Talk about Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Add new comment:

Your name:
E-mail: not required - for notification of responses to your post
Text:
Insert smiley:
Type code:
 

Comments:

martas - 16th June 2013 at 8.37 PM

Ahoj,chtěli bychom přístí rok absolovovat stovku,zajímalo by mě jak se orientujete v noci podle gps? Díky moc za odpověd
Salome - 16th June 2013 at 9.24 PM

Podle průvodu
Prema - 16th June 2013 at 10.53 PM

K100 je dobře značena a jestly máš čelovku a GPS,tak se nemáš čeho bát.
Pavel Wehrberger - 16th June 2013 at 11.25 PM

Trasu z minulého ročníku nahraju do GPS, na mapě se ti zobrazí jeho stopa a pak už jdeš podle ní. Stáhnout můžeš zde: http://www.wandermap.net/cs/ro...2012/
Kristýna - 16th June 2013 at 7.59 PM

A ještě jednou díky mému "zachránci" za dezinfekci kolene na Jilemnické boudě. Tohle byla jediná věc, kterou jsem s sebou neměla. Už vím, že příště ji budu mít radši dvakrát :-)
Petr - 17th June 2013 at 10.43 AM

není vůbec zač hlavně jestli to pomohlo a zahojí se to . Gratuluji k vítězství
Kristýna - 17th June 2013 at 11.25 AM

Určitě to pomohlo! Hojení bude asi chvilku trvat, ale není to zanícený, takže pohoda. Gratulaci si zaslouží každý, kdo to dal, byla to vážně dřina - takže taky gratuluju :-)
Petr - 17th June 2013 at 2.35 PM

Tak super a někdy zase na startu :-)
Kristýna - 18th June 2013 at 9.02 PM

Nějaký tip na další závod? :-)
Petr - 19th June 2013 at 9.37 AM

No v září B7 Beskydech :-)
New - 19th June 2013 at 10.45 AM

B7 je už od ledna obsazená Smajlík, já bych spíš doporučil sledovat http://www.dalkovepochody.cz/ to je server Olafa Čiháka, nejbližší zajímavý jsou tam Týnišťský šlápoty http://dalkovepochody.cz/tsodkd.htm . Vůbec nejlepší je dát o sobě vědět Olafovi, nebo Petrovi Malýmu a oni už na zajímavý akce upozporňujou sami (i přes Fascebook)
Kristýna - 19th June 2013 at 3.51 PM

Díky za tipy! :-)
Kristýna - 19th June 2013 at 3.50 PM

B7? Budu držet palce!! :-) Přihlásit se už nedá a stejně k sobě nemám žádného parťáka...
Kristýna - 21st June 2014 at 5.59 PM

Ahoj Petře, tak letos jsem spadla "jen" dvakrát ;) Jsem asi hrozný jelito. Takže díky za přání, ale bez pádů se to neobešlo, ale bez odřenin a roztržených věcí ano, takže pohoda :-)
Doufám, že sis stovku užil a dobře zaběhl, když už jsem Tě nikde nepotkala.
Pěkný víkend, K.
Tomáš Figura - 16th June 2013 at 5.10 PM

Bude možné koupit tričko s mapou na zádech?
Iva - 16th June 2013 at 5.45 PM

Hlásila bych se o vel. S, která už v pátek na místě nebyla ...
pořadatlé K100 - 16th June 2013 at 10.46 PM

Zdravím, jsme rádi že se Vám letošní trička líbila. Podle zájmu uvidíme zda budem nechávát dotisknout nová, ale na příští ročník budou určitě taktéž s mapkou.SmajlíkSmajlík
Petr - 17th June 2013 at 7.30 AM

Trička jsou luxusní, jen bych možná pro další ročníky vynechal telefonní číslo na pořadatele pod mapkou, ale to je jen drobnost:-)
New - 19th June 2013 at 10.49 AM

Mám připomínku od příbuzenstva ... pochod nešli jen dospělí, ale i děti ... i když těm taky trika koupili, dětska to mají jako noční košili ... tzn. pár kusů by to příště chtělo i pro děti Smajlík
Kristýna - 17th June 2013 at 11.23 AM

Já bych taky ráda tričko velisti S :-)
Kristýna - 16th June 2013 at 4.16 PM

Díky moc organizátorům za letošní přípravu K100. Absolvovala jsem podobnou akci poprvé a bylo to fajn.
Vyhlášení žen na K100 fotili asi 4 lidi na mobil - bylo by možný fotky někde zveřejnit nebo poslat na Kristyna78@seznam.cz? Díky moc! :-)
Jirka - 16th June 2013 at 3.56 PM

Děkuji organizátorům za dobře připravený závod. Jen malá výtka k občerstvení v Harrachově. Chybělo pivo Krakonoš  :-) !!! Chleba byl jen se sádlem bez cibule a brzo došel. Chleba s marmeládou, nebo medem žádný. Čaj došel a dlouho nikdo nedoplnil. Slečna sama za barem nestíhala, nedivím se. Pokud si vzpomenu na ročník 45 a občerstvení na autobusovém nádraží, tak tam to bylo perfektní. Na Pomezkách a v Peci super!!! Díky za všechno, berte to jako postřeh pro příští ročník. Přeji vše dobré.
Honza - 16th June 2013 at 3.46 PM

Taky musím poděkovat za parádní akci. Šel jsem poprvé takovou stovku, oproti jiným ultramaratonům- závodum, jsem čekal občertvovačky, ale naprosto v pohodě. Musím poděkovat jednomu chlapovi co na mě houknul abych neodbočil na K25 za třídomým.
Malá výtka, škoda že nebylo déle světlo, abych se mohl kochat nádhernou přírodou.
Přístí rok znovu.
Michal - 16th June 2013 at 10.41 PM

Rádo se stalo Smajlík
Franta - 16th June 2013 at 1.37 PM

Dotyčného pána jsem taky potkal. Dokonce jsem ho potkal už podruhé, jak se vrací na místo, kde blbě uhnul a nešlo o pár kroků rozhodně. Konkrétně šlo o úsek s kontrolou v Domu mysliveckém na modré. No každopádně měl můj obdiv za svůj pozitivní přístup Smajlík.
Za akci taky díky, sice mám na pár dní berle, ale to je můj problém, špatný boty Smajlík.
Ondřej Neuman - 16th June 2013 at 12.56 PM

Díky moc za fajn závod!!! Vše úplně super, jen bych příště lépe označil odbočku na zelenou t.z. do Polska nad Špindlerovkou - hodně lidí šlo dál po červené a až pak odbočovalo dolů po žluté, nebo zelené... Dokonce jsme na černé v Polsku potkali i pána, který to šel celé po hřebeni po červené t.z. a z Obřího sedla se vracel zpět na 59km na kontrolu :-(
ja - 16th June 2013 at 2.00 PM

Pod toto se musim podepsat, onu zminovanou odbocku jsem take minul a vracel jsem se pres kilometr, kde jsem po ceste nazpet potkal dalsi osobu, ktera sla take spatne a odbocku minula...
Aleš P. - 16th June 2013 at 11.37 AM

Dobré poledne Smajlík I já se připojuji s díky za bazvadnou organizaci a průběh letošního závodu.Své udělalo jistě i krásné počasí.Jediný problém jsme měli pod Rejdištěm, kde je ještě stará modrá, která Vás svede mimo silnici do lesa na stezku a tak jsme si trošku zašli.No vůbec nic se neděje, nekritizuji, jsem velice spokojen, jen případný námět do budoucna.Šel jsem poprvé a jsem nadšen, takže se určitě ještě někdy objevím.Aleš
Tomáš Figura - 16th June 2013 at 11.01 AM

Děkuji organizátorům za krásný závod! Krakonošovi za vydařené počasí! Za rok nazdar!Smajlík

TOPlist