Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Odpovědět na příspevěk:

Zdenda Bouda - 22. 6. 2015 v 12:47

Byla to moje první stovka a mám opravdu velkou radost, že jsem se doplahočil do cíle. Euforie ve Vrchlabí byla veliká a celá stovka byla pro mě jednou velkou poutí a nezapomenutelnou zkušeností. Díky všem organizátorům a Martinovi z HK, který mi dělal skvělou společnost z Míseček až do cíle, opravdu byla sranda.
Pár mých postřehů a poznámek:
- občerstvení bylo všude super, chleby z džemem mě vždy nakoply, gulášovka na Lužické taktéž
- počasí z Vosecké na Lužickou masakr (i sníh na Sněžných jamách), rozhodnutí z Lužické pokračovat bylo odměněno umoudřením počasí
- kilometrovníky na orientační mapce podle mě moc nesouhlasí (hlavně od Pomezek do cíle to trochu hapruje)
- kapela v cíli rušila až iritovala, člověk si chce relaxovat, poklábosit, vychutnat pivko/guláš, ale to v tom rámusu moc nešlo, vůbec nejde o žánr, ale o hlasitost
- cesta z Polany do Karpacze mohla být značená lépe
Kdyby příští rok vyšla Sněžka, tak by to bylo super. Určitě chci jít zase.


Vaše odpověď:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
  
TOPlist