Dyskuzja rajdu Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nowe wystąpienie:

Wasze imę:
E-mail: Nie trzeba wypielniać - tylko przy pożadaniu o odpowiedz na wasze wystąpienie
Tekst wystąpienia:
Wpisać emotikon:
Prosze opisać kod:
 

Wypisanie wystąpień:

Tomáš - 9. 6. 2013 v 17:12

Ahoj! Kde budou občerstvení, co tam bude a jestli dostaneme nějakou mapu? Díky.
pořadatelé K100 - 10. 6. 2013 v 8:46

http://k100.ddmvrchlabi.cz/cz/diskuze/2 dobrý den, na tomto odkazu s tímto datem 28. 5. 2013 v 15:25 najdete občerstvení.
Martin Albert - 9. 6. 2013 v 10:48

Ahoj. Na K-100 jedu autem z Ostravy, takže kdyby měl někdo zájem se přidat, nechť se ozve na email martin.albert@yahoo.com.
Petr R. - 9. 6. 2013 v 21:09

Sportu zdar, pojedu z Ostravy a měl bych zájem o spolujízdu. Napiš mi prosím podrobnosti na . Díky
Valo peter - 8. 6. 2013 v 20:00

zdravim organizatorov krakonošskej 100. bohužial musim svoje startovne miesto niekomu prenechat lebo z rodinych dovodou sa nemožem zučatnit, snad sa nejaky nahradnik najde, dakujem za pochopenie , z akciou hodne zdaru...
Petr R. - 9. 6. 2013 v 21:07

Sportu zdar, pokud máš registraci zaplacenou, měl bych zájem. Pořadatelé ovšem stále neupřesnili postup při přenosu registrací mezi závodníky. Napiš mi mail na . Díky, zítra zkusím zavolat na pořadatelskou linku.
pořadatelé K100 - 10. 6. 2013 v 8:15

Dobrý den, přesun registrace se bude řešit na míste bylo by tedy dobre dostavit se k prezenci aspon 2 hodiny před startem.
hezký den
Marek Fiedler
pořadatelé K100 - 10. 6. 2013 v 8:58

děkujeme za zprávu. případě zájmu vaší registraci přenecháme.
Petr R. - 6. 6. 2013 v 10:31

Sportu zdar, tak páni pořadatelé, jak jste na schůzi vyřešili přenos registrací mezi závodníky?! Díky za odpověď

Pokud někdo odstupuje ze závodu přátelé/kamarádi, napište mi na . Díky předem za registraci.
mezera - 5. 6. 2013 v 22:19

vzdy nekdo neprijde a ani to neoznami predem. Z tohoto hlediska bych se nebal prijit pred startem a zkusit to. Rada asi nic moc:-) Osobne jsem jen jednou stihl oficialni start (bezne vyrazim o nekolik hodin pozdeji)- nedoporucuji, spatny timming vychodu slunce a nabuzeni organismu.
Michal - 4. 6. 2013 v 18:34

Ahoj,dnes zrusili ultramaraton ve Stromovce,tak doufam ze K100 nedopadne podobne Smajlík.
Marek M. - 4. 6. 2013 v 22:55

Přečti si o pár řádků níž!
Tomáš - 4. 6. 2013 v 15:08

Ahoj! na Krakonošovu stovku už se moc těším, už se nám to blíží!:-)
Zároveň si tady trochu přihřeju polívčičku a chtěl bych vás touhle cestou pozvat z hor do podhůří na akcí Stovka Podkrkonoším, která se bude konat 18.-19.10. Více info a registrace na webu http://stovka.podkrkonosi.eu.
martin - 4. 6. 2013 v 13:23

Snad nám počasí bude příští pátek alespoň trochu přát :-)
Sandrane - 4. 6. 2013 v 9:26

Ahoj, jak to v Krkonosich vypada, neni z duvodu povodni cela akce ohrozena? Diky!
Marek M. - 4. 6. 2013 v 10:51

Já doufám že není ohrožena. Maximálně se někde trochu změní trasa. V osmdesátých letech byl KRNAP  v červnu kompletně uzavřen z důvodu leteckého práškování. K100 se přesto konala v náhradní trase z Vrchlabí do Českého ráje.
pořadatelé K100 - 4. 6. 2013 v 12:04

Dobrý den, v krkonoších zatím svítí sluničko zatím se není čeho bát ;)
Michal - 4. 6. 2013 v 7:17

Ahoj, jsem registrovaný na K100 a mám zaplacené startovné. Bohužel jsem si zrušil nohy na brněnském vokruhu a do čtrnáctého je dokupy nedám. Proto bych přenechal registraci někomu "zdravějšímu". :-) Jak to lze provést v přihláškovém systému?
Martina - 4. 6. 2013 v 8:39

Ahoj Michale, pokud už nemáš domluvené, komu bys chtěl přenechat registraci, mám ji zájem "přebrat". Díky
Michal - 4. 6. 2013 v 8:50

Ahoj Martino, jsi první. Nevím ale, jak to provést v přihlašovacím portále, nebo jestli to stačí nahlásit až na startu. Nemáš tušení? Mohl by nám případně poradit někdo z pořadatelů nebo někdo, kdo už podobnou rošádu provedl? Díky.

Martino napiš mi email. Pošlu ti číslo účtu, kam poslat startovné.
Martina - 4. 6. 2013 v 9:06

Super! Díky. Buď nám sem na diskuzi někdo z organizátorů odepíše nebo jim zavolám nebo to budu muset vyřešit na startu.
pořadatelé K100 - 4. 6. 2013 v 12:01

Dobrý den, dnes máme schuzi a budeme tam řešit tyto přenecháne registrace, protože program ve kterém jste zaevidováni není v naší kompetenci ten je u firmy u které máme zajednané čipy. ozvem se vám zítra jak vše bude probíhat děkuji za pochopení
Martina - 4. 6. 2013 v 9:06


TOPlist