Dyskuzja rajdu Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Odpowiedz do wystąpienia:

Vašek Pokorný - 20. 6. 2019 v 18:57

Psát jsem už sem nechtěl, ale nakonec jsem si řekl, že by asi stálo za to vyvážit trochu reakce těch, co spokojeni nebyli. Přijde mi pro naši náturu takové typické si na něco stěžovat, než něco chválit. Za mne to byla moc krásná akce. Organizátoři sympatičtí, obsluha občerstvovaček milá, vody jsem měl dost. Běžel jsem jen pětapadesátku, takže nemůžu hodnotit stovku, ale přijde mi, že na té krátké trati přece voda problém nemohla být. Všude spousta potoků a pramenů. Tohle není závod v nížině, kde by s tím byl problém. Sám jsem dobíral vodu z potoka dvakrát a jednou na záchodcích na Výrovce. Jídlo jsem jako běžec neřešil (nesl jsem si 4 gely a stačilo mi to). Naopak, celkem přesně bylo psáno, co na občerstveních bude za jídlo a z toho se dalo vycházet. Ono to dělení na "chodce" a "běžce" taky nevidím moc rád. Od určité vzdálenosti jsme přece (skoro) všichni chodci a do určité (až na ty skalní) zas můžeme být běžci. Pravda, každej má tu hranici trochu jinde. Chápu určitou momentální naštvanost (sám jsem byl poslán organizátory po šipkách trasy pětadvacítky a naběhl tak skoro o kilometr navíc), ale všechno dobře dopadlo a užili jsme si pěknou sobotu v horách.
Hlavně ale přece pořád platí, že zážitky mají být silné a pokud měl někdo žízeň, tak si to bude o to víc pamatovat a zjistil, že třeba vydrž víc, než by čekal. To přece taky stojí za to.


Wasz odpowiedz:

Wasze imę:
E-mail: Nie trzeba wypielniać - tylko przy pożadaniu o odpowiedz na wasze wystąpienie
Tekst wystąpienia:
Wpisać emotikon:
Prosze opisać kod:
  
TOPlist