Talk about Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Reply to post:

Zdeněk - 18th April 2023 at 1.29 PM

Pořadatelům pro inspiraci:
Letos se vám (zatím) podařili (podle mne) 4 úžasné změny na K100:
1. vrácení závodu v čas slunovratu (nejkratší noc) a příjemnějších klimatických podmínek
2. trasa (méně asfaltu, žádná velmi náročná cesta po hraniční čáře)
3. Sjednotit (využít) občerstvení K100 pro K50.
4. všechno občerstvení v chatách (loni navíc chyběla ta okolo b. Svornosti a předloni se na startu googlovalo, kde že je chata Poustevník?)

Co se nepovedlo je počet účastníků! Loni 2 měsíce před startem bylo přihlášeno 181, letos 111 (a to asi 3 týdny po zaslání pozvánek všem zúčastněným z minulých ročníků).

Loni bylo nakonec přihlášeno necelých 300 (1.200 Kč startovné). Letos odhaduji přihlášených 250 (1.400 Kč) a příjmy 350.000 Kč.

"Kdyby" bylo "Baťovské" startovné 900 Kč a vyčerpán limit 500, tak by byly příjmy 450.000 Kč a zvýšené náklady na stravu odhaduji na 50.000 Kč pro 250 účastníků, kterých bývá v reálu méně vlivem DNS a DNF a také ne všem (hlavně běžcům) vyhovuje ta strava, já jsem např. běžec vegan a jídlo mám vlastní.

Takže byste mohli ušetřit 50.000 Kč a ty třeba využít pro fotografy, aby každý zúčastněný měl na památku např. cílové foto nebo fotku z trasy.

Děkujeme vám a držíme vám palce ať se daří.


Your reply:

Your name:
E-mail: not required - for notification of responses to your post
Text:
Insert smiley:
Type code:
  
TOPlist