Talk about Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Add new comment:

Your name:
E-mail: not required - for notification of responses to your post
Text:
Insert smiley:
Type code:
 

Comments:

Martin Holas - 25th April 2016 at 11.41 AM

Zdravím,

rád koupím registrace na K100, za původní cenu, kdo máte navíc (nepůjdete), prosím o info, díky

Martin
Radek - 18th April 2016 at 2.49 PM

Ahoj, zkouším znovu, neprodá někdo tři registrace na K100? Letos to byl fofr, cena dohodou, díky moc.
Frank - 16th April 2016 at 8.38 PM

Ahojte, koupím registraci na K100. Cena dohodou. Email:
Honza - 16th April 2016 at 6.40 PM

Ahoj, jdu poprve k55, cas vidim akorat kolem toho limitu 12h, nikoho neznam..nekdo do dvojce? Je mi 24:-) kdyztak mail. Diky
Pavel - 14th April 2016 at 12.31 PM

Ahoj,
chtěl bych se zeptat, co si sebou berete na K55?
Jaké jídlo, jaké oblečení, kolik pití atd.
Napište cokoliv, co by se mohlo hodit člověku, který to ještě nikdy nešel Smajlík

Děkuji Smajlík
Lukáš Horký - 7th April 2016 at 8.24 PM

Dobrý den. Prodám dvě registrace na letošní K100. Bohužel se s kamarádem nemůžeme ze zdravotních a rodných důvodu účastnit... Cena původní 600,- Kč za osobu. Info na Díky :-)
Lukáš Horký - 10th April 2016 at 4.05 PM

Prodáno...
Miroslav Havel - 5th April 2016 at 11.19 AM

Dobrý den,
mám zájem se zúčastnit Krakonošovy 100, ale pozdě jsem se registroval. Kdyby někdo z nejrůznějších důvodů nemohl a přenechal registraci, byl bych rád.
Miroslav  Kučera - 4th April 2016 at 6.45 AM

Dobrý den,

z pracovních důvodů se bohužel nemůžu účastnit K100 na kterou má platnou registraci, kdyby chtěl někdo koupit napište na
Andrea - 4th April 2016 at 8.54 AM

Ahoj, my bychom meli zajem. Poslala jsem email :-)
Jana - 3rd April 2016 at 4.01 PM

Dobrý den, vloni jsem bohužel ze zdravotních důvodů musela ze závodu odstoupit a letos bych ho moc ráda dokončila. Šli bychom ho rádi s manželem. Pokud byste někdo k odprodeji přenechal 2 místa na K100 byla bych velmi ráda a nesmírně vděčná. Prosím, když tak dejte vědět na e-mail . Moc děkuji Jana
Standa Hušek - 2nd April 2016 at 5.53 PM

Dobrý den, rád bych se zúčastnil letošní K100 již po šesté v řadě, ale jelikož jsem  29 náhradník oficiální cestou už asi nemám šanciSmajlík, chtěl bych poprosit pokud by někdo musel svou registraci zrušit, aby mne kontaktoval . Děkuji moc předem. Standa 724 176 185

TOPlist