Dyskuzja rajdu Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nowe wystąpienie:

Wasze imę:
E-mail: Nie trzeba wypielniać - tylko przy pożadaniu o odpowiedz na wasze wystąpienie
Tekst wystąpienia:
Wpisać emotikon:
Prosze opisać kod:
 

Wypisanie wystąpień:

Roman - 18. 6. 2012 v 22:20

Jak je možné, že jedna z nejlepších akcí a kvalifikační závod na UTMB má i po 2 dnech od ukončení závodu problém zvěřejnit kompletní výsledky a v podstatě nemá přehled ani když odstartoval a kdo ne , natož jestli došel ...

Přijde mi to dost zoufalé a na příští ročník bych doporučil čip
Martin - 19. 6. 2012 v 2:44

Nejlepší je startovní číslo 999. Ten zase zapomněl nahlásit jméno?
Olaf - 21. 6. 2012 v 20:06

Chip by asi mnoho nevyřešil. Navíc by to značně prodražilo startovné.
Znám akce kde jsou čipi a chaos ve výsledcích je tam ještě o mnoho větší.
Martin Procházka - 23. 6. 2012 v 11:10

Nezapoměl - hlásil jsem se a obdržel jsem i certifikát :-)
Chybička se vloudila. Ale poznal jsem se 999 xxx xxx - to je úplně jasný :D
Nevadí mi to. Jsme jen lidi a kvůli seznamu to nechodíme.
Olaf - 23. 6. 2012 v 22:26

Napiš pořadatelům určitě to  rádi opraví a doplníSmajlík.
Rafał Stypiński - 18. 6. 2012 v 22:01

Witam mam podobny problem jak kilku osób przede mną. Dotarłem do mety z Milą Kuzmierz w czasie 18:53:00. Otrzymałem dyplom, niestety nie ma mnie na liście. Dzwoniłem i pisałem już do organizatorów. Bardzo bym prosił o korektę. Mój nr to 395 Rafał Stypiński. Mimo tego nie dociągnięcia :-) dziękuje  za miłą atmosferę, wsparcie i genialną trasę. Pozdrawiam.
Roman Jirák - 18. 6. 2012 v 21:14

Dobrý den,
jmenuji se Roman Jirák, zůčastnil jsem se pochodu K100,měl jsem pořadové číslo 450,  došel jsem v čase 20:40minut, ale ve výsledcích chybím.Prosím o dodatečné zařazení. S pozdravem Roman Jirák.
Martina Němečková - 18. 6. 2012 v 16:25

Dobrý den, máte ve výsledcích chybu (psala jsem mail) - Pavlína Procházková se vůbec nezúčastnila. Byla sice přihlášená, ale na její číslo šel někdo jiný, dle info od Olafa Čiháka údajně Matěj Červený.
Jinak ten čas 20:40 je náš společný z minulého roku, možná, že chyba vznikla třeba při kopírování tabulky.
Všem pořadatelům děkuji, byla to povedená akce. A přeju hodně sil do organizování dalšího ročníku.
Pořadatelé K100 - 18. 6. 2012 v 16:59

Dobrý den,
jméno je přepsáno, čas byl v pořádku a to 20 hodin 40 minut.
Pavel - 18. 6. 2012 v 15:21

Zdravím,mám stejný problém jako Johana a Jirka,taky jsem došel,dostal diplom ale výsledkové listině nejsem.Měl jsem č.409 a čas 22:47.Díky za dopsání do výsledků.Děkuji za pěkný víkend.
Jirka - 18. 6. 2012 v 14:51

Dobrý den,došel jsem do cíle v čase 22,40,hned za kamarádem z trasy Petrem Dufkem.Na výsledkové listině,ale nejsem,číslo 381.Jinak také děkuji organizátorům za připravení a zvládnutí celého závoduSmajlík
František Paseka - 18. 6. 2012 v 13:02

Ahoj!
Děkuji touto cestou všem,kdo se podíleli na organizaci pochodu K100 za krásný zážitek.Patří jim minimálně stejný obdiv jako všem účastníkům,co došli do cíle.
  Trasa byla náročná,ale velmi dobře značená,počasí "objednané",výhledy
   úchvatné - ještě teď to všechno vstřebávám..
       Díky!!,čau Franta.
   
Johana Macková - 18. 6. 2012 v 13:01

Dobrý den,
došla jsem do cíle spolu s Jakubem ČERNÝM  v čase 20:06:00. Nahlásila jsem svoje číslo 544,obdržela diplom,..ale ve výsledkové listině nemůžu najít svoje jméno. Je možné,že se někdo spletl a napsal si špatné číslo?? Mohli byste se na to prosím podívat?
Děkuji,
Johana Macková
Pořadatelé K100 - 18. 6. 2012 v 13:10

Dobrý den,
ano, zřejmě došlo k opomenutí vašeho čísla při přepisování do počítače.
Za chybu se omlouváme, nyní je to již v pořádku.
Johana Macková - 18. 6. 2012 v 13:17

Chtěla bych moc poděkovat pořadatelům K100za opravu výsledků,skvělé zabezpečení po trati,za nezapomenutelné zážitky a Krakonošovi za nádherné počasí. :-))
Hodně zdaru a nashle příští rok.Smajlík
Tomáš Tichý - 18. 6. 2012 v 11:29

Dobrý den,
jsem Tomáš Tichý a mam na Vas velkou prosbu ohledne letosni vysledkovky na stovce.
Do cile jsem dobehl v case 15:31:39 a nahlasil jsem svoje cislo 520. Byl jsem ale v dost dezolatnim stavu:-) a zrejme to z mych ust vyznelo jako 220(coz je dost podobne). Tim padem se na mem miste objevil borec s cislem 220 a ja na vysledkovce vubec nejsem. Stovku jsem sel s kamaradem Marcelem Paškem, kteremu jsem v cili trochu utekl, dorazil chvilku po me..a vcera me na to upozornil.
Muzete prosim muj vysledek opravit?
Predem moc dekuji nejen za to ale i za celou stovku, krasny zazitek. Uz se tesim na pristi rok.
Tomas Tichy
Pořadatelé K 100 - 18. 6. 2012 v 11:45

Dobrý den,
děkujeme za upozornění, nyní je to opraveno. Člověk s číslem 220 se nám již ozval, že se této akce neúčastnil, takže ste nám doplnil to chybející místo :-).
Martin Drozd - 18. 6. 2012 v 9:01

Prosime tiez o vystavenie potvrdenia o obsolvovani - UTMB body (Martin Drozd, Zuzana Gelnarova, Martin Gelnar) - poslat na email
Dakujeme

TOPlist