Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Odpovědět na příspevěk:

miras - 16. 6. 2018 v 14:43

Po letosnim rocniku po 5ti letech s K100 koncim. Nerikam, ze se organizatori nesnazili, ale letos to se jim to fakt nepovedlo. Abych u elektronickych kontrol se spravne natacel k mericimu cidlu a jeste jsem se ujistoval u osob danych kontrol, ze je to v poradku a v cili se dozvedel, ze to je moje chyba, ze jsem se spatne "natacel" k zaznamovemu zarizeni, tak to fakt ne.
Dalsi vec je postupny start, do zavodu to prinasi pouze zmatek a uplne vyprchala pocatecni startovni atmosfera (tady asi nebude na vinne poradatel i kdyz nevim, ze jine zavody o stejnem poctu ucastniku se v Krkonosich mohou konat s hromadnym startem).
A posledni vec oznaceni k cili pres rozkopane namestil bylo fakt matouci, kazdy si tam do cile behal jak chtel, spousta lidi vubec nevedela kudy se ma do cile dostat a behali omylem az uplne mimo do centra mesta.


Vaše odpověď:

Litujeme, ale Vaše IP adresa je blokována. Do diskuze není možné přidávat příspěvky. Zpět na hlavní stránku diskuze.
TOPlist