Talk about Krakonošova stovka

Add new comment:

Your name:
E-mail: not required - for notification of responses to your post
Text:
Insert smiley:
Type code:
 

Comments:

Michal Balak - 22nd September 2023 at 5.10 PM


Osobní finanční půjčka Jsem soukromý poskytovatel, který Vám nabízí výhodné finanční půjčky od 50 000 Kč do 25 000 000 Kč s nízkou úrokovou sazbou 2%. Tato nabídka platí pro celou ČR a pro všechny občany. Jasná a srozumitelná smlouva, jasné podmínky dostupnosti. Neváhejte mě kontaktovat, jsem k dispozici 24 hodin denně. E-mailem:
Michal Balak - 22nd September 2023 at 5.08 PM


Dobrý den, hledáte finanční pomoc za rozumných podmínek a potřebujete mít finanční prostředky na svém bankovním účtu do 24 hodin? Jste zaměstnanec nebo osoba samostatně výdělečně činná, ale vaše banka vaši žádost zamítla? Máte nudný registr dluhů, kterého se jen tak nezbavíte? V každém případě vám mohu s vaším příjmem půjčit, kolik budete chtít. Požádejte o skvělé nebankovní financování za výhodných podmínek. Napište mi:
Deniz çiçek - 1st August 2023 at 6.32 PM

merhaba deniz çiçek ben Türkiye'den yazıyorum ultra maraton koşuyorum çekya cumhuriyet 100km koşmak istiyorum lütfen dönüş istiyorum
Petra - 27th June 2023 at 3.09 PM

Ahoj. Úplně jsem zapomněla napsat...Letošní stovka se mi moc líbila, změna trasy nevadila, ta původní už byla ochozená. Díky za objevení Rýchor, tam jsem teda ještě opravdu nebyla. Harrachovská část mi teda vůbec nechyběla.
Milan - 23rd June 2023 at 3.00 PM

Účastnil jsem se letos po druhé trasy na 50 km a za mě super výběr👌. Chci také poděkovat organizátorům, klobouk dolů, díky a za rok nashledanou👍.
Milan
Pavel - 20th June 2023 at 9.40 PM

Šel jsem poprvé 100vku a bylo to super. Krásná trasa.
Martina - 19th June 2023 at 7.43 AM

Moc děkuji organizátorům za super pochod - konkrétně K50. Všechno šlapalo suprově a líbil se mi výběr trasy. Nelituji, že se nešlo klasicky po červené hřebenovce. Myslím, že kamenitých cest jsme si i tak užili dosyta Smajlík. Údolí Bílého Labe je nádherné.  
CHalupa - 20th June 2023 at 7.37 PM

Já myslím že super.Je třeba vše brát pozitivně.
Martin Staněk - 18th June 2023 at 8.44 PM

Dobrý den, včera to bylo po osmé co jsem šel Vaši Krakonošovu stovku a poprvé jsem byl zklamán s organizací. Myslím si, že se jedná o velice obtížný závod a sto kilometrů je meta, za kterou by mněl být sportovec odměněn i když přijde po limitu. Nikdy s tímto nebyl problém, jednou jsem byl změřen v cíli i po 27 hodinách. Nyní jsem už nikoho nezastihl ani na předposledním stanovišti ve Strážném a to jsem tam byl ve 21.21hod. Poté co jsem došel do cíle a zde úplná tma nikde nikdo, tak jsem odjížděl domů úplně znechucen. V cíli jsem byl sice až po 26 hodinách 23 minutách, což je sice 2 hodiny 23 minut po limitu, ale to že jste věděli že na trase jsme ještě minimálně tři lidi a nepočkáte na to až dojdeme do cíle, tak to mi přijde za 1400,-Kč jako organizační pohrdavost se zdravím závodníků. Mněli by jste se poučit z Beskydské sedmičky, tam je limit na sto kilometrů 29 hodin a dokud nedojdou všichni závodníci do cíle, tak tam prostě jsou. Dříve bylo hezkou tradicí, že se dával diplom a medaile. Nyní jsem přišel do cíle s tím, že si dám guláš a kofolu po náročném pochodu, ale bohužel jen tma a už tam chyběl jen nápis trhni si nohou, hlavně že jsi nám zaplatil 1400,-Kč a sbohem. Podotýkám, že na kiosku u staré lanovky, jsem kontrolnímu říkal, že stoprocentně do cíle dojdu a on řekl že v počítači je vidět, že jsme na trase ještě tři, tak že to budou vědět i na Strážném. Bohužel asi jste jak v hospodě 19.15hod zavíráme tak balíme a odchod. Jinak to že se mění trasy podle toho co dovolí KRNAP mi nevadí, aspoň si člověk za ta léta prošel celé Krkonoše a za to jak na změny tratí reagujete Vás chválím, ale fakt se mi dotklo pohrdáním pomalejších závodníků. Letos je to poprvé za osm let, co mi nikdo nezměřil a za výkon jsem nebyl odměněn. Určitě by mělo být pevně zakotveno, aby byla oboustranná kontrola a povinnost závodníků vyrozumět, že odstupují a nebo že jsou ještě na trase. Neumím si představit, že by Vám tam někde závodník odpadl a Vy by jste ho ani nehledali, protože jde  po limitu a sbohem. Jinak chválím, že se dá na trase proti minulým ročníkům ve stravě nalézt meloun, banán a proteinová tyčinka a také jsou super čaje a ionťové nápoje, ale to je po zdražení jediné pozitivum. S pozdravem Váš věrný dálkoplaz Martin Staněk.    
Petr - 21st June 2023 at 7.59 AM

Za mě velké pochybení organizátorů. Kor když moderátor na startu upozorňoval, že limit je sice 24 hodin, ale že se nikdo nemusí bát, že budou čekat mnohem déle a na nikoho na trati nezapomenou... Chtějí 1400 a pak ani nekontrolují, jestli člověk dorazí do cíle, jestli nezůstal ležet někde na trati. Mám tu akci rád, ale je pořád těžší si ty starty na ní nějak odůvodnit. Praha - Prčice startovné 40kč, samozřejmě bez nějaký občerstvovaček. Červenokostelecká 100, startovné pro nečleny klubu turistů 400, členové 300 a tam už nějaká podpora je. Akce pořádané Olafem za menší peníze neskutečné množství všeho na kontrolách a rozhodně na nikoho nezapomenou na trati. Samozřejmě jde vždy hlavně o zážitky a pokud člověk dorazí v pořádku do cíle, je pocit z akce pozitivní. Ale vůbec se nedivím, tvému zklamání. No pořád je co zlepšovat. Jinak trasu musím pochválit, taky se mi líbila, jak svou náročností tak tím, že jsme se podívali zase trochu jinam a občerstvovačky se taky rok od roku lepší. To že lidi nechodí tolik co dříve je za mě hlavně o tom, jak organizátoři dost lidí naštvali tím, že je osočili, že pijí moc vody na kontrolách (2019), do toho cena akce a to přehazování termínu akce, kdy ji nakonec dají na termín, který už má zamluven jiná akce patřící do CSUT. Za sebe musím říct, že jsem byl letos spokojen, je vidět, že organizátoři kritiku vnímají a z chyb se poučili. Držím pěsti, aby se akci do dalších let dál dařilo zlepšovat a aby na startu bylo zase plno :-)
Jirka J - 18th June 2023 at 9.31 AM

Díky organizátorům, šel jsem K50 a vše klapalo, pěkná trasa, příjemné počasí, milí lidé na kontrolách, zkrátka paráda!!!
Jirka J - 18th June 2023 at 9.31 AM

Díky organizátorům, šel jsem K50 a vše klapalo, pěkná trasa, příjemné počasí, milí lidé na kontrolách, zkrátka paráda!!!

TOPlist