Rübezahlshundert-Diskussion

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Neuen Beitrag einfügen:

Ihr Name:
E-mail: fakultativ - für Mitteilung über Antwort auf Ihren Beitrag
Text:
Einfügen Smiley:
Code abschreiben:
 

Beiträge-Liste:

Waldemar Jackiewicz - 10. 4. 2012 v 13:41

Hi, I plan to start in K100 this year and my family is planning to start in K10.
It could be big advantage for my children (7 and 12 years old) if they will get separate starting numbers (like in marathon) and medals at the finish...this is a first time for them.
Do you plan to prepare starting package and medals for K10 also?
Maybe we can do it this year even if it wasn't in plan :-)
Thanks for info.
Waldemar
Pavel - 10. 3. 2012 v 20:10

Zdravím,je nutné se na nocleh během stovky v DDM předem objednat?
Bienová za DDM - 24. 4. 2012 v 13:24

Letos bude zajištěno ubytování v tělocvičně Zš, vzdálená od nás 200 m,vždy je lepší si místo zamluvit.
Milan - 14. 1. 2012 v 16:30

Ahoj,
chci se zeptat jaký je minimální věk pro start na K100. Chtěl bych absolvovat se synem 7let
Olaf - 28. 1. 2012 v 1:42

V sedmi letech jako celou stovku? To asi není dobrý nápad. Já jsem K100 ušel prvně ve 13 a měl jsem toho plný kecky. Smajlík V 7 letech doporučuju tak trasu 25 km.
Milan - 28. 1. 2012 v 7:10

25km si dáváme každou nědělu :-) Uvidíme jak na tom budeme v létě. Jinak teda věk není omezen?
DDM Pelíšek - 10. 2. 2012 v 13:22

Pochod na 100 km je velice náročný,nejen co se týče délky tratě, ale i terénu a hlavně počasí, které se na hřebenech mnění každou chvili. Minimalní věk je 18 let. Vyjímku uděluje Dům dětí mládeži starší 15 let po osobním setkání, ale je nutný vyplnit písemný souhlas s účastí na pochodu obou rodičů. Chodec mladší 18 let musí mít zajištěný doprovod osoby starší 18 let. Pochod se jde na vlastní nebezpečí, ale trasa na 100 km je pro fyzicky zdatné i psychicky vyzrále jedince.
Mnohdy, ani dospělí chodci neodhadnou svoje limitySmajlík
Dušan - 25. 3. 2012 v 18:38

Abych mohl jít už 15, tak mi stačí potvrzení od obou rodičů a doprovod starší 18-ti let(táta)?
libor - 27. 9. 2011 v 19:56

Dobrý den,
mohou na Krak.stovce startovat jednotlivci? Nebo musí být minimálně dvoučlenné týmy?
Předem díky.
Olaf - 28. 1. 2012 v 1:46

Libore vidíš tady někde napsáno že by K100 byla akce pro dvojice? K100 je už téměř 50 let pro jednotlivce. To už jsou opravdu všichni zblblý z B7 a 5BV? Smajlík
Bienová za DDM - 24. 4. 2012 v 13:26

I jednotlivci.
Milan - 22. 6. 2011 v 13:20

Zdravím všechny účastníky a děkuji všem pořadatelům za obětavou organizaci. Letos jsem K100 šel podruhé, sice mnohem pomaleji, ale za to s první ženou. :-)
Přimlouvám se za posílení počtu razítkujících na první kontrole. V rámci možností rozšíření zázemí (lepší možnost sprchovnání a posezení po doběhu). Asi by se dala domluvit spolupráce s nějakou místní školou popř. obcí. Samozřejmě za zvýšení startovného.
Byla by škoda, kdyby K100 organizačně ujížděl vlak. Trať je naprosto nezaměnitelná...  
Ondra Stískal - 21. 6. 2011 v 19:52

Prosím pokud někdo našel kousek za Zadním Žalým černé tričko s bílým nápisem THE HOTEL ALCATRAZ Smajlík, prosím přihlaste se, malá odměna Vás nemine. Sušil jsem ho své ženě na ramenou a spadlo mi tam někde, už jsem ho nenašel a moje žena k němu má silný citový vztah. Děkuji
Radek Fendrych - 21. 6. 2011 v 23:24

Ahoj Ondro.

Nějaké tričko(černé)jsem našel při sestupu z Žalého na Rovinku. Chtěl jsem ho donézt na kontrolu a předat pořadatelům v Harachově. Při přebalování batohu (začalo pršet)zůstalo na kontrole v Harachově v místnosti kde se vydávalo občerstvení na stole v levo ode dveří. Prostě jsem ho tam zapoměl, aniž bych ho někomu předal.Optej se pořadatelů, ale spíše zkus kontaktovat hospodského.Určitě se dá někde číslo zjistit.

Radek
Ondra Stískal - 21. 6. 2011 v 23:31

Radku moc díky ! Půjdu po stopě Smajlík
výzva organizárorů - 21. 6. 2011 v 13:37

Mám na vás velikánskou prosbu. Při včerejší Krakonošově 100 mi vypadla zřéjmě kousek od Lužické boudy GPS navigace Garmin Dakota 20. Velice vás prosím neozval se někdo, že našel navigaci. Na všech kontrolách jsem je poprosil ať se ptají závodníků. Moc vám děkuji. Jinak tedy velice vám děkuji za super závod a už se těším na další rok. Jen tedy počasí bylo hodně proti všemu. Přeji pěkný den a velice děkuji. Lukáš Pilař
Ivča - 21. 6. 2011 v 19:41

žel nic jsme nepotkali, asi jsme šli pozdě a nebo jsi ji vytrousil mimo cestu - ale nikdo se nás neptal
David Obročník - 21. 6. 2011 v 3:44

V životě jsem žádný dálkový pochod nešel a na tento jsem se dostal spíš náhodou, díky mé ženě a jejímu kamarádovi. I přes téměř nulovou přípravu a "lehké" podcenění výstroje (obyč. Merrelky, tričko, mikina, Softshellka, plátěné kalhoty a šusťáčky, vše krásně promokavé) se nám podařilo přežít a dorazit do cíle Smajlík. Až splasknou opuchlé nožičky, začne v hlavě vrtat červík, jestli by se to příště nedalo malinko vylepšit. Jen ženě budu asi muset sehnat nějakýho běžce, aby se mnou nemusela půlku trati mrznout a měla šanci na bednu Smajlík. Dík organizátorům za parádní akci, počasí za značné zvýšení kvality "závodu" a mé drahé polovičce za podporu na trase. A za rok, kdo ví...Smajlík
Olaf - 20. 6. 2011 v 23:53

Ahoj.
Jak píše níže Michal, měli bychom organizačnímu štábu hlavně poděkovat. Dělají to opravdu s láskou a pro lidi. Za lidové startovné bylo na trati 8 výborných občestvovaček. Čekali na nás všude i tom dešti. Po té co měkčí účastníci po prvních dešťových kapkách odpadli, zbylo všude všechno už i na ty poslední. Trochu nechápu poznámky o masérech v cíli a dekách. To snad borci co chodí na K100 nepotřebují? Nebo jo? Smajlík Čipi to je otázka? Dost by se to asi organizátorům prodražilo.
 
Zmatky u prezentace a při startu způsobené opět neskutečně velkým nárůstem účastníků, každý rozumný člověk pochopí. O proti jíným, třeba zrušený Vsetínský Špacír dva dny přes startem, to zvládli bravurně.

Gratuluji rekordmanům, vítězům i všem co dokončili a užili si to. Počasí bylo sice kapku tvrdší, ale bejvávalo i mnohem horší a taky se došlo. Smajlík

Tak zase za rok!

Jo a kdyby se někomu chtělo. Tak 22.7.2011 organizujeme stovku Týnišťské Šlápoty http://dalkovepochody.cz/tsodkd.htm přes Kralický Sněžník a Orlické hory. Dají se tam získat další potřebné kvalifikační body na UTMB.

Olaf - http://dalkovepochody.cz
tomák1967 - 21. 6. 2011 v 16:23

to je slovo!  bylo to superSmajlík
Zdeněk Řezáč - 20. 6. 2011 v 20:25

Ahoj:o)

Chtěl bych všem, kteří se podíleli na organizaci K100, poděkovat za skvělý zážitek:o) bylo to úžasné a doufám, příští rok nashledanou...

TOPlist