Diskuze krakonošovy stovky

Diskuze není určena jako prostředek pro komunikaci s pořadateli, ale pro individuální domluvu mezi účastníky Krakonošovy stovky (např. odvoz, domluva přeprodeje přihlášky mezi účastníky, sdílení zážitků z Krakonošovy stovky apod.). Diskutující jsou povinni zachovávat ve svých příspěvcích slušnost. Slovní napadání, nadávky a vulgarity nejsou povoleny. Nevhodné příspěvky mohou být smazány.

Odpovědět na příspevěk:

Petra Rubášová - 17. 6. 2019 v 12:26

Šla jsem K100 potřetí.S tím, že organizátor  ani  v 21. století  nebere v potaz to,že  někteří z nás mají dietní omezení, a že chleba, rohlík ani sušenky či polévku  s lepkem ( nic jiného nebylo, tedy kromě sádla se škvarky a polévky ),  někteří závodníci nemohou ,  jsem smířená- je to  tak i na jiných akcích - čest výjimkám, kde dovolí nechat si odvézt  pořadatelem vlastní balíček na občerstvovačku) a jídlo si nosím  s sebou. Jen díky tomu, že jsem startovala v první vlně, se na mě dostala ještě voda- poslední zbytky na  OS2,  v Harrachově jsem si čepovala vodu  z místního pramene ( OK, je to na moji zodpovědnost a byla tam pověšená cedule " načepujte si vodu " nebo tak podobně), ale  šokovalo mě, když na občerstvovačce o pár km dál voda nebyla-obsluha pro ni jela právě k tomu prameni do Harrachova - něco jiného je  nalít si sám vodu tam, kde není  označena, že je pitná, ale jako organizátoři  jak si troufnete  dát 500 osobám vodu,  ke které  s velkou pravděpodobností není aktuální  rozbor vody, bylo třeba tolik ušetřit, že  nelze koupit balenou vodu a tu rozlévat?
Akceptuji vodu z barelu, pokud je načepována z  prověřeného zdroje ( vodovodní řad),ale  toto? Jak  dlouho před akcí jste jako pořadatelé nechali udělat rozbor té vody, kterou jste nám nabízeli jako pitnou?
Na mě tedy na této občerstvovačce žádná voda nevyšla,  slečna nám místo vody nabídla  chléb se škvarkovou pomazánkou, což v  noci, kdy teploty dosahovaly tropických, bylo  opravdu k pláči. Naštěstí jsem měla  ještě  trochu  vody v softflaskách, mohla jsem si tedy koupit po dalších asi 8 km úplně teplého lahváče na polské straně za  40 Kč- naštěstí brali koruny.

Tričko, které jsme si museli zakoupit- teda bylo v ceně startovného- jsem myslela, že je v té taštičce, co jsem dostala při registraci- když jsem ji na hotelu v sobotu večer vybalila,  byly tam jen promo materiály.
Jinak  obvykle  na jiných  stovkách na občerstvovačkách bývá ovoce, oříšky, čokoláda, cola, sůl, zelenina, doporučuji se  informovat a alespoň trošku přizpůsobit.
 


Vaše odpověď:

Vaše jméno:
E-mail: Nepovinné - pouze pro oznámění odpovědi na Váš příspěvěk
Text příspěvku:
Vložit smajlíka:
Prosíme opište kód:
  
TOPlist