

Díky moc a mějte se pěkně!
S pozdravem, Jakub
Vlado - 21. 6. 2019 v 13:22

Pro pořadatele:
 K100 má být sice dálkový pochod, ale ve skutečnosti si z ní běžci udělali svůj běžecký závod. K100 se podle mě účastní 90% běžců a pouze 10% chodců. Je to vidět už na startu podle oblečení a vybavení. Na trase samotné pak většina lidí běží, co to jen jde. Vždyť se měří výsledný čas v cíli a vše se zveřejňuje a počítá třeba i do CSUT.
A stihnout tuto trasu v limitu pouze chůzí by dokázalo asi pouze pár jedinců.
 Pokud chcete, aby se K100 opět stala dálkovým pochodem, přestaňte zveřejňovat časy a pořadí v cíli. Zveřejněte jenom kolik lidí došlo, či nedošlo v limitu s to stačí.
Jirka - 21. 6. 2019 v 15:40

Vlado a ostatní ubulánci,
K100 jsem poněkolikáté prošel chůzí pod dvacet hodin, tak tady už přestaňte brečet. A to dělení lidí podle oblečení a vybavení je směšné jako to vaše nekonečné fňukání.
Martin - 21. 6. 2019 v 15:56

Považuji se za chodce, letošní trasu jsem zvládl za 23.5 hodiny.
Oblečení mám sportovní, v kanadách a flanelové košili se 100 km jaksi chodit nedá. :-)
Za body do UTMB jsem i jako chodec rád.
Že někdo trasu běží, mě tedy fakt nevadí. Mezi běžci má spoustu kamarádu.
Všude jinde na stovkách, to jde aby tam mohli být běžci a chodci společně.
Nechápu v čem je na Krakonošově stovce problém?
Taky nechápu arogantní reakce pořadatelů. S občerstvením to letos prostě nezvládli. Chyba se stane... Však snad nikdy nebylo na Krakonošově stovce takové horko. Místo omluvy, ale pouze arogantní vyjádření, že si za to můžeme sami. S Krakonošovou stokou to jde skopce. Účast na přišitích ročnících velice zvažuji.  
 
Vlado - 21. 6. 2019 v 18:08

Jirko, toto Ti ale vůbec nevěřím. Jakou rychlostí prosím chodíš do kopců? A kolik času jsi strávil na kontrolách? Díky
Martin - 21. 6. 2019 v 21:09

Vlado, nepsal bych sem, ale,Jirka je můj dlouholetý kamarád! Rovný chlap. Milovník Krkonoš a člověk s obrovskou energií! Takových lidí moc není! Příští rok můžete jít spolu a on ti znovu dokáže, že to zvládne. Ale on zájem mít nebude....Ať se daří! Martin Schoř
Jirka - 22. 6. 2019 v 12:16

Vladko promiň, ale já chodím pro radost,ne na čas. Mé letošní startovní číslo bylo 149. Tak   na to mrkni + na předchozí ročníky. Nejradši chodím sám, ale pokud ti to nedá spát, půjdeme spolu. Řízky vezmu, vem si hlavně voduSmajlík
Martin - 21. 6. 2019 v 7:41

Jen dotaz, skleněná medaile byla pouze pro K100?
Vašek Pokorný - 20. 6. 2019 v 18:57

Psát jsem už sem nechtěl, ale nakonec jsem si řekl, že by asi stálo za to vyvážit trochu reakce těch, co spokojeni nebyli. Přijde mi pro naši náturu takové typické si na něco stěžovat, než něco chválit. Za mne to byla moc krásná akce. Organizátoři sympatičtí, obsluha občerstvovaček milá, vody jsem měl dost. Běžel jsem jen pětapadesátku, takže nemůžu hodnotit stovku, ale přijde mi, že na té krátké trati přece voda problém nemohla být. Všude spousta potoků a pramenů. Tohle není závod v nížině, kde by s tím byl problém. Sám jsem dobíral vodu z potoka dvakrát a jednou na záchodcích na Výrovce. Jídlo jsem jako běžec neřešil (nesl jsem si 4 gely a stačilo mi to). Naopak, celkem přesně bylo psáno, co na občerstveních bude za jídlo a z toho se dalo vycházet. Ono to dělení na "chodce" a "běžce" taky nevidím moc rád. Od určité vzdálenosti jsme přece (skoro) všichni chodci a do určité (až na ty skalní) zas můžeme být běžci. Pravda, každej má tu hranici trochu jinde. Chápu určitou momentální naštvanost (sám jsem byl poslán organizátory po šipkách trasy pětadvacítky a naběhl tak skoro o kilometr navíc), ale všechno dobře dopadlo a užili jsme si pěknou sobotu v horách.
Hlavně ale přece pořád platí, že zážitky mají být silné a pokud měl někdo žízeň, tak si to bude o to víc pamatovat a zjistil, že třeba vydrž víc, než by čekal. To přece taky stojí za to.
Milan - 20. 6. 2019 v 19:57

...ale jo, za 800 Kč je fajn si nabírat vodu v potoce...
Martin - 20. 6. 2019 v 16:06

Určite sa zúčastním aj  na budúci rok, ale k  litru vody a dvom tyčinkám  si pribalím aj rízek s okurkami aby som ako bežec formálne splnil nutnosť mať vlastné jedlo ako na pochode.. a možno práve ten rízek  strčený za bežeckým opaskom  sa stane symbolom K100 2020 a ľahkou provokáciou,  lebo rízek neodmyslitelne patrí k diaľkovému  pochodu …

TOPlist