Talk about Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Add new comment:

Your name:
E-mail: not required - for notification of responses to your post
Text:
Insert smiley:
Type code:
 

Comments:

Martin Drozd - 18th June 2012 at 9.00 AM

Dobry den,
zatial sme sa nenasli vo vyskedkoch K100, mali sme cas 23:03 hod. Mena: Martin Drozd, Zuzana Gelnarova, Martin Gelnar
DakujemSmajlík
Pořadatelé K100 - 18th June 2012 at 11.20 AM

Dobrý den,
nyní je to již v pořádku, výsledky byly doplněny do času 24 hodin. Další výsledky účastníků, kteří došli po limitu budou v brzké době následovat. Výsledky prosím berte pouze jako předběžné (při tak velkém počtu účastníků je to velmi náročné vše zpracovat).

Děkujeme za pochopení.
Radim - 18th June 2012 at 8.35 AM

Natočil jsem při běhu pár záběrů, snad jako vzpomínka to bude někomu milé:
http://www.youtube.com/watch?v=7U-RZBRsX-4
Radim
dodatek - 18th June 2012 at 7.38 PM

Bylo to nějaké rozmazané, opravil jsem, nyní snad lepší. Zdar!!
Pavel KOLLER - 17th June 2012 at 10.30 PM

Děkuji organizátorům k bezvadně připravenému pochodu, který neměl chybu :-). Nejkrásnější stovka co jsem zatím ušel Smajlík.
Poznámka k počasí....kdo dodržoval pitný režim tomu vedro nevadilo Smajlík
Vladimir - 17th June 2012 at 9.54 PM

Ahoj,
budou k dispozici vysledky K55?
Diky, V
Pořadatelé K100 - 18th June 2012 at 11.59 AM

Dobrý den,
bohužel u pochodů se výsledky nezaznamenávají. Vyjímkou je trasa K 100, která je brána jako kvalifikační závod pro Ultra-Trail du Mont-Blanc (více o tomto závodu zde: http://www.ultratrailmb.com/).
Rostislav Robovský-drak - 17th June 2012 at 9.52 PM

Velké poděkování ženám ke zdolání Krakonoše.Ostatním za velkou snahu ho zdolat.SmajlíkMé osobní fadovsví Olince M.a Martině N.(gratuluji)TnR-drak
Ondra Stískal - 17th June 2012 at 9.27 PM

Krakonoš si asi řekl - loni jsem je hodně trápil s tím deštěm, to si moji stovkaři nezaslouží. Udělám jim sluníčko Smajlík
Michal TheMelin Kukla - 17th June 2012 at 9.17 PM

velice přísná záležitost... to vedro bylo vážně šílený
Martin - 17th June 2012 at 8.08 PM

Ahoj, super akce.

Jenom drobný dotaz: proč výsledky končí v čase 22:49 ??
Pak přece ještě došli davy lidí.  
Iva - 17th June 2012 at 8.47 PM

Spíš by mě zajímalo, jak to, že tam jsou jména lidí, kterí ani nebyli ve Vrchlabí, natož na 100 km - a doufám, že někde zvěřejníte kompletní seznam
Pořadatelé K 100 - 18th June 2012 at 11.22 AM

Dobrý den,
napište nám prosím o která jména se jedná - je možné, že někde došlo k chybě.
Výsledky prosím berte pouze jako předběžné (při tak velkém počtu účastníků je to velmi náročné vše zpracovat).

Děkujeme za pochopení.
Lukáš Růžička - 17th June 2012 at 7.41 PM

Dobrý večer,
chtěl bych pochválit vynikající práci organizačního a i realizačního týmu :o). A zároveň bych chtěl poprosit jestli se někde můžu podívat na kompletní pořadí? Předem děkuji za odpověď.

PS: Nafotil jsem nějaké fotky, tak mě napadlo jestli je nechcete poslat?

S pozdravem Luky
Martin - 17th June 2012 at 11.03 PM

Pokud máš nějaké pěkné tak pošli prosím... nejsem organizator ale rád bych udělal na náš horo web nějaký článek...
Lukáš Růžička - 18th June 2012 at 9.23 AM

Klidně ti je pošlu stačí když mi napíšeš na můj email: a já ti je pošlu ;o).
Frank Adam - 17th June 2012 at 6.53 PM

wie immer wieder eine tolle Tour - diesmal bei tollem Sommerwetter! warum nur habe ich Regensachen u. warme Klamotten dabei gehabt? in den letzten Jahren habe ich die immer gebraucht ; -)

TOPlist