Dyskuzja rajdu Krakonošova stovka

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nowe wystąpienie:

Wasze imę:
E-mail: Nie trzeba wypielniać - tylko przy pożadaniu o odpowiedz na wasze wystąpienie
Tekst wystąpienia:
Wpisać emotikon:
Prosze opisać kod:
 

Wypisanie wystąpień:

David Souček - 18. 6. 2013 v 20:23

Moc nechápu tu samou chválu na pořadatele,kterou tu pročítám...Startovné oproti loňsku vzrostlo o 100%,ale nikde to nebylo vidět.Tričko jste si opět museli přikoupit,některé chleby byly namazány neviditelně,v takovém horku nedostatek vody,o absenci jonťáku,ovoce nebo músli ani nemluvě.V Harrachově jsme si pár posledních krajíčků chleba museli namazat marmeládou samiSmajlík.O špatném značení trasy už tady byla řeč.Jediné co se tedy od loňska zlepšilo,je zalaminátované startovní číslo s čipem..Teď k závodníkům,ať si každej sáhne do svědomí,přede mnou došla vítězoslavně s rukama nad hlavou do cíle matka s dcerou,viděl jsem jasně v závodě,že tyto dámy nešly přes Bialy Jar,navíc dcera zůstala sedět u odbočky k Jelence,na Sněžku vůbec nešla,takové věci by organizátoři měli hlídat,je to přece Závod.Závěr-Krkonoše jsou nádherné hory,většina trasy vede krásnou přírodou s okouzlujícím výhledem,vždycky se sem budu velmi rád vracet,ale tohoto závodu už se nezúčastním,je toho velmi co zlepšovat.
Pavel - 18. 6. 2013 v 22:16

No já to vidím jinak, 5xčaj,2xvoda,1xgulášovka,sušenky,4xchleba - podívej se na jídelák třeba špindlerovky, připočítej startovní číslo a čip. 8 kontrol krát 2 lidi plus lidi na startu a organizace. Co se týče závodníků, napsal si to přesně, "ať si každý sáhne do svědomí sám", tak proč to řešíš v diskuzi, proč chceš aby to někdo hlídal? Já s tím, že přede mnou dojdou dvě ženský, včetně toho, že si jedna odfrkne, nemám problém, spíš smekám. Ale já jsem pochodník, ne závodník. Doporučuji něco podobného zorganizovat a za 4 kila zajistit vše, co požaduješ.
Víťa - 19. 6. 2013 v 8:16

bylo to OK, třeba zelená ze Špindlerovy Boudy do Polska byla super! (ještě můžete pro příští rok rozdělit účastníky na podkategorie chodce a ty co běželi,klusali atd.)
New - 19. 6. 2013 v 10:35

Musím přiznat, že se mi startovný 400 Kč taky zdá přehnaný, 60 km bylo za 100 Kč. I když beru argumenty dalších, ohledně počtu kontrol apod, ke 400 Kč se nedopracuju... Co je ale fakt mimo mísu, je startovný 800 Kč. Najednu stranu beru, že organizátoři potřebují mít alespoň týden předem přehled, kolik mají čekat lídí, aby během víkendu nevykoupili veškerý chleba až po Novou Paku, nebo aby neměli moc velký zbytky, přesto můj názor je, startovné 800 Kč, fakt není startovné, ale mastná pokuta Smajlík.
Osobně si prostě myslím, že když už bylo to startovný takhle nadsazený (píšu o těch 400 Kč), že alespoň to triko v tom být mělo ...
Jinak díky za organizaci závodu ... Smajlík
PetrČ - 19. 6. 2013 v 10:52

Výše startovného je asi to jediné, co se tak úplně nepovedlo. Já si myslím, že je to tak na horní hraně akceptovatelnosti. Ale zase jsou i vyšší, 5BV je 500Kč/hlava a občerstvení si musíš zajistit sám. B7 letos 700Kč, tam je v ceně i to triko a občerstvení bohatší, tudíž srovnatelné. Horská výzva to má podle mě neadekvátně vysoké vzhledem k délce trati. Mě osobně těch 400 Kč neurazilo, možná je to dáno tím, že jsem v Krkonoších 24 let nebyl a chtěl jsem si K100 zkusit už řadu let, navíc se mi to ztratilo i v nákladné cestě. A občerstvení na kontrolách mi plně dostačovalo (pohyboval jsem se celý závod kolem 200.místa). Možná spíš stojí za úvahu, zda z toho fakt dělat závod nebo se vrátit k pochodnické tradici, kde se čas bere jen informativně a každý si ho může změřit a zaknihovat sám. Těžko mohu posoudit ambice pořadatelů. A co se týče dodržení trasy, je to jak říkáš jen o svědomí. Já bych si třeba nemohl vzít diplom a chvástat se ujitím trasy, kdybych věděl, že jsem něco odrbal, někam nešel. Tohle však vyšším počtem kontrol úplně dost dobře nepokryješ. Jako vzor lze uvést Špacír, kde je 100 km bez jediné kontroly, věří se svědomí a fair play pochodníků. Přitom se dá posledních 30 km dobře dojet i vlakem. Zároveň je mi úplně fuk, zda si to někdo zkracoval, šlo mi o vlastní dojití do cíle bez ohledu na pořadí a neřešil jsem, kdo mě předbíhá. A co se značení týče, vzhledem k tomu, že jsem tam byl poprvé a ani jednou nesešel z trasy, nemám připomínek. Trasa byla dobře značena v mapě a že jde někdo po žlutých šipkách je čistě jeho problém. Z mé strany z organizace velká spokojenost, prostor ke zlepšení má vždy každý, včetně nás závodníků / pochodníků.
já_2 - 25. 6. 2013 v 21:50

Startovné je ok, pochod bezvadný, jsem navýsost spokojen.Jen poznámka k těm dvoum ženám.Je to Iva Hejkrlíková a Věra Hejkrlíková.Párkrát jsme je předšli. Působily mentálně nevyrovnaně, v cíli se fotily i s diplomy a holt je těší i to, když to dojdou i s podvodem což mi hlava nebere. Inu každý svého štěstí strůjce.
Věra - 18. 6. 2013 v 19:17

Velký dík všem, kteří se podíleli na předání karty 199 majitelce
Tomáš - 18. 6. 2013 v 16:33

Kdy budou fotky?Smajlík
Salome - 18. 6. 2013 v 11:38

Také se musím přidat k pochvalám a vyjádřit obdiv pořadatelům za velmi příjemné prostředí, přátelský přístup, efektivitu a dostatek občerstvení na kontrolách.
Petr - 17. 6. 2013 v 13:32

Rozhodně zaslouží pořadatelé velkou pochvalu za bezchybnou organizaci. Nezaznamenal jsem nic, co by skřípalo, k tomu příjemné vystupování od všech - od registrace, přes kontroly až po obětavé "hlídače tělocvičny". Podnik tohoto typu nedělá trať ani počasí, ale hlavně zázemí a organizace a toto K100 splnila na jedničku. Díky a někdy v budoucnu zase na viděnou:-)  
LUBOŠ - 17. 6. 2013 v 12:25

Díky organizátorům, letošní K100 neměla chybuSmajlík!!!
Filip Doucha - 17. 6. 2013 v 11:04

Měřil jsem pomocí výškoměru převýšení a vyšlo mi +- 2920 m.
Mohl by mi to někdo potvrdit,nebo napsat hodnotu jeho osobního měření?
Děkuji
Wehrberger Pavel - 17. 6. 2013 v 13:27

Máš to vyšlo dle GPS 3080
Krystian Korzanski - 17. 6. 2013 v 23:15

Ahoj,
behlsem 4 krat. Po kazdi ukazalo mi to kolem 3650m vertykalne (Garmin Vista HCX +Topo Czech 3 PRO)
Markos - 17. 6. 2013 v 6:47

Dziękujemy pięknie za udany bieg. To była nasza druga stovka. Myślę, ze wrócimy jeszcze nie raz :-)

Pozdrawiamy,
Marek i Piotr
Ondřej Stískal - 16. 6. 2013 v 23:55

Ahoj, díky všem organizátorům za výbornou práci a Krakonošovi za vyjímečně dobré počasí i za nachystaný polštář mechu nad Lánovem, na kterém jsem si v krizi schrupnul a pak hbitě došel. Hodně dobrý byl taky billboard mezi Velkou Úpou a Pecí s textem RADOST NÁS POHÁNÍ KUPŘEDU Smajlík
Wehrberger Pavel - 16. 6. 2013 v 23:22

Velké díky organizátorům, obsluze na kontrolách a všem běžícím, které jsem neviděl a pochodujícím, které jsem viděl chvilku. Nenašel někdo náhodou černý nožík SOG? Je to sice málo pravděpodobné, jelikož za mnou už skoro nikdo nešel, ale co kdyby. Nálezce odměním.
Jan Mácha - 19. 6. 2013 v 16:22

Ale já za tebou šel nožík jsi ztratil v Polsku,kdy jsi se zmínil měl jsem ho v baťohu .Máš ho u mě v Ústrašicích tel.607892766 piju RUM z J.H.Smajlík

TOPlist