Dyskuzja rajdu Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nowe wystąpienie:

Wasze imę:
E-mail: Nie trzeba wypielniać - tylko przy pożadaniu o odpowiedz na wasze wystąpienie
Tekst wystąpienia:
Wpisać emotikon:
Prosze opisać kod:
 

Wypisanie wystąpień:

Michal Kukla - 17. 6. 2012 v 17:16

Díky za super zážitek. Posledních 20Km největší psycho.
David Středa - 17. 6. 2012 v 17:02

Děkuji organizátorům za velmi dobrou práci.
PS : pro Karla z Prahy ,napiš mi na email, dík. Byli jsme v 11hod. na Sněžce.
Jaroslav Pribyl - 17. 6. 2012 v 16:46

ke uprave trati, pokud vim, doslo - nechodi se do Spindlerova Mlyna a na Snezku se chodi z polske strany, osobne bych vratil do denni casti pochodu Snezku z ceske casti po hrebeni
zdeněk-st.č. 206 - 17. 6. 2012 v 14:34

Úžasnej zážitek. Perfektní atmosféra, super organizace a fantastičtí pořadatelé i všichni účastníci. Děkuju všem a za rok znova na startu. Ahoj.
P.s. to Koťák: S tou těžkou krosnou klobouk dolu. Jsi frajer.
Kotak - 24. 6. 2012 v 20:55

Díky za pokec před startem, máš pěkný čas, takže kongratulejšn. Snad se zase někde potkáme, mrkni na www.kotak.pise.cz. Měj se Ota
Pavel Spas - 17. 6. 2012 v 14:01

Dík za organizaci a bolavé nohy! Jen škoda že toho asfaltu není méně, ale to se na trati, která se běhá už 46let, těžko změní.
Zdeněk Řezáč - st.č 215 - 17. 6. 2012 v 11:54

Děkuji pořadatelům a celému realizačnímu týmu za skvělou organizaci a přípravu K100! Byl to opět zážitek, vloni extrémní průtrž mračen, letos extrémní vedro, ale výhledy k nezaplacení :o)
Tomas - 17. 6. 2012 v 11:36

Diky za prijemnou akci :-)
Pokud nekdo nasel na polske casti trasy stovky fotak v zelenem pouzdre, at se mi prosim ozve, nejak se dohodneme.


Diky
Martin Háze - 16. 6. 2012 v 16:57

Díky za skvělou akci. V pátek tedy 15.6.2012 jsem jel časovku na Kněžice, fajn akce, tady přidávám reportáž :http://www.haze.estranky.cz/clank....html

Pěkný Den
Martin - 13. 6. 2012 v 18:55

Děkuji pořadatelům za uveřejnění kontrol. Chtělo by to asi i novou mapu, jelikož kontrola v Harrachově je zcela mimo původní trasu a taky zde zveřejněnou mapku.
Radim - 14. 6. 2012 v 9:04

Souhlas, ten Harrachov je mimózní, nemáte-li - jako já - gps. Třeba to bude extra značený...? Zadruhé dotaz: z Velké Úpy do Pece se jde po modré, která vede po staré silnici nebo po hlavní silnici? Na jinak dokonalé trase naklikané Olafem na www.cykloserver.cz je cesta vedena po hlavní a taky loni to tam tudy někteří brali (ale i tehdy jsem měl za to, že šlo o svévolný zkracování) Smajlík ... (?). R.
Kotec - 14. 6. 2012 v 9:17

No všim jsem si, že mapka, co tu byla před týdnem, má jinak značené orientační body než ta současná. (Z té před týdnem jsem si to totiž opisoval, abych to pak doma našel v mapě Krkonoš - jdu poprvé.) Třeba Hrnčířské boudy místo Bouda Mír, Svinské kameny místo Tvarožník, Dom Slaski místo Slezská bouda. Faktem ale je, že rozcestník u Míru se opravdu nazývá Hrnčířské boudy, takže ta změna asi byla motivovaná přizpůsobením se terénu. Ale co, jde 400 lidí, budeme společně v půl druhé v noci běhat po Harrachově a hledat kontrolu, bude aspoň rozptýlení...Smajlík
Iva - 14. 6. 2012 v 11:07

Když jsme u toho tak Lužická bouda taky není - ale je tam vojenská zotavovna
Robert - 13. 6. 2012 v 13:11

Ahoj, rád bych šel K 55 a chtěl jsem se ujistit, že registrace probíhá až na místě těsně před závodem - např. v 6.45 (start v 7). Je to tak, nebo má příjezd více méně na čas nějaká skrytá úskalí? Díky moc za odpověď.

TOPlist