Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Nový příspěvek:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
 

Výpis příspěvků:

Mithack - 17. 6. 2014 v 18:49

Ahoj, prodám jednu registraci na K100, v případě zájmu pište na meil:
honza - 17. 6. 2014 v 16:56

Ahoj, stejně jako kolegyně níže poptávám jednu registraci na stovku, máte-li někdo k dispozici. Mail
Karel Krch - 17. 6. 2014 v 21:50

Ahoj,nabízím svoji registraci, plus zamluvené místo na spaní v tělocvičně.
Cena 400 Kč.
Na začátku června jsem běžel ultra 110 km a kotníky se ještě úplně nevzpamatovaly.
Nevím jak přeregistrace funguje, ale manželka bude letos závodit, takže je možné případně vše vyřešit na místě.
Díky
*Karel (tel.605509725)
Lukas - 17. 6. 2014 v 16:56

Prosím, jak je organizována ranní registrace pro k55? Kdy nejpozději přijet? Díky, LK
Bětka - 17. 6. 2014 v 13:54

Ahoj. Koupím registraci na 100 km. Pište, prosím, na .
Díky.
Jirka - 17. 6. 2014 v 8:54

Když někdo nestihne časový limit na průchozím bodě, tak předpokládám, že i tak bude moci pokračovat dále, ne ? Ne každý je běžec a přijel do Krkonoš přes celou republiku právě proto, aby viděl tu krásnou krajinu hor ! Co pak s čipem ? Bude možné jej vrátit pořadatelům po příchodu třeba v neděli ráno ?
Luboš - 17. 6. 2014 v 9:45

Minule to bylo tuším tak, že čip byl v kontrolní kartě (nebo jak to nazvat) a nic se nevracelo.
Martin - 17. 6. 2014 v 14:21

Já bych byl v klidu. Stačí se podívat do loňských výledků. Jsou tam zahrnuti i závodníci co prošli čipovou branou více než hodinu po limitu.
New - 17. 6. 2014 v 14:47

já to šel loni poprvý, teď jsem porovnával svý průběžný výsledky s těma limitama a je to reálný ...
Tom - 17. 6. 2014 v 1:25

Ahoj všichni.

Jdu letos taky poprvé, nicméně to, kde mi dají chleba s marmeládou nebo se škvarkama opravdu neřeším :-).
Stejně tak nechápu stěžovatele, kteří "vyhrožují" tím, že sbalí tričko a už se ve Vrchlabí nikdy neukážou, jsou pohoršeni organizací, týden dopředu je znervózňuje absence nepodstatných drobností, které stačí zjistit na místě před startem atp.

Mám za to, že jde hlavně o to užít si dosti netradičně velkou část víkendu, ne e, ne se pořád stresovat, nebo jsem něco nepochopil?

Sportu zdar :-)!
Tomas - 16. 6. 2014 v 20:00

Ahoj,mam jedno volne startovni cislo,bohuzel se nemuzu zucastnit.meil
George - 16. 6. 2014 v 14:18

Vysvětlení by to chtělo opravdu ještě teď, než se všichni rozjedou do Vrchlabí, protože spousta lidí, kteří se spoléhají na otevřené občerstvovačky, se při těchto limitech můžou nahoře ocitnout bez jídla a pití.
Iva - 16. 6. 2014 v 14:22

Spoléhat na jídlo a pití tam nejde i kdyby nebyly limity kontrol - jde spíš o to, jestli když nestihneš projít, tak jestli tím pádem neskončíš jako DNF
George - 16. 6. 2014 v 14:38

Už je to opravené, bylo to o hodinu posunuté.
Martin - 16. 6. 2014 v 16:23

Jo už to opravili na původní časy. Na Lužické boudě by to do 3:30 stihlo možná tak prvních 30 běžců. :-)
Viky007 - 16. 6. 2014 v 14:03

Hmm limity vypadají opravdu velmi sportovně. Zhodnotím-li aktuální formu, zdravotní stav (viróza) a avizované časové termíny kontrol, tak v tom mám jasno- na startu si dám polárku, guláš, melouna, třešně a vše zapiju šaraticí - jedině takovýto motivačně energetický mix mě může vyburcovat k osobním rekordům, které by mohli garantovat alespoň zastižení zavírací doby na stanovištích, ale třeba jen mají organizátoři zvrhlý smysl pro humor a lehce se tu a tam překlepli. Nestahuju kalhoty, kdy brod je daleko......  
Iva - 16. 6. 2014 v 13:35

Mohl by se někdo z organizátorů vyjádřit k časovým limitům kontrol? Dyk to běžný člověk nemá šanci stihnout - teda doufám, že si takto nehodlají organizátoři nahrabat, protože pro mě jsou ty limity nestihnutelný a tím pádem nemám ani důvod jezdit na start Smajlík Letošní K100 je oopravdu už tragická - nejdřív problémy s platbou startovného - zaplaceno, nezaplaceno, zaplaceno, ale raději si to ještě zkontrolujte a teď, ani ne týden před startem totální změna časových kontrol ... myslím, že pokud se nakonec rozhodnu dojet, tak sbalím tričko (snad teda bude) a kašlu na to jednou pro vždy. Takový chaos už dlouho z žádné akce nepamatuju !!!
New - 17. 6. 2014 v 14:55

Ivo, zachovej klid, limity jsem si srovnal se svejma loňskejma výsledkama, je to reálný, loni bych se do toho vešel (a tys mi zdrhla). A co se týče platby, snad už pořadatelům dojde že kód /0800 není dobrej, ta instituce mi dělala problémy loni, vypadá to že ty jsi byla v pořadí ... od srpna zdražujou, tak snad od nich začnou lidi odcházet a budou muset jít do sebe!
Takže se napapej Herbalajfu, nožičky do tepla a na startu pa pá ...Smajlík

TOPlist