Rübezahlshundert-Diskussion

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Auf diesen Beitrag antworten:

Účastník - 26. 9. 2022 v 12:19

Šel jsem K100 poprvé, takže to shrnu dle pocitů a toho jak je to jinde.

1) 2 úseky na trase jsou vážně za trest - z Dvoraček na Harrachov a potom z Harrachova na Krakonošovu snídani - vše je po asfaltu, je to dlouhý, táhlý, nekonečný, nudný a ještě za tmy. To samé potom posledních asi 20km. Jakmile se přeleze ten kopec po Úpě, tak opět skoro celé cyklo trasa až do Strážného. Po trase nic moc není a opět skoro stále asfalt. Nějak si Krakonošovu trasu představuju jinak.

2) Občerstvení velmi špatné. Pití ještě budiž, pokud se doplňuje a nedojde, ale co jídlo? Jako nezlobte se na mě, ale mít možnost se najíst (i když jen pečivo) asi 3x za celý závod a na Luční dostat suchý rohlík a čaj jako poslední jídlo (do cíle je to stále asi 40km). A vědět, že mě čeká jen polévka v Úpě a jedna malá kofola je vážně otřesný. Platíme takový peníze a posledních 35km mám hlad.

3) Cena. Fakt vysoká. Musím říct, že tohle byl nejhorší závod s poměrem cena/výkon. Za 1200,- si představuju trochu jiný servis. Aspoň na každé druhé občerstvovačce jídlo a ideálně i ovoce. Kde není limit kolik toho sním. Přijde mi, že organizátoři tohle nikdy nešli, ale pečivo opravdu tak energicky vydatné není a ionťák není všechno.

4) Časový limit 24h je ještě OK, ale víc mi vadí, že všichni nejsou měřeni stejným metrem. Jak je možné, že medaili dostane jen prvních 100? Nezažil jsem pochod/závod, kde je to řešený jako tady.

5) Datum a čas. Konec září je prostě pozdě. Nejpozdější termín by měl být první týden v září. Letos pomalu hrozilo, že bude sníh a vzhledem k tomu, že se chodí po hřebenu, tak nikomu se moc nechce chodit po mokrých a namrzlých kamenech. Co se času týče, tak zvážit pozdější start. Třeba od 22:00. Ta noc je už dlouhá a není cílem to jít celé po tmě. navíc běžci z toho nic moc nemají.

6) Skupiny a limit účastníků. Nevím, proč děláte skupiny. Časový rozestup 15min je na nic. Během 10-20km se to stejně namixuje. A limit jen 500 mi přijde málo. Chápu, že jde o CHKO, ale celá trasa vede po barvě a jestli za den tam projde tisíce lidí, tak je nějaká tisícovka za rok nezabije ne? :-) Klidně bych dal limit aspoň na 1000.

7) Zkuste prosím do budoucna zvážit tuto trasu - https://mapy.cz/s/kolahunuza
Vede aspoň skutečnými Krkonošemi a ne stále jen po cyklo/asfalt. Je sice lehce náročnější, ale závod se koná v horách, takže s tím každý musí počítat.

Příště opravdu nevím, jestli se mi chce. Ty podmínky s občerstvovačkami mě dost zarazily. Navíc za tuhle cenu. Tu cenu bych překousl, ale musí být zbytek opravdu dobře zajíštěný. A ideálně i upravit trasu. Když to vezmu průměrem, tak mi přišlo, že takových 40% trasy byl jen asfalt/cyklo.

Díky za jakoukoli reakci.


Ihre Antwort:

Ihr Name:
E-mail: fakultativ - für Mitteilung über Antwort auf Ihren Beitrag
Text:
Einfügen Smiley:
Code abschreiben:
  
TOPlist