Talk about Krakonošova stovka

Add new comment:

Your name:
E-mail: not required - for notification of responses to your post
Text:
Insert smiley:
Type code:
 

Comments:

Martina - 19th June 2023 at 7.43 AM

Moc děkuji organizátorům za super pochod - konkrétně K50. Všechno šlapalo suprově a líbil se mi výběr trasy. Nelituji, že se nešlo klasicky po červené hřebenovce. Myslím, že kamenitých cest jsme si i tak užili dosyta Smajlík. Údolí Bílého Labe je nádherné.  
CHalupa - 20th June 2023 at 7.37 PM

Já myslím že super.Je třeba vše brát pozitivně.
Martin Staněk - 18th June 2023 at 8.44 PM

Dobrý den, včera to bylo po osmé co jsem šel Vaši Krakonošovu stovku a poprvé jsem byl zklamán s organizací. Myslím si, že se jedná o velice obtížný závod a sto kilometrů je meta, za kterou by mněl být sportovec odměněn i když přijde po limitu. Nikdy s tímto nebyl problém, jednou jsem byl změřen v cíli i po 27 hodinách. Nyní jsem už nikoho nezastihl ani na předposledním stanovišti ve Strážném a to jsem tam byl ve 21.21hod. Poté co jsem došel do cíle a zde úplná tma nikde nikdo, tak jsem odjížděl domů úplně znechucen. V cíli jsem byl sice až po 26 hodinách 23 minutách, což je sice 2 hodiny 23 minut po limitu, ale to že jste věděli že na trase jsme ještě minimálně tři lidi a nepočkáte na to až dojdeme do cíle, tak to mi přijde za 1400,-Kč jako organizační pohrdavost se zdravím závodníků. Mněli by jste se poučit z Beskydské sedmičky, tam je limit na sto kilometrů 29 hodin a dokud nedojdou všichni závodníci do cíle, tak tam prostě jsou. Dříve bylo hezkou tradicí, že se dával diplom a medaile. Nyní jsem přišel do cíle s tím, že si dám guláš a kofolu po náročném pochodu, ale bohužel jen tma a už tam chyběl jen nápis trhni si nohou, hlavně že jsi nám zaplatil 1400,-Kč a sbohem. Podotýkám, že na kiosku u staré lanovky, jsem kontrolnímu říkal, že stoprocentně do cíle dojdu a on řekl že v počítači je vidět, že jsme na trase ještě tři, tak že to budou vědět i na Strážném. Bohužel asi jste jak v hospodě 19.15hod zavíráme tak balíme a odchod. Jinak to že se mění trasy podle toho co dovolí KRNAP mi nevadí, aspoň si člověk za ta léta prošel celé Krkonoše a za to jak na změny tratí reagujete Vás chválím, ale fakt se mi dotklo pohrdáním pomalejších závodníků. Letos je to poprvé za osm let, co mi nikdo nezměřil a za výkon jsem nebyl odměněn. Určitě by mělo být pevně zakotveno, aby byla oboustranná kontrola a povinnost závodníků vyrozumět, že odstupují a nebo že jsou ještě na trase. Neumím si představit, že by Vám tam někde závodník odpadl a Vy by jste ho ani nehledali, protože jde  po limitu a sbohem. Jinak chválím, že se dá na trase proti minulým ročníkům ve stravě nalézt meloun, banán a proteinová tyčinka a také jsou super čaje a ionťové nápoje, ale to je po zdražení jediné pozitivum. S pozdravem Váš věrný dálkoplaz Martin Staněk.    
Petr - 21st June 2023 at 7.59 AM

Za mě velké pochybení organizátorů. Kor když moderátor na startu upozorňoval, že limit je sice 24 hodin, ale že se nikdo nemusí bát, že budou čekat mnohem déle a na nikoho na trati nezapomenou... Chtějí 1400 a pak ani nekontrolují, jestli člověk dorazí do cíle, jestli nezůstal ležet někde na trati. Mám tu akci rád, ale je pořád těžší si ty starty na ní nějak odůvodnit. Praha - Prčice startovné 40kč, samozřejmě bez nějaký občerstvovaček. Červenokostelecká 100, startovné pro nečleny klubu turistů 400, členové 300 a tam už nějaká podpora je. Akce pořádané Olafem za menší peníze neskutečné množství všeho na kontrolách a rozhodně na nikoho nezapomenou na trati. Samozřejmě jde vždy hlavně o zážitky a pokud člověk dorazí v pořádku do cíle, je pocit z akce pozitivní. Ale vůbec se nedivím, tvému zklamání. No pořád je co zlepšovat. Jinak trasu musím pochválit, taky se mi líbila, jak svou náročností tak tím, že jsme se podívali zase trochu jinam a občerstvovačky se taky rok od roku lepší. To že lidi nechodí tolik co dříve je za mě hlavně o tom, jak organizátoři dost lidí naštvali tím, že je osočili, že pijí moc vody na kontrolách (2019), do toho cena akce a to přehazování termínu akce, kdy ji nakonec dají na termín, který už má zamluven jiná akce patřící do CSUT. Za sebe musím říct, že jsem byl letos spokojen, je vidět, že organizátoři kritiku vnímají a z chyb se poučili. Držím pěsti, aby se akci do dalších let dál dařilo zlepšovat a aby na startu bylo zase plno :-)
Jirka J - 18th June 2023 at 9.31 AM

Díky organizátorům, šel jsem K50 a vše klapalo, pěkná trasa, příjemné počasí, milí lidé na kontrolách, zkrátka paráda!!!
Jirka J - 18th June 2023 at 9.31 AM

Díky organizátorům, šel jsem K50 a vše klapalo, pěkná trasa, příjemné počasí, milí lidé na kontrolách, zkrátka paráda!!!
Martin - 17th June 2023 at 7.08 PM

Ahoj. Šel jsem dnes jen 50, ale za mě to bylo celkově super! Těžký,  náročný,  ale krásný.  Díky moc pořadatelům.... Za rok nashle.
Martin - 16th June 2023 at 4.34 PM

Všem přeji krásný zážitky! Bude to fajn i když nám Krakonoš asi trochu pokropí cestu deštěm.... ať to šlape....
Míša - 16th June 2023 at 11.58 AM

Ahoj, mám takový dotaz, jsme přihlášení na 50 a teď k dotazu: je tam někdo, kdo to i půjde nebo všichni běžíte? Teď jsme zkoukli nějaká videa, kde se jen běželo a přemýšlíme, kam jsme se to přihlásili :-D
Petr - 16th June 2023 at 12.31 PM

Žádnou paniku, většina lidí to chodí :-)
Míša - 16th June 2023 at 1.05 PM

díky Smajlík
Kuba - 16th June 2023 at 2.13 PM

Taky půjdu Smajlík
Karel Tureček - 16th June 2023 at 10.06 AM

Ahoj,
nabízím spolujízdu z Prahy (Černý most) na zítřejší K50. Odjezd dnes cca v 17:00 nebo dle dohody. Poblíž startu mám dohodnutý bezkemp - myslím, že by šlo případně domluvit další přespání. Nebo mohu hodit někoho ze stovkařů.
Zdravím, Karel T.
Blanka - 16th June 2023 at 9.03 AM

Ahoj nabízím spolujízdu z Prahy (konkrétně Úvaly) na start zítřejší 50. Odjezd cca 5:00.
Kdyby měl někdo zájem, prosím zprávu na 731 738 626.
Mějte se! Blanka
Jan Fatura - 16th June 2023 at 5.53 AM

Ahoj, lze jeste dnes zmenit registraci a pripadne jak? Nebo je uz moc pozde?
Diky,
JF

TOPlist