Talk about Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Reply to post:

Filip - 27th September 2021 at 2.53 PM

Ahoj, letos to byla moje třetí Krakonošova stovka. V roce 2019 jsem chyby viděl, ale nijak nekritizoval - každý organizátor se s tím pere po svém... Letos to je na velkou pochvalu. Protože chválím rád tak: díky za milé dobrovolníky, kteří byli všude na všech občerstveních a vždy ochotně podávali/nalévali/nabízeli. I ve 3 ráno na Lužické boudě, když by mohli být už dávno v posteli. Díky za 3 polévky po trase - vždycky mě to nakoplo do dalších km. Díky za pěknou trasu přes Sněžku! Občerstvovačky uvnitř budov prosím udržet do dalších let! Občas pracovně něco s DDM po celé ČR řeším a vím, že jsou tam všude vesměs srdcaři. Takže díky a ať žije K 100 2022!


Your reply:

Your name:
E-mail: not required - for notification of responses to your post
Text:
Insert smiley:
Type code:
  
TOPlist