Talk about Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Add new comment:

Your name:
E-mail: not required - for notification of responses to your post
Text:
Insert smiley:
Type code:
 

Comments:

Marcel - 20th June 2012 at 11.05 AM

Par fotek od těch kteří nikam nespěchali :o)
https://plus.google.com/photo...ejywE
Petr Kniha - 19th June 2012 at 10.53 PM

Dobrý den, mohu poprosit o body pro Ultra-Trail du Mont-Blanc ?? díky  Knížka číslo 557
mapo - 20th June 2012 at 8.30 AM

Já Ti nevím, ale já loni napsala do přihlášky na C-C-C do poznámky jen odkaz na výsledkovou listinu. Žádné potvrzení, co se týče bodů po mně nikdo nechtěl.
Radim - 25th June 2012 at 8.32 AM

Přesně tak, Frantíkům bumážky netřeba, je to tam víc gentlemantský, na jejich www doplníš závody a ročníky a je to. Jediný lejstro na CCC a spol. (aspoň loni to tak bylo), co potřebuješ, je anglicky psaný požehnání od jakýhokoli MUDr. s razítkem, to oskenuj, pošli a vymalováno.
Honza - 19th June 2012 at 12.37 PM

Ahoj, výborná akce, Bohužel nás zmohlo teplo a nestihli jsme to do 24 hodin.
Díval jsem se na výsledky z jiných ročníků a jsou zařazeni i účastníci po limitu. Chtěl jsem se zeptat zda by to nebylo možné uveřejnit i letos? Smajlík  
Pořadatelé K100 - 19th June 2012 at 10.08 PM

Ano bylo, ale bohužel nemáme evidenci všech časů závodníků, kteří došli po limitu. Napište nám vaše jméno nebo číslo a čas kdy jste přišel, popřípadě i čísla závodníků, kteří došli s vámi.
Roman - 18th June 2012 at 10.20 PM

Jak je možné, že jedna z nejlepších akcí a kvalifikační závod na UTMB má i po 2 dnech od ukončení závodu problém zvěřejnit kompletní výsledky a v podstatě nemá přehled ani když odstartoval a kdo ne , natož jestli došel ...

Přijde mi to dost zoufalé a na příští ročník bych doporučil čip
Martin - 19th June 2012 at 2.44 AM

Nejlepší je startovní číslo 999. Ten zase zapomněl nahlásit jméno?
Olaf - 21st June 2012 at 8.06 PM

Chip by asi mnoho nevyřešil. Navíc by to značně prodražilo startovné.
Znám akce kde jsou čipi a chaos ve výsledcích je tam ještě o mnoho větší.
Martin Procházka - 23rd June 2012 at 11.10 AM

Nezapoměl - hlásil jsem se a obdržel jsem i certifikát :-)
Chybička se vloudila. Ale poznal jsem se 999 xxx xxx - to je úplně jasný :D
Nevadí mi to. Jsme jen lidi a kvůli seznamu to nechodíme.
Olaf - 23rd June 2012 at 10.26 PM

Napiš pořadatelům určitě to  rádi opraví a doplníSmajlík.
Rafał Stypiński - 18th June 2012 at 10.01 PM

Witam mam podobny problem jak kilku osób przede mną. Dotarłem do mety z Milą Kuzmierz w czasie 18:53:00. Otrzymałem dyplom, niestety nie ma mnie na liście. Dzwoniłem i pisałem już do organizatorów. Bardzo bym prosił o korektę. Mój nr to 395 Rafał Stypiński. Mimo tego nie dociągnięcia :-) dziękuje  za miłą atmosferę, wsparcie i genialną trasę. Pozdrawiam.
Roman Jirák - 18th June 2012 at 9.14 PM

Dobrý den,
jmenuji se Roman Jirák, zůčastnil jsem se pochodu K100,měl jsem pořadové číslo 450,  došel jsem v čase 20:40minut, ale ve výsledcích chybím.Prosím o dodatečné zařazení. S pozdravem Roman Jirák.
Martina Němečková - 18th June 2012 at 4.25 PM

Dobrý den, máte ve výsledcích chybu (psala jsem mail) - Pavlína Procházková se vůbec nezúčastnila. Byla sice přihlášená, ale na její číslo šel někdo jiný, dle info od Olafa Čiháka údajně Matěj Červený.
Jinak ten čas 20:40 je náš společný z minulého roku, možná, že chyba vznikla třeba při kopírování tabulky.
Všem pořadatelům děkuji, byla to povedená akce. A přeju hodně sil do organizování dalšího ročníku.
Pořadatelé K100 - 18th June 2012 at 4.59 PM

Dobrý den,
jméno je přepsáno, čas byl v pořádku a to 20 hodin 40 minut.
Pavel - 18th June 2012 at 3.21 PM

Zdravím,mám stejný problém jako Johana a Jirka,taky jsem došel,dostal diplom ale výsledkové listině nejsem.Měl jsem č.409 a čas 22:47.Díky za dopsání do výsledků.Děkuji za pěkný víkend.
Jirka - 18th June 2012 at 2.51 PM

Dobrý den,došel jsem do cíle v čase 22,40,hned za kamarádem z trasy Petrem Dufkem.Na výsledkové listině,ale nejsem,číslo 381.Jinak také děkuji organizátorům za připravení a zvládnutí celého závoduSmajlík
František Paseka - 18th June 2012 at 1.02 PM

Ahoj!
Děkuji touto cestou všem,kdo se podíleli na organizaci pochodu K100 za krásný zážitek.Patří jim minimálně stejný obdiv jako všem účastníkům,co došli do cíle.
  Trasa byla náročná,ale velmi dobře značená,počasí "objednané",výhledy
   úchvatné - ještě teď to všechno vstřebávám..
       Díky!!,čau Franta.
   

TOPlist