Rübezahlshundert-Diskussion

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Neuen Beitrag einfügen:

Ihr Name:
E-mail: fakultativ - für Mitteilung über Antwort auf Ihren Beitrag
Text:
Einfügen Smiley:
Code abschreiben:
 

Beiträge-Liste:

mezera - 5. 6. 2013 v 22:19

vzdy nekdo neprijde a ani to neoznami predem. Z tohoto hlediska bych se nebal prijit pred startem a zkusit to. Rada asi nic moc:-) Osobne jsem jen jednou stihl oficialni start (bezne vyrazim o nekolik hodin pozdeji)- nedoporucuji, spatny timming vychodu slunce a nabuzeni organismu.
Michal - 4. 6. 2013 v 18:34

Ahoj,dnes zrusili ultramaraton ve Stromovce,tak doufam ze K100 nedopadne podobne Smajlík.
Marek M. - 4. 6. 2013 v 22:55

Přečti si o pár řádků níž!
Tomáš - 4. 6. 2013 v 15:08

Ahoj! na Krakonošovu stovku už se moc těším, už se nám to blíží!:-)
Zároveň si tady trochu přihřeju polívčičku a chtěl bych vás touhle cestou pozvat z hor do podhůří na akcí Stovka Podkrkonoším, která se bude konat 18.-19.10. Více info a registrace na webu http://stovka.podkrkonosi.eu.
martin - 4. 6. 2013 v 13:23

Snad nám počasí bude příští pátek alespoň trochu přát :-)
Sandrane - 4. 6. 2013 v 9:26

Ahoj, jak to v Krkonosich vypada, neni z duvodu povodni cela akce ohrozena? Diky!
Marek M. - 4. 6. 2013 v 10:51

Já doufám že není ohrožena. Maximálně se někde trochu změní trasa. V osmdesátých letech byl KRNAP  v červnu kompletně uzavřen z důvodu leteckého práškování. K100 se přesto konala v náhradní trase z Vrchlabí do Českého ráje.
pořadatelé K100 - 4. 6. 2013 v 12:04

Dobrý den, v krkonoších zatím svítí sluničko zatím se není čeho bát ;)
Michal - 4. 6. 2013 v 7:17

Ahoj, jsem registrovaný na K100 a mám zaplacené startovné. Bohužel jsem si zrušil nohy na brněnském vokruhu a do čtrnáctého je dokupy nedám. Proto bych přenechal registraci někomu "zdravějšímu". :-) Jak to lze provést v přihláškovém systému?
Martina - 4. 6. 2013 v 8:39

Ahoj Michale, pokud už nemáš domluvené, komu bys chtěl přenechat registraci, mám ji zájem "přebrat". Díky
Michal - 4. 6. 2013 v 8:50

Ahoj Martino, jsi první. Nevím ale, jak to provést v přihlašovacím portále, nebo jestli to stačí nahlásit až na startu. Nemáš tušení? Mohl by nám případně poradit někdo z pořadatelů nebo někdo, kdo už podobnou rošádu provedl? Díky.

Martino napiš mi email. Pošlu ti číslo účtu, kam poslat startovné.
Martina - 4. 6. 2013 v 9:06

Super! Díky. Buď nám sem na diskuzi někdo z organizátorů odepíše nebo jim zavolám nebo to budu muset vyřešit na startu.
pořadatelé K100 - 4. 6. 2013 v 12:01

Dobrý den, dnes máme schuzi a budeme tam řešit tyto přenecháne registrace, protože program ve kterém jste zaevidováni není v naší kompetenci ten je u firmy u které máme zajednané čipy. ozvem se vám zítra jak vše bude probíhat děkuji za pochopení
Martina - 4. 6. 2013 v 9:06

Pavel - 3. 6. 2013 v 11:06

Dobrý den, prosím o aktualizaci zaplacených registrací, moje platba odcházela 22.5.
Karel - 2. 6. 2013 v 13:02

Dobrý den,jdu K55 jak bude probíhat trasa,tím myslím,kontroly a občerstvení.Díky  
Pavel - 1. 6. 2013 v 12:20

Tak organizátor má právo pořádat akci pro kolik lidí chce. Je škoda že nemůže jít vice lidí, ale zároveň chápu. Na druhou stranu, co Vám brání nejít bez registrace? Namazal bych si o pár chlebů víc, startovné zaplatil v kasičce ve Vrchlabském kostele, na každé kontrole se dá něco koupit a pro diplom to nechodim. Jinak pro pořadatele: někde jsem četl, že budeme mít čipy, pro pochodníka je to zbytečné dal bych to jen závodníkům. Vyšší startovné zaplatím rád i tak.
Marek M. - 1. 6. 2013 v 14:07

Jít bez registrace je hyenismus. To se nedělá.
Pavel - 1. 6. 2013 v 14:38

Proč? Pokud od pořadatelů nic nechci, na kontrolách utratim peníze a za trasu nápad a know how můžu poslat startovné i tak nebo dam peníze na dobrocinost. Mě jako pořadateli by to bylo buřt, proč by to mohlo vadit?
Marek M. - 1. 6. 2013 v 18:44

Přes 100 přihlášených nemá ještě zaplaceno. Pokud nepůjdete mohli by jste přenechat své registrace skutečným zájemcům? Díky
Ignacio Irurita - 31. 5. 2013 v 16:47

we tried the registration system but is telling us that is closed and that we have to contact the race office.
We are two runners (Spanish man: Ignacio, American woman: Jenny).
We really would like to join the K100 race. Is it still possible?

Please tell me that yes and I will immediately send the bank transfer with the payment.

Dikujeme!

TOPlist