Dyskuzja rajdu Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nowe wystąpienie:

Wasze imę:
E-mail: Nie trzeba wypielniać - tylko przy pożadaniu o odpowiedz na wasze wystąpienie
Tekst wystąpienia:
Wpisać emotikon:
Prosze opisać kod:
 

Wypisanie wystąpień:

Lucie Sedlářová - 25. 1. 2016 v 10:00

Ahoj stovkaři...kdyby jste náhodou někdo nemohl jít....měla bych zájem o dvě místa. Díky moc Lucka
Martin - 25. 1. 2016 v 3:09

Opět špatně !!!

Jana, Sportchallenge - 19. 1. 2016 v 9:31
"V pondeli 25.1. se zacnou uvolnovat mista po nezaplacenych registracich."

Sami ale píšete

Splatnost přihlášky: 7 prac. dny

Ať počítám, jak počítám. Od pátku 15.1. je 7 pracovní den až do úterý 26.1.

Smajlík
Martin Staněk - 24. 1. 2016 v 14:53

ahoj přátelé dálkových pochodů, nemáte náhodou někdo informaci o tom kdy budou navyšovat počet přihlášek, jsem letos docela dost zklamaný :-( chtěl jsem se přihlásit 15.1.2016 ve 14.00 hodin a už bylo plno :-( loni jsem v pohodě stihl registraci v únoru a letos čtyři hodiny po zahájení už bylo plno :-( jsme čtyři co jsme rozhodnutí jít stovku i bez registrace ať se třeba KRNAP zblázní. Jinak při pohledu na startovku jsem koukal že na stovku je zatím zaregistrováno něco přes 300lidí tak nechápu proč se nemůžu zaregistrovat.Na nějaké držení registrací bych tady nehrál, prostě bych registraci uznal jen tomu kdo ihned zaplatí. Limit 500 lidí je dle mého taky postavený na hlavu, loni nás odklonili že se nešlo přes Sněžku ale lanovkou si na Sněžku vyvezou za slunného dne mnohem víc lidí než jde tenhle pochod a jsem si jist že pochodníků jim na Sněžku v jeden moment 500 lidí nepřijde. Na takové vzdálenosti se to tak roztrhá že tam maximálně přijdou desetičlenné skupinky, já bych limity zrušil, příroda je tu přece pro všechny a né aby nás limitovali :-(
Michal Flek - 24. 1. 2016 v 22:44

V pondělí 25.1. v 9:00
Frank - 21. 1. 2016 v 12:18

Dobré poledne,

odkoupím registraci na K100, cena dohodou.
Kontakt:
Milan - 20. 1. 2016 v 20:30

Dobrý den vážení organizátoři,
vím že tato otázka byla už položena.
Ale stále nikdo neopověděl a otázka zatím zapadla na další strany diskuze.
Zeptám se tedy znovu.
Co přesně znamená ten postupný start?
Budou tedy nějaké časové vlny, podle kterých nás budete pouštět na trať?
Chci jít K100 s kamarády, půjde tedy zařídit abychom mohli startovat společně?
A nebo můžeme vyrazit všichni už ve 20:00?
A jak to bude čipovým měřením?
Bude na náměstí čipová brána, jenž bude měřit čas startu?
Půjde nějak zařídit, abychom s kamarády měli všichni na vteřinu stejný čas startu?
S tím postupným startem jste si to myslím velmi zkomplikovali nejen nám, ale hlavně sami sobě. Jsem zvědavý, jak toto bude organizačně zvládnuto?
Dále by mne zajímalo, když už nebude hromadný start, zda bude před osmou hodinou, alespoň nějaké slavnostní zahájení 50. ročníku?
Tak jak to bývá na jubileních ročnících zvykem.
Díky moc za Vaše odpovědi, kterých se doufám dočkám. Přeji hodně sil do oraganizačních příprav. Přes všechno toto se moc těším.
Sobotková Šárka - 19. 1. 2016 v 11:54

Dobrý den,

je plno i na 55km? Nenašla jsem nikde, že by to bylo jasně napsané. Moc děkuji za odpověď.
Milan - 19. 1. 2016 v 12:55

Registrace na 55 je stále spuštěná.
Jana, Sportchallenge - 19. 1. 2016 v 9:31

Dobry den a dobre rano,

Nekolikanasobne registrace proverujeme, dejte nam (i tem registrovanym) trochu casu na komunikaci. Stejne tak davame s organizatory dohromady platby (uz jich je spousta).

Co je podstatne: V pondeli 25.1. se zacnou uvolnovat mista po nezaplacenych registracich. V 9:00 pak spustime "rezervacni system", kam se budete moci prihlasit a jakmile se uvolni misto, posle vam system email, ze jste tam a mate zaplatit. Sice bychom mohli to nechat na vas, at nam zvysujete pristup na stranky a kazdy den rano si zkontrolujete, co je noveho, ale prislo nam to prilis divoke.
Prochy - 19. 1. 2016 v 13:46

Již tu ten dotaz proběhl, ale bez odpovědi. Jak zjistím, že platba proběhla v pořádku?
Touareg - 20. 1. 2016 v 8:45

Taky jsem cekal na odpoved, nakonec mi driv prisel e-mail s potvrzenim prijeti platby.
Prochy - 20. 1. 2016 v 8:57

Také už jsem se dočkal, ale ta informovanost je tragická....
Blanka - 19. 1. 2016 v 6:06

Zdravím všechny nespokojené. Všiml si někdo,že třeba takový František Volf, Jiří Černý, Barbora Štěpánková, Martin Štěpánek, jsou zaregistrování 2 krát, někteří i 3krát? Stejný ročník... Že by zrovínka letos tolik dvojčat a trojčat? To jen postřeh pro ty co to nestihli...
Malda - 19. 1. 2016 v 8:48

To bude všechno URČITĚ jenom náhoda Smajlík Třeba Štěpánek, Štěpánková je "velmi časté příjmení". Je jich přihlášeno stejně jako Nováků.
Nebo to holt mají na kšeft. Uvidíme, až se začnou připisovat platby.
Blanka - 19. 1. 2016 v 8:56

Jojo... Časté příjmení, stejný ročník, stenljné bydliště... Zvláštní... Zázraky se dějí...
Petr - 21. 1. 2016 v 12:10

Tak Martin Š. už má dvakrát zaplaceno. Divné, divné,...divné.
Blanka - 21. 1. 2016 v 12:20

Že by přeci jen ty dvojčata? Nebo bude vyhlášena dražba?
Jirka - 21. 1. 2016 v 21:24

Dvojčata se stejným křestním jménem ? :-) Spíš ta dražba. A to je pravděpodobně z téže rodiny v nezaplacených ještě 3x Barbora Š....
Martin - 18. 1. 2016 v 0:12

Tak panove organizatori, asi delate z lidi opet blbce. Pul roku vam tam vysi informace ze to kolegove ze Sportchallnge (nebo take Sportchallenger jak pisete) spusti 18. Ledna. No a vy to spustite uz 15?? Co je to zase za zmatky? Doufam ze toto budete resit. Myslim ze jeste nastvete spoustu lidi kteri to dnes zjisti.

Organizace 0, komunikace 0 myslim si, ze pokud to takto povedete dal, tak tento zavod take brzy skonci v propadlisti dejin.

A doufam ze mi to misto ve startovce zajistite.
Martin - 18. 1. 2016 v 0:29

To je pravda, byly tu dva různé termíny spuštění registrace 2016.
Ale 19. 12. 2015 bylo toto po urgenci zde opraveno.

Je to chyba, ale těžko s tím teď něco udělají. 500 účastníků si opravy termínu všimlo včas. A víc nás jít už asi nemůže? Jediná možná rada, zkus sledovat uvolněné registrace.
Martin - 18. 1. 2016 v 0:46

To je sice pekne ze to opravili 19.12. Ale prislo by mi rozumne nechat toho 18.1. Spoustu lidi sem nechodi kazdy den. No nic to bude jeste mela.  Ale co se divim. Zmatky jako kazdy rok.  Nechapu kdo rozhodl o te zmene terminu. To je proste od organizatoru nechutna podpasovka.
Tom S - 18. 1. 2016 v 7:32

Souhlasím, stejná zkušenost. Akorát jsem to od včerejšího večera už trochu rozdýchal. Nic ve zlém, ale po tolika letech fungování akce by se podobné lapsy už stávat neměly.
Jan Prokeš - 16. 1. 2016 v 21:19

Kde zjistím, že moje platba za startovné byla přijata? Díky

TOPlist