Talk about Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Add new comment:

Your name:
E-mail: not required - for notification of responses to your post
Text:
Insert smiley:
Type code:
 

Comments:

Anita - 14th May 2012 at 12.18 PM

Dobrý den, chtěla bych se s přáteli zúčastnit Krakonošovy stovky na kole. Je nutné podat přihlášku nebo to platí pouze pro pěší? Nějak jsem tuto informaci nenalezla.
Děkuji za odpověď.
Pořadatelé K100 - 17th May 2012 at 5.59 PM

Povinné elektronické přihlašování platí pouze pro pěší trasu na 100 km (trasa K 100), na ostatní trasy se podává přihláška na místě startu.
Matěj Švec - 8th May 2012 at 7.59 PM

Ahoj,
chtěl sem se zeptat, jestli by bylo možné zpětně vytvořit potvrzení těch 3 bodu pro Ultra trail du MB. Běžel sem K100 loni, ale letos se mi bohužel nepoštěstí být 16. doma v Krkonoších. Díky
Martin - 15th April 2012 at 1.51 AM

Ahoj.
Možná by se měli v mapce K100 přepsat časy v otvíracích době kontrol. Nováčky to může zmást. Třeba v Harrachově je psaná až od 1:00 a přitom tou dobou už tam proběhlo přes 100 lidí. První tam byl tuším už ve 23:50.

Díky
Waldemar Jackiewicz - 10th April 2012 at 1.41 PM

Hi, I plan to start in K100 this year and my family is planning to start in K10.
It could be big advantage for my children (7 and 12 years old) if they will get separate starting numbers (like in marathon) and medals at the finish...this is a first time for them.
Do you plan to prepare starting package and medals for K10 also?
Maybe we can do it this year even if it wasn't in plan :-)
Thanks for info.
Waldemar
Pavel - 10th March 2012 at 8.10 PM

Zdravím,je nutné se na nocleh během stovky v DDM předem objednat?
Bienová za DDM - 24th April 2012 at 1.24 PM

Letos bude zajištěno ubytování v tělocvičně Zš, vzdálená od nás 200 m,vždy je lepší si místo zamluvit.
Milan - 14th January 2012 at 4.30 PM

Ahoj,
chci se zeptat jaký je minimální věk pro start na K100. Chtěl bych absolvovat se synem 7let
Olaf - 28th January 2012 at 1.42 AM

V sedmi letech jako celou stovku? To asi není dobrý nápad. Já jsem K100 ušel prvně ve 13 a měl jsem toho plný kecky. Smajlík V 7 letech doporučuju tak trasu 25 km.
Milan - 28th January 2012 at 7.10 AM

25km si dáváme každou nědělu :-) Uvidíme jak na tom budeme v létě. Jinak teda věk není omezen?
DDM Pelíšek - 10th February 2012 at 1.22 PM

Pochod na 100 km je velice náročný,nejen co se týče délky tratě, ale i terénu a hlavně počasí, které se na hřebenech mnění každou chvili. Minimalní věk je 18 let. Vyjímku uděluje Dům dětí mládeži starší 15 let po osobním setkání, ale je nutný vyplnit písemný souhlas s účastí na pochodu obou rodičů. Chodec mladší 18 let musí mít zajištěný doprovod osoby starší 18 let. Pochod se jde na vlastní nebezpečí, ale trasa na 100 km je pro fyzicky zdatné i psychicky vyzrále jedince.
Mnohdy, ani dospělí chodci neodhadnou svoje limitySmajlík
Dušan - 25th March 2012 at 6.38 PM

Abych mohl jít už 15, tak mi stačí potvrzení od obou rodičů a doprovod starší 18-ti let(táta)?
libor - 27th September 2011 at 7.56 PM

Dobrý den,
mohou na Krak.stovce startovat jednotlivci? Nebo musí být minimálně dvoučlenné týmy?
Předem díky.
Olaf - 28th January 2012 at 1.46 AM

Libore vidíš tady někde napsáno že by K100 byla akce pro dvojice? K100 je už téměř 50 let pro jednotlivce. To už jsou opravdu všichni zblblý z B7 a 5BV? Smajlík
Bienová za DDM - 24th April 2012 at 1.26 PM

I jednotlivci.
Milan - 22nd June 2011 at 1.20 PM

Zdravím všechny účastníky a děkuji všem pořadatelům za obětavou organizaci. Letos jsem K100 šel podruhé, sice mnohem pomaleji, ale za to s první ženou. :-)
Přimlouvám se za posílení počtu razítkujících na první kontrole. V rámci možností rozšíření zázemí (lepší možnost sprchovnání a posezení po doběhu). Asi by se dala domluvit spolupráce s nějakou místní školou popř. obcí. Samozřejmě za zvýšení startovného.
Byla by škoda, kdyby K100 organizačně ujížděl vlak. Trať je naprosto nezaměnitelná...  
Ondra Stískal - 21st June 2011 at 7.52 PM

Prosím pokud někdo našel kousek za Zadním Žalým černé tričko s bílým nápisem THE HOTEL ALCATRAZ Smajlík, prosím přihlaste se, malá odměna Vás nemine. Sušil jsem ho své ženě na ramenou a spadlo mi tam někde, už jsem ho nenašel a moje žena k němu má silný citový vztah. Děkuji
Radek Fendrych - 21st June 2011 at 11.24 PM

Ahoj Ondro.

Nějaké tričko(černé)jsem našel při sestupu z Žalého na Rovinku. Chtěl jsem ho donézt na kontrolu a předat pořadatelům v Harachově. Při přebalování batohu (začalo pršet)zůstalo na kontrole v Harachově v místnosti kde se vydávalo občerstvení na stole v levo ode dveří. Prostě jsem ho tam zapoměl, aniž bych ho někomu předal.Optej se pořadatelů, ale spíše zkus kontaktovat hospodského.Určitě se dá někde číslo zjistit.

Radek
Ondra Stískal - 21st June 2011 at 11.31 PM

Radku moc díky ! Půjdu po stopě Smajlík
výzva organizárorů - 21st June 2011 at 1.37 PM

Mám na vás velikánskou prosbu. Při včerejší Krakonošově 100 mi vypadla zřéjmě kousek od Lužické boudy GPS navigace Garmin Dakota 20. Velice vás prosím neozval se někdo, že našel navigaci. Na všech kontrolách jsem je poprosil ať se ptají závodníků. Moc vám děkuji. Jinak tedy velice vám děkuji za super závod a už se těším na další rok. Jen tedy počasí bylo hodně proti všemu. Přeji pěkný den a velice děkuji. Lukáš Pilař
Ivča - 21st June 2011 at 7.41 PM

žel nic jsme nepotkali, asi jsme šli pozdě a nebo jsi ji vytrousil mimo cestu - ale nikdo se nás neptal

TOPlist