Dyskuzja rajdu Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nowe wystąpienie:

Wasze imę:
E-mail: Nie trzeba wypielniać - tylko przy pożadaniu o odpowiedz na wasze wystąpienie
Tekst wystąpienia:
Wpisać emotikon:
Prosze opisać kod:
 

Wypisanie wystąpień:

Martin - 17. 6. 2012 v 20:08

Ahoj, super akce.

Jenom drobný dotaz: proč výsledky končí v čase 22:49 ??
Pak přece ještě došli davy lidí.  
Iva - 17. 6. 2012 v 20:47

Spíš by mě zajímalo, jak to, že tam jsou jména lidí, kterí ani nebyli ve Vrchlabí, natož na 100 km - a doufám, že někde zvěřejníte kompletní seznam
Pořadatelé K 100 - 18. 6. 2012 v 11:22

Dobrý den,
napište nám prosím o která jména se jedná - je možné, že někde došlo k chybě.
Výsledky prosím berte pouze jako předběžné (při tak velkém počtu účastníků je to velmi náročné vše zpracovat).

Děkujeme za pochopení.
Lukáš Růžička - 17. 6. 2012 v 19:41

Dobrý večer,
chtěl bych pochválit vynikající práci organizačního a i realizačního týmu :o). A zároveň bych chtěl poprosit jestli se někde můžu podívat na kompletní pořadí? Předem děkuji za odpověď.

PS: Nafotil jsem nějaké fotky, tak mě napadlo jestli je nechcete poslat?

S pozdravem Luky
Martin - 17. 6. 2012 v 23:03

Pokud máš nějaké pěkné tak pošli prosím... nejsem organizator ale rád bych udělal na náš horo web nějaký článek...
Lukáš Růžička - 18. 6. 2012 v 9:23

Klidně ti je pošlu stačí když mi napíšeš na můj email: a já ti je pošlu ;o).
Frank Adam - 17. 6. 2012 v 18:53

wie immer wieder eine tolle Tour - diesmal bei tollem Sommerwetter! warum nur habe ich Regensachen u. warme Klamotten dabei gehabt? in den letzten Jahren habe ich die immer gebraucht ; -)
Michal Kukla - 17. 6. 2012 v 17:16

Díky za super zážitek. Posledních 20Km největší psycho.
David Středa - 17. 6. 2012 v 17:02

Děkuji organizátorům za velmi dobrou práci.
PS : pro Karla z Prahy ,napiš mi na email, dík. Byli jsme v 11hod. na Sněžce.
Jaroslav Pribyl - 17. 6. 2012 v 16:46

ke uprave trati, pokud vim, doslo - nechodi se do Spindlerova Mlyna a na Snezku se chodi z polske strany, osobne bych vratil do denni casti pochodu Snezku z ceske casti po hrebeni
zdeněk-st.č. 206 - 17. 6. 2012 v 14:34

Úžasnej zážitek. Perfektní atmosféra, super organizace a fantastičtí pořadatelé i všichni účastníci. Děkuju všem a za rok znova na startu. Ahoj.
P.s. to Koťák: S tou těžkou krosnou klobouk dolu. Jsi frajer.
Kotak - 24. 6. 2012 v 20:55

Díky za pokec před startem, máš pěkný čas, takže kongratulejšn. Snad se zase někde potkáme, mrkni na www.kotak.pise.cz. Měj se Ota
Pavel Spas - 17. 6. 2012 v 14:01

Dík za organizaci a bolavé nohy! Jen škoda že toho asfaltu není méně, ale to se na trati, která se běhá už 46let, těžko změní.
Zdeněk Řezáč - st.č 215 - 17. 6. 2012 v 11:54

Děkuji pořadatelům a celému realizačnímu týmu za skvělou organizaci a přípravu K100! Byl to opět zážitek, vloni extrémní průtrž mračen, letos extrémní vedro, ale výhledy k nezaplacení :o)
Tomas - 17. 6. 2012 v 11:36

Diky za prijemnou akci :-)
Pokud nekdo nasel na polske casti trasy stovky fotak v zelenem pouzdre, at se mi prosim ozve, nejak se dohodneme.


Diky

TOPlist