Dyskuzja rajdu Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Odpowiedz do wystąpienia:

Robo Fifik - 27. 9. 2022 v 14:21

Ahojte všem. Blahopřeji každému, kdo se k účasti rozhodl, jestli závod dokončil nebo ne. Byl to můj první závod nad sto km. Takže očekávání jsem měl jenom k dokončení ve zdraví. Za mě žádná kritika, k100 jsem si užil s přáteli, se kterými jsem to běhal..a vlastně i kvůli nim píšu. Někdo v diskusi psal , že medaile dostalo prvních 100 lidí v pořadí. No nevím. Totální blud. Na sto procent vím, že 95 a 96 v umístnění medaili nedostalo s tím ,že slečny řekli, že jsou jenom pro prvních sto. Takže tímto prosím o nápravu nebo omluvu těm dvěma. Pak budu spokojen se vším.
Každému přeji hodně km ve zdraví
váš Robert


Wasz odpowiedz:

Wasze imę:
E-mail: Nie trzeba wypielniać - tylko przy pożadaniu o odpowiedz na wasze wystąpienie
Tekst wystąpienia:
Wpisać emotikon:
Prosze opisać kod:
  
TOPlist