Talk about Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Add new comment:

Your name:
E-mail: not required - for notification of responses to your post
Text:
Insert smiley:
Type code:
 

Comments:

Michal Kukla - 16th June 2013 at 8.17 AM

Díky moc za super akci. Letos mi to vážně sedlo! jen bych ted potřeboval půjčit nějaký zdravý nohy :D
Tak zase příště!
Tom - 14th June 2013 at 10.43 AM

Napadá mě otázka ohledně možnosti sprchy v cíli po doběhu, existuje? :-)
New - 19th June 2013 at 10.55 AM

Je, v Pelíšku je jeden sprchový kout ...Smajlík
Petr Bulíček - 13th June 2013 at 7.54 PM

Tak letos mi to nevyšlo. Trochu mně zlobí nárt na levém chodidle. A to tak, že to chce spíš klid než rozběhat. Takže pokud by někdo chtěl zaujmout moje místo ve startovním poli K100 je volné (startovné uhrazeno).
Zbyněk Táborský - 13th June 2013 at 6.08 PM

Zdravím organizátory, z osobních důvodů se zítra na start K100 bohužel nepostavím. Počítal jsem s úhradou až na místě, takže kdo by měl zájem o účast za zvýšené startovné na místě, nechť se přihlásí organizátorům a mé jméno vymění za své... mě to snad vyjde někdy jindy.
Zbyněk
pořadatelé - 13th June 2013 at 7.33 PM

dobrý den, děkuji za info
snad přístí rok.....
Michal Trýzna - 13th June 2013 at 3.21 PM

Dobrý den chtěl bych jet KJ 8O přihlášky jsou na místě ? a dotaz ohledně strážného jak se dostat do  lomu když je překopaná silnice ? Smajlík
pořadatelé - 13th June 2013 at 7.30 PM

dobrý den, ano registrace jsou nejpozději pul hodiny před startem
Tom - 13th June 2013 at 10.47 PM

projet se to da, takze normalne po silnici ;-)
Martin - 13th June 2013 at 2.58 PM

Bohužel musím počkat až na další ročník stovky a tak pokud má někdo zájem prodám jedno startovní místo. Kdyžtak kontakt na telefonu 773/330378
Lubomir Okruhlica - 13th June 2013 at 1.20 PM



Vážení organizátori,

Zúčastním sa, aj keď som nezaplatil, prosím počítajte so mnou zaplatím večer po príchode pred štartom.

S pozdravom,

Ľubomír Okruhlica
Silva - 13th June 2013 at 10.13 AM

Zdravím, přenechám dvě startovní místa, pište na email
Franta - 12th June 2013 at 10.35 PM

Zdravíčko vespolek!

KOUPÍM START! Kdo má ještě na prodej start na K100, prosím ozvěte se ideálně na tel. 723 246 198 nebo na mail .

Díky!
libor - 12th June 2013 at 1.52 PM

jdu K100 poprvé, tak mám jenom takovou "hloupou" technickou otázku ohledně trasy a kontrol > předpokládám, že si můžu jít "kudy chci" je pouze důležité dorazit na kontroly - nebo se musím držet nějaké stanovené trasy?

předem díky za odpověd
libor - 12th June 2013 at 2.15 PM

už je to ok, našel jsem si to, je tu mapa trasy...
Martin B. - 12th June 2013 at 2.16 PM

Libore pozor trasa K100 vede dvěma národními parky. A tak úplně kudy chceš jít nemůžeš. Národní park má svá pravidla!
pořadatelé - 12th June 2013 at 2.51 PM

dobrý den, dostanete do ruky mapku, a celá traca je po turistických značkách tudíš se de po stanovené trase

TOPlist