Talk about Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Add new comment:

Your name:
E-mail: not required - for notification of responses to your post
Text:
Insert smiley:
Type code:
 

Comments:

martin - 4th June 2013 at 1.23 PM

Snad nám počasí bude příští pátek alespoň trochu přát :-)
Sandrane - 4th June 2013 at 9.26 AM

Ahoj, jak to v Krkonosich vypada, neni z duvodu povodni cela akce ohrozena? Diky!
Marek M. - 4th June 2013 at 10.51 AM

Já doufám že není ohrožena. Maximálně se někde trochu změní trasa. V osmdesátých letech byl KRNAP  v červnu kompletně uzavřen z důvodu leteckého práškování. K100 se přesto konala v náhradní trase z Vrchlabí do Českého ráje.
pořadatelé K100 - 4th June 2013 at 12.04 PM

Dobrý den, v krkonoších zatím svítí sluničko zatím se není čeho bát ;)
Michal - 4th June 2013 at 7.17 AM

Ahoj, jsem registrovaný na K100 a mám zaplacené startovné. Bohužel jsem si zrušil nohy na brněnském vokruhu a do čtrnáctého je dokupy nedám. Proto bych přenechal registraci někomu "zdravějšímu". :-) Jak to lze provést v přihláškovém systému?
Martina - 4th June 2013 at 8.39 AM

Ahoj Michale, pokud už nemáš domluvené, komu bys chtěl přenechat registraci, mám ji zájem "přebrat". Díky
Michal - 4th June 2013 at 8.50 AM

Ahoj Martino, jsi první. Nevím ale, jak to provést v přihlašovacím portále, nebo jestli to stačí nahlásit až na startu. Nemáš tušení? Mohl by nám případně poradit někdo z pořadatelů nebo někdo, kdo už podobnou rošádu provedl? Díky.

Martino napiš mi email. Pošlu ti číslo účtu, kam poslat startovné.
Martina - 4th June 2013 at 9.06 AM

Super! Díky. Buď nám sem na diskuzi někdo z organizátorů odepíše nebo jim zavolám nebo to budu muset vyřešit na startu.
pořadatelé K100 - 4th June 2013 at 12.01 PM

Dobrý den, dnes máme schuzi a budeme tam řešit tyto přenecháne registrace, protože program ve kterém jste zaevidováni není v naší kompetenci ten je u firmy u které máme zajednané čipy. ozvem se vám zítra jak vše bude probíhat děkuji za pochopení
Martina - 4th June 2013 at 9.06 AM

Pavel - 3rd June 2013 at 11.06 AM

Dobrý den, prosím o aktualizaci zaplacených registrací, moje platba odcházela 22.5.
Karel - 2nd June 2013 at 1.02 PM

Dobrý den,jdu K55 jak bude probíhat trasa,tím myslím,kontroly a občerstvení.Díky  
Pavel - 1st June 2013 at 12.20 PM

Tak organizátor má právo pořádat akci pro kolik lidí chce. Je škoda že nemůže jít vice lidí, ale zároveň chápu. Na druhou stranu, co Vám brání nejít bez registrace? Namazal bych si o pár chlebů víc, startovné zaplatil v kasičce ve Vrchlabském kostele, na každé kontrole se dá něco koupit a pro diplom to nechodim. Jinak pro pořadatele: někde jsem četl, že budeme mít čipy, pro pochodníka je to zbytečné dal bych to jen závodníkům. Vyšší startovné zaplatím rád i tak.
Marek M. - 1st June 2013 at 2.07 PM

Jít bez registrace je hyenismus. To se nedělá.
Pavel - 1st June 2013 at 2.38 PM

Proč? Pokud od pořadatelů nic nechci, na kontrolách utratim peníze a za trasu nápad a know how můžu poslat startovné i tak nebo dam peníze na dobrocinost. Mě jako pořadateli by to bylo buřt, proč by to mohlo vadit?
Marek M. - 1st June 2013 at 6.44 PM

Přes 100 přihlášených nemá ještě zaplaceno. Pokud nepůjdete mohli by jste přenechat své registrace skutečným zájemcům? Díky
Ignacio Irurita - 31st May 2013 at 4.47 PM

we tried the registration system but is telling us that is closed and that we have to contact the race office.
We are two runners (Spanish man: Ignacio, American woman: Jenny).
We really would like to join the K100 race. Is it still possible?

Please tell me that yes and I will immediately send the bank transfer with the payment.

Dikujeme!
Tomas - 30th May 2013 at 1.07 PM

Zdravím, je to na poslední chvíli, ale jsem zaregistrovaný bez platby a vím, že se nemohu zúčastnit. Pokud to jde tak bych rád PŘENECHAL MÍSTO NĚKOMU JINÉMU.
Dan - 30th May 2013 at 1.29 PM

Dobrý den, rád bych se zúčastnil, ale už je obsazeno, máte ještě onu registraci?

Děkuji, DP
Tomas - 30th May 2013 at 2.02 PM

Ano, buďto se do toho musí vmísit organizátor a poradit nebo Vám pošlu na mail údaje pro platbu(nutné uhradit do 31.5.) a změnu údajů - jména apod. si pak v klidu dořešíte.
Tomas - 30th May 2013 at 5.18 PM

Počkám do 20:30, pak dám šanci druhému v pořadí. Jestli jste si to rozmyslel, dejte, prosím, vědět co nejdříve.
Jan - 30th May 2013 at 6.32 PM

Můj zájem stále trvá :-) kdyžtak jsem na emailu:
Jan - 30th May 2013 at 1.44 PM

Také bych měl zájem jestli je to ještě aktuální.

jpacka (zavinac) gmail.com
Jirka Procházka - 28th May 2013 at 10.18 PM

Dobry den,
rad bych se informoval na trasu K55 je mozne se prihlasit az na startu, nebo je lepsi si misto rezervovat dopredu pres net? Dekuji za odpoved.
pořadatel  K100 - 28th May 2013 at 3.25 PM

Informace k občersvení účastníků K100 na kontrolách:
Žalý: voda, čaj
Jilemnická bouda - Mísečky : čaj, voda - možnost zakoupení piva v restauraci
Harrachov- Sportcentrum 77 :čaj, voda, chléb se sádlem nebo pomazánkou, možnost zakoupení v otevřené restauraci
Malý Špičák - Lužická bouda - polévka, pečivo, čaj , voda - možnost zakoupení v otevřené restauraci
Sněžka - otevřená Poštovna , možnost zakoupení v otevřené restauraci
Pomezní boudy - budova bývalé Celnice - omezený počet sponzorského piva Kakonoš,čaj, voda, chléb se sádlem nebo pomazánkou
Pec pod Sněžkou - omezený počet sponzorského piva Kakonoš,čaj, voda, chléb se sádlem nebo pomazánkou

 
Martin B. - 29th May 2013 at 5.27 AM

Díky za info.  
V Polsku (Domek Myśliwski)letos kontrola nebude?
Bývalo tam také perfektní občerstvení.
Radim - 10th June 2013 at 9.48 PM

....to je mimochodem moc dobrý dotaz............ chci se těšit(i)! ;-)
r4d3k - 30th May 2013 at 7.24 PM

Ty občerstvovačky můžu využít i když jdu jen 55??
Marek M. - 1st June 2013 at 7.19 AM

Na Žalým a Lužické boudě je kontrola K100 a K55 společná.

TOPlist